بودجه سازمان حمل و نقل همگاني ميانه 85 درصد افزايش يافت - سعيد صادقيان
منبع : ايرنا

متن شماره 97: بودجه سازمان حمل Ùˆ نقل همگاني ميانه 85 درصد افزايش يافتبازدید کننده : 524 نفر

 
ميانه، تبريز- مدير عامل سازمان حمل و نقل همگاني شهرستان ميانه و حومه از افزايش 85 درصدي بودجه اين سازمان در سالجاري خبر داد.

علي واحدي روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا، بودجه مصوب سال 88 اين سازمان را که به تصويب هيأت مديره، شوراي سازمان و شوراي شهر رسيده است دو ميليارد و 570 ميليون ريال عنوان کرد و افزود: با تنظيم متمم بودجه سال 88 در اواسط سال، اين بودجه به چهار ميليارد و 700 ميليون ريال رسيد.
وي، خط کشي خيابانها، معابر، ايستگاههاي تاکسي و ميني بوس و سرعت گيرهاي سطح شهر، خريد و نصب چراغ فرمان در ميدان سرچشمه و تعويض و تعمير چراغهاي فرسوده سطح شهر، الزام کليه آژانسها به درج نام و کد آژانس بر روي دربهاي جلو و نصب تابلوي سقفي و نيز نوار شطرنجي بر روي کاپوت جلو و عقب خودروها و اخذ کارت شهري را از فعاليتهاي اين سازمان برشمرد.
واحدي، ارايه مجوزتأسيس مرکز مکانيزه معاينه فني خودروهاي سبک توسط بخش خصوصي، افزايش ناوگان حمل و نقل عمومي از طريق واگذاري پنج دستگاه ميني بوس هيوندا کروز از طريق قرعه کشي را نيز عملکرد سازمان حمل و نقل همگاني شهرستان ميانه در سال جاري عنوان کرد.
وي گفت: در راستاي مديريت ترافيک و استفاده عادلانه خودروها از حاشيه خيابانها ، توسعه اجراي طرح کارت پارک که از سال قبل در سطح شهر اجرا مي شود، در دستور کار قرار دارد .
مدير عامل سازمان حمل و نقل همگاني شهر ميانه و حومه پيگيري جذب اعتبارات ويژه جهت بهبود عبور و مرور شهري ، تجهيز معابر به علايم افقي و عمودي، اصلاح هندسي چند تقاطع ، يکسان سازي و متحدالشکل نمودن خودروهاي فعال در آژانسها و شرکتهاي حمل و نقل عمومي مسافر سطح شهر ، تعويض چراغهاي راهنمايي و رانندگي و تابلوهاي فرسوده و نصب چراغها و تابلوهاي استاندارد جديد مورد نياز بر اساس نتايج طرح ساماندهي حمل و نقل و ترافيک را مورد تاکيد قرار داد. وي، مکانيزه کردن امور سازمان (امورات مالي و صدور پروانه) و ايجاد سامانه (وب سايت) مختص سازمان حمل و نقل بطوريکه رانندگان بتوانند در هر ساعت از شبانه روز از مرخصي استفاده کنند را از اهم برنامه هاي آتي و در دست اقدام سازمان عنوان کرد.
واحدي، با اشاره به افزايش تعداد ميني بوسها در راستاي اهداف کلان دولت در زمينه توسعه ناوگان حمل و نقل عمومي گفت: با توجه به اينکه فعال کردن خطوط شهرک وليعصر، فرهنگيان، امام، بيمارستان خاتم الانبيا و دانشگاه عين القضات با استقبال مردم مواجه نشد، لذا از عموم شهروندان تقاضا داريم تا از اين وسايط نقليه مناسب و مطمئن به صورت بهينه استفاده کنند.
وي درپايان از همشهريان خواست از چسباندن تبليغات و آگهي ها بر روي تابلوها، ايستگاهها و چراغهاي فرمان که هزينه آنها از بودجه عمومي تامين شده خودداري کنند.مختاری : 1388/9/4 - 00:55:32
واقعاً خسته نباشند. خیلی عالیست.

میدان سرچشمه خیلی باکلاس شده.
ايجاد سامانه (وب سايت) که نور علی نور است بلکه بقیه نهادها و سازمانها هم یاد بگیرند و راه بیافتند.


سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه(hamlonagl )1388/9/10 - 07:55:16
بسمه تعالی
به اطلاع می رساند نام مدیر عامل محترم سازمان ، جناب آقای مهندس بهزاد واحدی می باشد که ضمن اصلاح ، این سازمان نهایت سعی خود را جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز و پیشبرد اهداف سازمانی خود می نماید.
با تشکر
روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه
...........................
صدای میانه : برای مدیرعامل کوشای این سازمان و پرسنل زحمتکش آن آرزوی سلامتی داریم و امیدواریم خدمات بیشتر و بهتری برای همشهریان از این سازمان ببینیم.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s