فرماندار ميانه : هدف اصلي دولت ، برپايي عدالت در تمامي جهان است - سعيد صادقيان
منبع : ايرنا

متن شماره 8: فرماندار ميانه : هدف اصلي دولت ، برپايي عدالت در تمامي جهان است بازدید کننده : 517 نفر

به گزارش ايرنا ، سيد حميد يرداني روز دوشنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان افزود: در نظام جمهوري اسلامي ايران تمامي توجه ها بايد به اصل محوريت مردمي باشد که هرآنچه داشتند در طبق اخلاص نهاده ، تقديم به نظام کردند و در اين راستا بايد تمامي دستگاهها به عنوان دارالحکومه اجرايي ، پذيراي مردم باشند.
وي ، ميثاق مديريتي شهرستان را استوار بر دو ا صل ارزش مداري و کارمحوري خواند و با اشاره به فرموده امام راحل مبني بر اينکه " به تنها چيزي که بايد فکر کنيد استواري پايه هاي نظام محمدي است " ، گفت: اعتبار و حضور توام با اقتدار در تمامي صحنه ها از ثمرات پرافتخار نوکري مخلصانه به مردم است.
يزداني اضافه کرد: در محوريت ارزش مداري ، اولويت با پيگيري شعائر اسلامي است ، پس بايد تمامي کارهاي اجرايي ما نيز اشاعه دهنده معنويت باشد.
وي افزود: ارزش مداري به معناي تاييد يا عدم تاييد صلاحيت افراد نيست ، چون دستگاه هاي اجرايي ، جولانگاه سليقه ها نيست بلکه ملاک، ارزيابي دستگاه ها در پايان سال است.
فرماندار شهرستان ميانه ، دولت دهم را دولتي کارمحور خواند و ادامه داد: انعکاس عملکرد اين دولت مظلوم از وظايف اصلي ماست زيرا اين دولت در عين کار و خدمت به مردم ، دشنام و تهمت هم مي شنود.
وي با تبريک فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و گراميداشت ياد و خاطره همه شهداي نظام ، هفته دفاع مقدس را بازخواني يک تاريخ با صبغه عبرت گيري دانست و افزود : ما بايد پتانسيل بالقوه دفاع را تبديل به قدرت باالفعل کنيم ، زيرا در ادامه راهي که داريم به آن نيازمنديم .
يزداني تاکيد کرد: ما نبايد بگذاريم که باورها و ارزشهاي هشت سال دفاع مقدس تبديل به افسانه شود زيرا ما مسئول انتقال فرهنگ دفاع به نسلهاي آينده و عرصه هاي اجرايي هستيم .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s