معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری میانه:روز قدس روز به لرزه درآوردن استکبار جهانی است - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)

متن شماره 4: معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری میانه:روز قدس روز به لرزه درآوردن استکبار جهانی استبازدید کننده : 557 نفر

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان میانه با اشاره به اینکه روز قدس علاوه بر اینکه استکبار جهانی را به لرزه درمی آورد موجب اتحاد بزرگ بین مسلمین جهان و مردم کشورمان می شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه آذربايجان شرقي، رضا عبادی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی روز قدس گفت: بنا به فرموده امام راحل جمعه آخر ماه مبارک رمضان روز قدس نامیده شده و این روزی که با دوراندیشی و تیزبینی امام راحل انتخاب شد ، جهانی شده است بطوریکه جهان اسلام و حتی آزادمردان جهان این روز را گرامی و برپا می دارند.

وی اضافه کرد: دراین روز همه مستضعفین جهان با صدای بلند و رسا برعلیه مستکبرین شعارداده و انزجار خود را از ظلم و ستم اعلام می دارند.

عبادی در پایان افزود: امروز برهمه ما مردم ، دستگاههای اجرایی و ذیربط  واجب است تا بنا بر حساسیتهای موجود در جامعه مراسم  روز جهانی قدس را با شکوهتراز سالهای قبل و در شان و شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران  برگزار کنیمحمید جوانمردی : 1389/6/11 - 12:40:30
روز جهانی قدس روز دفاع از ارمان های رهبر معظم انقلاب خمینی کبیر است.لطفااطلاعات بیشتری همراه با تصاویر راهپیمایی پرشور میانه را به نمایش بگذارید.با تشکر از تمامی عزیزان میانه ای.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s