گزارش سردبیری از فعالیت 9 ماهه سایت صدای میانه - سعيد صادقيان
منبع : سردبیر سایت: سعید صادقیان

متن شماره 293: گزارش سردبیری از فعالیت 9 ماهه سایت صدای میانه بازدید کننده : 637 نفر

 صدای میانه در روز عیدسعید فطر راه اندازی شد که در این مدت مسئولیت سردبیری سایت برعهده اینجانب بود. حال نه ماه از فعالیت سایت وی.او.ام یا صدای میانه می گذرد. این سایت در این مدت در حدود 37 هزار بار مورد بازدید قرار گرفته که میانگین بازدید روزانه آن 136 بار بوده است.

در این مدت 160 عضو به سیستم دسترسی به بایگانی اطلاعات ملحق شده اند که تعدادی از آنها اعضای حقوقی هستند از جمله روابط عمومی فرمانداری، سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه ، روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، روابط عمومی بخشداری کاغذکنان ، روابط عمومی اداره راه و ترابری و رییس نهضت سواد آموزی.

در این مدت 822 مطلب توسط اعضای مختلف درج شده است که به طور متوسط برای هر روز بیش از سه مطلب و هر هفته بیش از 21 مطلب درج شده است که اگر با یک هفته نامه قیاس کنیم، تنوع و تعداد مطالب بسیار چشمگیر خواهد بود.

در میان پربازدیدها " اگر بار گران بودیم رفتیم" با 1000 بازدید، "دستور دادستان برای بازداشت عضو شورای شهر" با 670 بازدید و "آیا می دانید از هر صد ایرانی یکی میانه ایست" با 518 بازدید و در میان پرنظرات نیز "دستور دادستان ..." با 34 نظر، "میانه و شهردار حاضر" با 32 نظر و " اگر بار گران بودیم" با 30 نظر در راس هستند که نتیجه گرفته می شود مطالب آزاد بیش از اخبار رسمی مورد توجه مخاطبان قرار دارد.

از نظر فعالترین اعضا، سردبیر سایت با 284 مطلب، روابط عمومی فرمانداری با 99 مطلب و آقای مختاری با 78 بیشترین مطلب را در سایت قرار داده اند.

به این ترتیب فردا فعالیت 9 ماهه صدای میانه با مدیریت آقای مهندس نایبی و سردبیری اینجانب پایان می یابد و از ابتدای تیرماه فعالیت این سایت با مدیریت اینجانب و سردبیری آقای مهدی لطفی و ادامه مدیریت فنی آقای عزیزی وارد مرحله ای جدید می شود.

ضمن آرزوی موفقیت برای آقای مهندس نایبی در تمامی مراحل زندگی ، برای تداوم پویایی سایت و هرچه مطلوبتر شدن آن نیازمند راهنماییهای ارزنده و تجربیات ایشان هستیم .

                                                              سردبیر سایت: سعید صادقیانفراز احمدی(eskafild )1389/9/3 - 01:01:19
اگه اجازه فعالیت به من داده شود تعداد مطلب و شاید بازدیداتون رو به دو بابر برسانم
باور نمی کنین سابقه من تو میانالی رو ببینین
...........................
صدای میانه: با تشکر از شما عضو جدید، رسالت صدای میانه اطلاع رسانی در محدوده میانه و گاهی اندکی فراتر است و از باب تنوع گاهی یک مطلب عمومی هم در میان مطالب مختص میانه می آورد اما در سایه ماندن اخبار و مطالب میانه با مطالبی مانند s.m.s های جدید، آخرین تصاویر هدیه تهرانی یا مشابه آن به صلاح سایت صدای میانه نیست هرچند تعداد مخاطبان ما اندک باشد. صدای میانه یک وبسایت رسمی است که ادارات و سازمانهای مختلف در آن عضو هستند و ما باید شأن و احترام آنها را هم نگه داریم. درهرصورت از مطالب شما بهره خواهیم برد ولی اگر ملاحظه کنید نسبت مطالب عمومی به مطالب ویژه میانه شاید یک به ده باشد.


فراز احمدی(eskafild )1389/9/3 - 18:25:34
پس اگه تعیین کنین چطور مطلبی می خواین ما وقتمون رو در وارد کردن مطالب دیگر هدر نمی دیم !
متاسفانه این وب سایت خیلی ضعیف تر از یک وبلاگ است!
مطالب مشخص نیست تائید شدن یا نه و ما فقط پاک شدنشون رو می بینیم .
ارتباطی نمیشه بین اعضا بر قرار کرد !
نظر و مطالب ما رو هم که یکی باید بیاید اجازه درج بدهد !
و فک نکنم این امکاناتی در شان سازمان ها و ادارات باشد .
شاید این نظر من تائید نشد .
...............................
صدای میانه: امکان چت را در این سایت قرار ندادیم اما امکان ارتباط بین اعضا را هم از مدیرفنی سایت خواستیم اما قبول نکردند به این دلیل که امکانات سایت میانالی با امکانات صدای میانه یکسان نباشد. در مورد تأیید مطالب نیز فقط به اعضای حقوقی سایت و روابط عمومی های ادارات و سازمانها چنین امکانی داده ایم که آزادانه مطلب درج کنند. صدای میانه دارای هویت رسمی بوده و طبق قوانین مطبوعات و نشریات فعالیت می کند و نمی تواند آزادانه مطلب درج کند. اگر با همین نام مطلبی درج کنید که مشکل حقوقی داشته باشد آیا می توانیم شما را پیدا کنیم؟ درهرصورت اختیار با شماست می توانید از سایتهایی استفاده کنید که امکان چت و ارتباط بین اعضا و درج آزادانه مطلب در آن وجود دارد.


منتقد : 1389/10/4 - 00:46:40
الان جواب این نظرهارو کدام شخصیت درج میکنند؟


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s