اعلام وصول سوال ملی حاج اصغری از وزیر بهداشت - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاری مجلس شورای اسلامی

متن شماره 289: اعلام وصول سوال ملی حاج اصغری از وزیر بهداشتبازدید کننده : 729 نفر

اعلام وصول سه سوال نمایندگان از وزرا

سه سوال نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بازرگانی در جلسه علنی امروز اعلام وصول شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حسین سبحانی نیا" عضو هیات رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی روز یکشنبه طرح سه سوال نمایندگان مجلس از وزراء را اعلام وصول کرد.

سبحانی نیا گفت: سوال ملی "سیدمحمدرضا حاجی اصغری" نماینده میانه از وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مورد علت عدم اقدام به تکلیف موضوع ماده 89 قانون برنامه چهارم توسعه اعلام وصول می شود.

وی همچنین وصول سوال ملی "الیاس نادران" نماینده تهران و شمیرانات، ری و اسلامشهر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص علت تذکرات متعدد و خارج از قاعده به نشریات را اعلام کرد.

وی همچنین سوال "سیدحسین نقوی حسینی" و "حسین رحیمی" نمایندگان ورامین و ملایر از وزیر بازرگانی درخصوص علت واردات بی رویه کالاها و محصولات خارجی در حوزه های کشاورزی و دامپروری و صنعتی را در جلسه روز یکشنبه اعلام وصول کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس نیز گفت: "جهانبخش محبی نیا" نماینده میاندوآب،تکاب و شاهین دژ از طرح سوال خود از وزیر امور خارجه درخصوص علت اقدام موثر وضعیت دیپلماسی خارجی در رابطه با طرز برخورد چندین کشور با اتباع ایران انصراف دادند که بدین وسیله اعلام وصول می گردد.

همچنین "مجید نصیرپور" از طرح سوال خود از وزیر امور اقتصاد و دارایی درخصوص نحوه واگذاری شرکت نمایشگاههای بین المللی و ارائه مراحل قانونی  آن انصراف دادند که اعلام وصول می شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s