حاج اصغری:دفتر خبري صدا و سيماي آذربايجان شرقي در ميانه راه اندازي مي شود - سعيد صادقيان
منبع : ایرنا

متن شماره 284: حاج اصغری:دفتر خبري صدا و سيماي آذربايجان شرقي در ميانه راه اندازي مي شودبازدید کننده : 726 نفر

 
تبريز- نماينده مردم شهرستان ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت: به زودي دفتر خبري صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي در اين شهرستان راه اندازي مي شود.

محمدرضا حاج اصغري روز يکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: دستور ايجاد اين دفتر توسط رييس سازمان صدا وسيماي جمهوري اسلامي به مسوولان محلي اين سازمان صادر شده و در نشست اخيري که با ضرغامي داشتيم بر تسريع در ايجاد دفتر مزبور تاکيد شد.
وي اضافه کرد: هم اکنون مسوولان صدا وسيماي استان در حال خريد مکان براي راه اندازي مرکز خبري ياد شده هستند که اميدواريم با تسريع در اين مرحله، عمليات اجرايي ساخت و تجهيز آن به زودي شروع شود.
حاج اصغري با بيان اينکه با ايجاد دفتر فوق، شهرستان ميانه پس از مراغه دومين شهر استان خواهد بود که صاحب دفتر خبري مستقل مي شود، گفت: بدون شک راه اندازي اين دفتر در توسعه شهرستان و همچنين ارتقاي جايگاه آن در حوزه اطلاع رساني استان نقس به سزايي خواهد داشت.حسینی : 1389/3/17 - 11:07:19
جناب آقای مهندس حاج اصغری، نماینده محترم شهرستان میانه
با سلام
ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جنابعالی و رایزنی هایی که در زمینه ایجاد دفتر خبری صدا و سیما در شهرستان میانه نموده اید لازم دیدم به این نکته اشاره نمایم که بر اساس قانون برای شهرهای بالای 75هزار جمعیت ایجاد شعب اداراتی همچون استاندارد، صنایع و .... بصورت مستقل و نه بصورت نمایندگی در فرمانداری شهرستان الزامی و امکان پذیر میباشد. لذا از آنجا که جنابعالی در پیگیری اینگونه موارد و ایجاد چنین زیرساختارها در شهرستان انتخابیه خود با جدیت و وسواس خاص برخوردار میباشید، امیدوارم که همانند ایجاد دفتر خبری صدا و سیما ، مردم شهرستان میانه شاهد ایجاد ادارات یاد شده در این شهرستان باشند و جناب عالی به انجام آن با غرور تمام به عنوان نماینده ای مخلص و دلسوز افتخار نمایید.
با تشکر


حاج اصغری : 1389/3/17 - 14:54:42
خبرهاش به زبان فارسی خواهد بود درسته؟؟؟


مختاری : 1389/3/18 - 19:51:01
هر گزارشی را دوبار ضبط می کنند.
یکبار برای بخش خبری فارسی ، یکبار هم برای ساعت 11 ترکی.


قدوسي نيا : 1389/6/18 - 15:29:23
علاقه مندان چگونه ميتوانند با اين دفتر خبري همكاري كنند؟؟؟؟؟؟


میانجی : 1389/6/28 - 12:00:12
قابل توجه آقای قدوسی نیا :
دفتر خبری میانه در دست فردی که غیر بومی و بی اطلاع از دنیای رسانه ای است اجازه نمی دهد اهل میانه در آن دفتر فعالیت کند.
"با وجود تعداد کثیری همشهری میانه ای که در چند سال اخیر در عرصه خبری فعالیت داشته اند و با توجه به اینکه شهر میانه از نظر اطلاع رسانی و خبری خصوصاً در دنیای مجازی شاید پیشتازترین شهر در استان باشد دیروز یک فرد غیربومی آذرشهری روستا گوگان که هیچ سابقه خبری ندارد، به عنوان مسئول دفتر خبری شبکه استان در میانه معرفی گردید.

به راستی این انتخاب بر اساس چه معیاری صورت گرفته است و ایشان چند سال باید فعالیت کنند تا به وضعیت میانه آگاهی پیدا کنند. شهر میانه یک شهر سیاسی و فعال است و مانند دیگر شهرهای آرام نیست تا همین یک سال پیش که سایت صدای میانه راه اندازی نشده بود، نزدیک به چهل سایت و وبلاگ در حوزه میانه به فعالیت مشغول بودند حال چطور یک غیربومی غیرمتخصص به یکباره چنین مسئولیت مهمی را عهده دار می شود الله اعلم!

امیدوارم مسئولین مربوطه بویژه نمایندگان مردم میانه و امام جمعه و فرماندار جدید میانه و سابق آذر شهر از خواب زمستانی بیدار شوند و پاسخ درخوری بدهند.


پرس من : 1389/7/12 - 11:32:30
لازم به ذكر است اولين دفتر خبري واحد اطلاعات و اخبار صدا و سيماي مركز آذربايجان شرقي در اسكو افتتاح شده است نه در مراغه . اطلاعاتتان را آپديت نمائيد .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s