آتش‌سوزي خودرو حامل مشروبات الكلي مرگ راننده را رقم زد - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 281: آتش‌سوزي خودرو حامل مشروبات الكلي مرگ راننده را رقم زدبازدید کننده : 540 نفر

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي ميانه گفت: در پي برخورد خودرو پيكان با خودرو سمند حامل مشروبات الكلي در اين شهرستان و وقوع آتش‌سوزي شديد، راننده خودروي سمند در دم فوت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس آذربايجان شرقي، مجيد نارهي اظهار داشت: در پي اطلاع از برخورد شديد خودروي سواري پيكان با خودروي سواري سمند در محور جاده « ميانه ـ قره‌چمن» بلافاصله عوامل پليس راه شهرستان به منظور بررسي صحنه تصادف به محل حادثه اعزام شدند.
وي ادامه داد: به محض رسيدن مأموران به محل سانحه مشاهده شد كه در اثر سرريز شدن بنزين خودروي سمند آتش گرفته است و به دليل شدت آتش‌سوزي راننده خودرو به نام «ب- و» 30 ساله در دم فوت كرد و راننده و سرنشينان خودروي پرايد به شدت مصدوم شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان ميانه خاطر نشان كرد: به منظور امحاي آتش و انتقال سريع متوفي و مصدومان بلافاصله با عوامل آتش‌نشاني و اورژانس هماهنگي‌هاي لازم به عمل آمد و پس از انتقال آنها در بازرسي از صحنه تصادف به منظور تعيين علت حادثه از خودروي سمند بيش از 670 بطري و قوطي سوخته شده مشروبات الكلي و همچنين بيش از 500 بطري انواع مشروبات الكلي سالم كشف شد.
نارهي گفت: كارشناسان با انجام بررسي‌هاي تخصصي علت سانحه را سرعت زياد و بي‌احتياطي و انحراف به چپ خودروي سمند اعلام كردند و پرونده در حال بررسي و رسيدگي است.lpsk : 1389/3/17 - 11:20:54
بهتر که مرده....
آخر این نوع کارها همینه


علمدار غريب(mohsengodsi22 )1389/3/19 - 12:57:46
خوب شده مرده


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s