كشف 140 فقره سرقت در ميانه - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 278: كشف 140 فقره سرقت در ميانهبازدید کننده : 579 نفر

 

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي ميانه گفت: با تلاش پليس ميانه، سارق حرفه‌اي كه مرتكب 140 فقره سرقت سيم‌هاي كابل تلفن شده بود، شناسايي و دستگير شد.

مجيد نارهي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ميانه اظهار داشت: در پي اعلام شكايت از سوي اداره مخابرات شهرستان ميانه مبني بر وقوع سرقت‌هاي متعدد سيم‌هايي كابل تلفن به ارزش ريالي 72 ميليون ريال، ماموران انتظامي رسيدگي به موضوع را در دستور كار قرار دادند.
وي گفت: در اين راستا ماموران پليس آگاهي اين شهرستان اقدام به تشكيل اكيپ ويژه عملياتي كرد و با انجام اقدامات كنترلي نامحسوس موفق شدند فردي به نام «وحيد ـ و» فرزند رحمان را در حين بريدن سيم‌هاي كابل تلفن شناسايي و دستگير كنند.
نارهي افزود: متهم پس از دستگيري به منظور انجام بازجويي و تحقيقات مقدماتي به مقر پليس آگاهي انتقال داده شد كه در اين بازجويي‌ها ضمن قبول اتهام وارده به ارتكاب بيش از 140 فقره سرقت سيم‌هاي كابل تلفن در سطح اين شهرستان اعتراف و اقرار كرد كه سيم‌هاي سرقتي را به فردي به نام « غضنفر ـ ح» فروخته است كه بلافاصله محل فعاليت وي توسط ماموران شناسايي شد و نامبرده به منظور انجام تحقيقات مقدماتي به مقر پليس اگاهي انتقال داده شد.
فرمانده نيروي انتظامي شهرستان ميانه خاطر نشان كرد: با توجه به اهميت موضوع با مقام قضايي هماهنگي‌هاي لازم در مورد بازرسي از منزل دستگير شدگان به عمل آمد و در بازرسي‌ها بيش از 5 هزار متر سيم كابل مسروقه كشف شد و متهمان پس از تكميل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شدند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s