اعلام آمادگی برای برعهده گرفتن مدیریت سایت صدای میانه - سعيد صادقيان
منبع : سعید صادقیان

متن شماره 271: اعلام آمادگی برای برعهده گرفتن مدیریت سایت صدای میانهبازدید کننده : 948 نفر

 

با سلام خدمت همه همشهریان مخصوصا اصحاب مطبوعات و مخاطبان سایتهای اینترنتی میانه و با تشکر از مهندس نایبی به لحاظ ایفای نقش اصلی در بنیانگذاری و مدیریت حدود 9 ماهه صدای میانه، ضمن احترام به سایر کاندیداهای مدیریت صدای میانه به استحضار دوستان می رساند اینجانب سعید صادقیان متولد 1353 در روستای آچاچی و دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق قضایی.

با سوابق و تجربیات و برنامه های ذیل جهت عهده دار شدن مدیریت سایت صدای میانه در خدمت همشهریان هستم.

الف) سوابق و تجربیات:

1-     همکاری با سایت میانه دات کام از بدو تاسیس تا زمان تعطیلی با نوشتن مقالات متعدد در مورد شهرستان میانه و جمع آوری اخبار مربوط به میانه از خبرگزاریهای رسمی و ارسال آن به سایت میانه دات کام.

2-     ایجاد وبلاگی با نام آچاچی  در سال 1385 و درج مطالب مربوط به روستای آچاچی در آن و همچنین درج اخبار میانه( از زمان تعطیلی میانه دات کام تا تاسیس صدای میانه )در وبلاگ آچاچی

3-     همکاری با سایت صدای میانه به عنوان سردبیر

ب) برنامه ها:

       1- دعوت از مسئولان کلیه ادارات شهرستان میانه جهت عضویت در سایت

       2-دعوت از جوانان علاقمند جهت خبرنگاری افتخاری

       3- درخواست از مسئولان ادارات مختلف جهت تشریح اقدامات انجام شده  و در دست اقدام و برنامه

       های آتی آن اداره

       4- جمع آوری مشکلات مطرح شده توسط اعضا در این سایت و ارسال آن به ادارات ذیربط

       5- ضمن حفظ محور اصلی فعالیت سایت برای میانه، توسعه گستره فعالیت آن تا سطح استانیعلیرضا قریشی(alireza )1389/3/11 - 17:21:33
آقای صادقیان خلوص و صداقت شما در چند سال اخیر برای همه ما محرز است. بعید می دانم کسی رقیب جدی برای شما باشد. شما از هر نظر مناسبید.


نادیه سلطانی(soltani )1389/3/11 - 23:52:21
با سلام. من هم بعید می دونم در میان نامزدها کسی تجربه و سرزندگی آقای صادقیان رو داشته باشه. من بصورت پراکنده به سایت میانه و صدای میانه می اومدم ولی در این چند سال همیشه فعالیت آقای صادقیان را دیده ام.


Vahid Garousi : 1389/3/12 - 03:52:38
Salamlar eziz hemsherilere,

Mende eziz Seyid bey Sadiqiyanan e-vote (reyimi) gonderirem.

Saygilar.
Bir Miyanali Kanada'dan


علی : 1389/3/17 - 14:27:27
آقای صادقیان
بی‌زحمت بفرمایید چقدر زمان می‌خواهید برای این کار اختصاص دهید چون ما می‌خواهیم رای بدیم باید این را بدونیم. با تشکر
-----------------------------------------------------
صادقیان: شما نباید با توجه به کمیت کار رای بدهید کیفیت را مد نظر داشته باشید .
بنده در طول روز چندین نوبت به این سایت و سایتهای خبری سر می زنم که مجموع آنها در بعضی روزها دو ساعت و بعضا سه ساعت می شود


المیـرا ناصری(Elmira )1389/3/20 - 00:15:01
آقای صادقیان دارید مردم فریبی می کنید. از خودتان چی دارید که انجام دهید و به دیگران محول نکنید؟ کدام آزادی؟ کدام گسترش؟ این که برنامه نیست بگویید دعوت از جوانان و دعوت از مسئولین و ... ! مطمئنم همشهریان عزیز به این شعارهای توخالی پاسخ نخواهند داد و برای رسیدن به آزادی بیان شعارهای من را دوباره خواهند دید.


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/20 - 14:55:08
((المیـرا ناصری : آقای صادقیان دارید مردم فریبی می کنید. از خودتان چی دارید که انجام دهید و به دیگران محول نکنید؟ کدام آزادی؟ کدام گسترش؟ این که برنامه نیست بگویید دعوت از جوانان و دعوت از مسئولین و ... ! مطمئنم همشهریان عزیز به این شعارهای توخالی پاسخ نخواهند داد و برای رسیدن به آزادی بیان شعارهای من را دوباره خواهند دید.))
---------------------------
مختاری : راستش باورم نمی شود این نظر را خانم ناصری ارسال کرده باشند. ولی ظاهراً مجبوریم قبول کنیم.
خانم ناصری! علت اینکه آقای صادقیان تا الان رای بیشتری کسب کرده اند این هست که بیشتر از شما و بقیه داوطلبان قبول مدیریت وب سایت وی.او.ام. صدای میانه، شناخته شده هستند. چندین سال تلاش ایشان در وبلاگ آچاچی و ارائه مقاله های مختلف به مناسبتهای مختلف و پوشش خبری و ... باعث شده که من و امثال من به ایشان بیشتر مطمئن باشیم. فکر نمی کنم اقبال عمومی به ایشان فقط به خاطر ارائه برنامه های مورد نظرشان باشد. شما هم در وب های میانه زحمت کشیده اید ولی اگر قصد حضور فعالانه را دارید باید این حضورتان جلوی چشم باشد. برای این کار نیاز نیست که حتماً مدیر وب سایت باشید می توانید خبرنگاری افتخاری را بر عهده بگیرید. در ضمن سایر وب های فعال میانه هم آماده استقبال از همشهریان علاقمند هستند که اگر علاقمند باشید می توانید برنامه های مورد نظرتان را آنجا اجرا کنید. موفق باشید و امیدوارم بیشتر خودتان را کنترل کنید چون این نوع اظهار نظر باعث تنش و ایجاد نگرانی در مخاطب می شود.من که شوکه شدم.


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/20 - 15:06:12
در ادامه نظر قبلی ام :
خانم ناصری شما برای اکثریت رای دهنده ها برای مدیریت وب سایت صدای میانه اسمی نا آشنا و نا معتبر هستید می بینید که رای آقای لطفی هم از شما بیشتر هست ایشان را اگر نشناسند بخاطر چند مطلبی که در مورد بخش کاغذکنان میانه نوشته اند در این وب سایت دیده اند من در طی شش سال گذشته تمامی وب های شناخته شده ی میانه را رصد کرده ام و متاسفانه نوشته و مقاله ای ((به خاطر ماندنی)) از شما ارائه نشده است. ما ها جوانیم و راه درازی در پیش داریم.


المیـرا ناصری(Elmira )1389/3/21 - 10:57:34
آقای مختاری شما وکیل آقای صادقیان هستید؟ آقای صادقیان باید خودشان پاسخ دهند که چرا فریب می دهند؟ روش ایشان ادامه همین روش فعلی است.


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/21 - 18:04:30
المیـرا ناصری(Elmira ) 1389/3/21 - 10:57:34
آقای مختاری شما وکیل آقای صادقیان هستید؟ آقای صادقیان باید خودشان پاسخ دهند که چرا فریب می دهند؟ روش ایشان ادامه همین روش فعلی است.
----------------------

مختاری : اگر آقای صادقیان بتوانند همین روش فعلی را هم ادامه دهند باز جای شکرش باقیست که وب سایت دچار تعطیلی و رکود نگردد.
شما از الان به فکر فعالیتهایی در وب های میانه باشید که اعتماد اهالی را جلب کند و آن شاء الله مدیر بعدی وب سایت صدای میانه باشید.


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/21 - 18:34:37
خانم ناصری ،هیچ تبلیغات اضافی برای افراد کاندیدای مدیریت وب سایت انجام نشد ولی امروز که پایان رای گیری هست می خواهم توجه تان را به نکاتی جلب کنم که اگر قبلا مطرح می شد نظرات منفی را نسبت به مدیریت شما در وی.او.ام. بیشتر می کرد. من دارم مصاحبه ای با آقای مهندس عزیزی، مدیر وب سایت میانالی، انجام می دهم که هنوز برای انتشار کامل نشده در قسمتی از این مصاحبه آمده است:
وب سایتی ساخته بودم و قسمتی را به نقشه میانه اختصاص داده بودم ولی هر چه در اینترنت گشتم نقشه ای مناسب را برای میانه نیافتم به خاطر همین احساس کردم که می توانم با ساختن نقشه ای برای میانه، این نیاز را رفع کنم. نقشه میانه را با فلش ساختم و در آن قرار دادم. شروع به جستجو برای معرفی سایت کردم و آن زمان متوجه وجود سایتی با عنوان میانه دات کام شدم و از آن ها خواستم که لینک نقشه میانه را هم آنجا قرار دهند. ایشان پذیرفتند. من می خواستم کانتر و نظرات در سایت داشته باشم، بعد از تحقیق متوجه شدم که چنین کاری نیازمند تغییرات در سرور است و سایت را به سرور دیگری انتقال دادم و آن را به اطلاع میانه دات کام رساندم. آن زمان شخصی با نام آقا یا خانم ناصری گفتند که «شما با این تغییرات به اعتبار سایت ما صدمه می زنید و لینک را تغییر ندادند.» من خیلی ناراحت شدم، چون چندین هفته روی نقشه کار کرده بودم، ولی زحمت یک تغییر لینک را قبول نمی کردند!

آیا ناصری دیگری غیر از شما در وب سایت میانه دات کام حضور داشت؟

رفتار گذشته ی شما می تواند رفتار شما در آینده را نیز نشان دهد. من خودم فعالیت زیادی برای تهیه عکس وخبر برای میانه دات کام انجام می دادم یادتان هست که بخاطر ارسال ایمیلهای زیاد ایمیل باکس وب سایت دچار مشکل می شد و درخواست کردم که عکسها و فایلها را به نشانیی در یاهو یا جی میل بفرستم که ظرفیت بالائی دارند و با ارسال چند مگابایت دچار مشکل نمی شوند. نمی دانستم ایمیلها را چه کسانی می خوانند و وب سایت را به روز میکنند ولی وقتی ایمیلی عتاب آلود از شما به خاطر مشکل بوجود آمده دریافت کردم متوجه شدم. باور کنید هر کس دیگری جای من بود با دریافت آن ایمیل عطای همکاری با وب سایت را به عتابش می بخشید. اشتباه از من بود که روش صحیح ارسال ایمیل را نمی دانستم ولی آن برخورد شایسته ی مدیریت وب سایت نبود.
چطور شما خودتان را لایق تر از دیگران برای مدیریت این وب سایت می دانید و ندای آزادی بیشتر سر می دهید؟ همین دو مورد نکته منفی کافی نیست؟
اگر در یکسال آینده حضوری فعالانه و مثبت از شما در وب های میانه ببینیم، قول می دهم که دوستان وبی را در حمایت از مدیریت شما به صحنه بیاوریم. رفتار آقای صادقیان در وب سایت صدای میانه به دلیل سوابق مثبت قبلی شان قابل پیش بینی و مورد اعتماد هست ولی شما چطور؟


المیـرا ناصری(Elmira )1389/3/22 - 00:28:18
آقای مختاری شما و دیگر دوستانتان دست به دست شدید و آقای صادقیان را بالا کشیدید. تقلب در انتخابات رسم سنتی ماست. من در میانه دات کام فقط مسئولیت ویرایش و تایید یا حذف ایمیلها را داشتم. اگر الآن همه سایت میانه دات کام را به عنوان الکوی سایت موفق نام می برند یادم هست آن روزها فقط اهانت و فحاشی بود که نثارمان می شد. قبل از من هم خانمی دیگر ایمیل ها را کنترل می کرد. وقتی مهندس نایبی از این موضوع خبردار شد دیگر کنترل ایمیل ها را به خانمها نداد و آقای دیگری در تبریز این کار را کرد. حرفهای رکیکی به دات کام و مهندس نائبی می دادند که نخستین بار بود آن فحش ها را می شنیدم. الآن بعد از سالها به لطف آقای نائبی و تحمل مثال زدنی ایشان سطح اینترنتی چنان بالا رفته که کمتر شاهد چنین حرفهایی هستیم یا حداقل اکر سانسور می کنند تحمل خواندن آنها را خودشان دارند. من هر وظیفه ای برعهده ام گذاشته شده کامل انجام داده ام. دوست داشتم وی او ام را مدیریت کنم و آزادتر از این وضعیت صحبت شود. آقای نائبی با تمام محاسن و بزرگواریشان همیشه دامنه مطالب و کامنتها را محدود کرده اند تا علیه نظام و اشخاص چیزی قید نشود ولی من اعتقادی به محدودیت ندارم. موفق باشید همگی.


آگاه : 1389/3/22 - 00:40:23
آقای مختاری در عمل اگر نگاه کنیم حرف خانم ناصری درست است چرا که رای روز آخر آقای صادقیان ده تا ده بالا می رفت مطمئنا ایشان یا کسی از برنامه آی پی هیدن به نفع ایشان استفاده می کرد.


آگاه : 1389/3/22 - 00:42:31
به نظر من با این وضع انتخابات مشروعیت و مقبولیت سایت صدای میانه زیر سوال می رود.


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/22 - 10:39:12
سالمترین روش موجود برای برگزاری انتخابات در وب سایت همین بوده که انجام شد ولی اگر روش بهتری سراغ دارید می توان از آن بهره برد. الان بهترین فرصت هست که اشکالات این روش بررسی شود و برای دفعات بعد روش بهتری انتخاب شود. مثلا فقط اعضای وب سایت حق رای داشته باشند تا احتمالات تقلب کمتر شود. مساله ای هم که مربوط به آی. اس. پی. های میانه بود و مطرح شد وجود نداشته باشد. می توان جلوی رای اعضای غیر واقعی (آنهایی که با چند نام عضو می شوند) را هم با تمهیداتی گرفت. شاید این جمله من ((دوستان وبی را در حمایت از مدیریت شما به صحنه بیاوریم.)) باعث شد خانم ناصری بگویند ((شما و دیگر دوستانتان دست به دست شدید و آقای صادقیان را بالا کشیدید)). اگر انتخاب مدیر سایت صدای میانه از حساسیت خیلی بالائی برای خودم برخوردار بود حتما این کار را می کردم چه اشکالی داشت با ارسال یک ایمیل به دوستان آنها را تشویق به رای دادن به فرد خاصی می کردم؟ اگر تبلیغات روی این موضوع انجام می شد مجموع آرای ماخوذه هم بالا می رفت.شاید بعضی در طول هفته گذشته فرصت نکردند به وب سایت سری بزنند و زمانی رسیدند که انتخابات تمام شد. به سهم خودم از همشهریانی که به عنوان کاندیدای مدیریت وب سایت اعلام آمادگی و شرکت کردند تشکر می کنم و امیدوارم شاهد ترقی کیفیت و کمیت در وب سایت در زمان مدیریت آقای صادقیان باشیم. مطمئنم که جناب مهندس نائبی نیز همراه و یاورشان خواهند بود.


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/22 - 11:08:29
خانم ناصری، قدردان زحمات شما و سایر همشهریان فعال در میانه دات کام و آنهایی که فعالیت داشتند ولی ناشناس ماندند، هستیم. چون حضور شما در پشت صحنه بوده به همین دلیل کمتر کسی با فعالیتهای شما و سابقه تان در وب آشنایی دارد. ان شاء الله در آینده فعالیتهای شما را ببینیم. اگر مانند بعضی انتخابات رایج ، فقط در ایام انتخابات در صحنه باشید نمی توانید نتیجه دلخواهتان را بگیرید خوشبختانه سیستم عضو گیری و نوشتن مطالب بطور مستقیم توسط خود اعضا در صدای میانه وجود دارد و در واقع هر یک از اعضا خود مدیر صفحه ای از وب سایت هستند. نوشته اید که (آقای نائبی با تمام محاسن و بزرگواریشان همیشه دامنه مطالب و کامنتها را محدود کرده اند تا علیه نظام و اشخاص چیزی قید نشود ))، هر کس دیگری هم غیر از ایشان مدیر وب سایت باشد باید این کار را بکند وگرنه سر و کارش با قانون خواهد بود، (کاش سر و کارش با قانون باشد چون گاهی سر و کارش با غیر قانونی ها هم می افتد) ولی شاید کسی مانند شما با روحیه ای متفاوت بتواند از بیشترین ظرفیت های محدوده ی قانونی استفاده کند. همه علاقمند حضور مدیری با تفکر باز و خواهان آزادی بیشتر در وب سایت هستند. باید این تفکرتان یکجایی در عمل دیده شود، با حرف که نمی شود. خوشحالم که می بینم با حوصله و دقت می نویسید و کلمات تنش زا بکار نمی برید.
((تقلب در انتخابات رسم سنتی ماست.)) همین یک جمله تان می تواند وب سایت را دچار مساله بکند


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/22 - 11:20:21
همشهری محترم جناب آگاه، خانم ناصری درمورد آرای آقای لطفی می گفتند که چرا یک دفعه زیاد شده و آرای آقای صادقیان از ابتدا هم بیشتر از بقیه کاندیداها بود.اینکه رای دهنده های خاصی در یک روز وارد وب سایت شوند قابل قبول هست.

من هم چند روز پیش با نرم افزار مشابهی (برنامه آی پی هیدن) آشنا شدم ولی هنوز نصب و استفاده نکرده ام و نمی دانم چطور عمل می کند در مشخصاتش نوشته بود که آی پی شما را تغییر می دهد یا بطور مرتب می توانید آی پی تان را عوض کنید و یا با استفاده از این می توان از فیلتر عبور کرد. اگر چنین چیزهایی زیاد شود و در دسترس عموم باشد باید از خیر انتخابات مبتنی بر آی پی گذشت. ولی بقول شما که نوشته اید: ((مشروعیت و مقبولیت سایت صدای میانه زیر سوال می رود.))، نه نمی رود. بلکه مشروعیت برگزاری انتخابات به این روش زیر سوال می رود حتما یک اشتباه تایپی از جانب شما بوده است.موفق باشید.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s