حاج اصغری:12 فروردين روز بلوغ فكري و سياسي مردم ايران است - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 221: حاج اصغری:12 فروردين روز بلوغ فكري Ùˆ سياسي مردم ايران استبازدید کننده : 1241 نفر

خبرگزاري فارس: دبير مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي گفت: 12 فروردين روز بلوغ فكري و سياسي مردم ايران در سايه اسلام است.

محمدرضا حاج‌اصغري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ميانه 12 فروردين را تجلي واقعي اراده آزاديخواهانه ملت بزرگ ايران دانست، افزود: بهار انقلاب اسلامي ما Ùˆ روز شكفتن Ú¯Ù„ اسلام بر شاخسار زمان Ùˆ نويد بخش تجلي حق Ùˆ حاكميت نظام اسلامي است.
وي تصريح كرد: 12 فروردين، روز احقاق حق، روز پيروزي دين و روز بيعت با اسلام در راستاي حاكميت قرآن است.
دبير مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي دوازدهم فروردين ماه سال 58 را سالروز تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي Ùˆ برافراشته شدن پرچم استقلال Ùˆ آزادي در ايران Ùˆ تجديد حيات اسلام توصيف كرد Ùˆ اظهار داشت: مردم در اين روز با حضور ميليوني در پاي صندوق‌هاي راي با اكثريت آرا، جمهوريت همراه با اسلاميت نظام اسلامي ايران را خواستار شدند.
حاج‌اصغري ادامه داد: در سال‌هاي گذشته نيز مردم با حضور خود در عرصه‌هاي مختلف، ضامن اين دو ويژگي مهم نظام اسلامي شدند.
وي خاطرنشان كرد: دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي با اطلاع از اين موضوع مي‌خواهند با دسيسه‌هاي مختلف، همدلي Ùˆ اتحاد ملت ايران را خدشه‌دار كنند، اما هوشياري مردم توطئه‌هاي دشمنان را به خودشان برمي‌گرداند.
نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي افزود: انقلاب اسلامي با خون دل‌هاي فراواني به نسل‌هاي امروزي رسيده Ùˆ جوانان به عنوان علاقه‌مندان به نظام بايد با بصيرتي كه رهبر معظم انقلاب فرمودند در حفظ Ùˆ حراست از دستاوردهاي انقلاب تلاش كنند.
حاج‌اصغري تاكيد كرد: ولايت فقيه پايه Ùˆ ستون جمهوري اسلامي است Ùˆ حفظ Ùˆ صيانت از اين يادگار Ùˆ گوهر ارزشمند امام خميني (ره) بر همه مردم واجب است.
وي گفت:‌ نبايد مباحث Ùˆ رقابت‌هاي سياسي به اصل ولايت فقيه لطمه‌اي وارد كند، زيرا حفظ ولايت فقيه ضامن اقتدار Ùˆ عزتمندي ايران اسلامي است.
دبير مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي تصريح كرد: سالروز استقرار Ùˆ تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، روز تجلي مشاركت واقعي مردم در تعيين سرنوشت خود Ùˆ از رخدادهاي بزرگ Ùˆ استثنايي تاريخ معاصر در همه‌پرسي مردمي در رد يا قبول نوع Ùˆ شكل حكومت خود در جهان است كه امروز 32 سالگي آن را جشن گرفته Ùˆ به سوي افق سند چشم‌انداز 20 ساله شتابان در حركت هستيم.
حاج‌اصغري افزود: مردم غيور Ùˆ فهيم ايران با حمايت از ولايت فقيه همچنان براي پاسداري از دستاوردهاي انقلاب اسلامي لحظه‌اي دريغ نكرده Ùˆ با پيروي از رهبر معظم انقلاب توطئه‌هاي دشمنان نظام اسلامي را خنثي Ùˆ بي‌اثر مي‌كنند.
وي تاكيد كرد: با گذر زمان نسل‌هاي سوم Ùˆ چهارم انقلاب بيش از جوانان دوران نهضت انقلاب اسلامي در تبعيت از رهبر معظم انقلاب آماده جانفشاني هستند.
نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد: گذر زمان نشان داد دورانديشي امام خميني(ره) در برگزاري همه پرسي در روز 12 فروردين و ثبت آن در تاريخ تا چه اندازه اهميت داشت.
وي گفت: اين روز، روز تجلي Ùˆ ظهور دين باوري Ùˆ ولايت‌مداري مردم ايران بود Ùˆ اين روز سالروز تحقق وعده الهي پيروزي مستضعفان‌ بر مستكبران در قرن معاصر بود.عبدالهی : 1389/1/14 - 09:11:33
تعطیلات نوروز یکی از روستاهای میانه رفته بودم به اسم . . . کارت های تبریکی توجهم را جلب کرد که آقای حاج اصغری برای اهالی فرستاده بود. حالا بگذریم که اسامی افراد را پس و پیش و فامیلی ها و اسم ها را قاطی کرده بود یک موضوع جالب دیگر اینکه پرچم ایران را بدون اینکه آرم جمهوری اسلامی در آن باشد، برای افراد ارسال کرده بود (البته در کارت خود). من تعجب کردم یعنی ایشان به جمهوری اسلامی اعتقاد ندارند یا اینکه فکر کردند چون اینها روستایی اند متوجه بود و نبود آرم جمهوری اسلامی نمی شوند . . .
.......................
صدای میانه : شاید هم هیچکدام از اینها نباشد و یک سهو عادی باشد که همه ما دچار آن می شویم.


حسینی : 1389/1/14 - 13:14:01
عزیزم بخاطر اینکه اسم مقدس الله زیر دست و پا نیفتد و بخاطر تبرک این اسم مقدس، در اکثر پلاکاردها اسم الله را حذف می کنند و حتی در بیشتر ادارات اسم الله بخاطر تقدس آن حذف شده است.
کاش در مسائل واقعی اینطور جدی بودیم. وقتی آقای هاشمی سیمکارت ایرانسل پخش می کرد؛ عزیزم شما کجا بودید و چرا سعی در انحراف افکار عمومی دارید؟


محسن قهرمانی : 1389/1/14 - 15:43:44
با سلام
همشهری عزیز بنده با بخش جناحی و سیاسی این خبر کاری ندارم ولی جهت اطلاع، چون این کارت رسمی نماینده است ایشان طبق قانون مجبورند که از یک آرم الله در تصویر کارت استفاده کنند و آرم الله در وسط کارت هست.


عبدالهی : 1389/1/15 - 14:39:52
داش محسن در وسط کارت نبود و پرچم بدون آرم الله بود. خودم دیدم


ناشناس : 1389/1/16 - 08:26:24
جديدا بعضي وقتها رنگ پرچم نيز تغيير ميكند.
...........................
صدای میانه : آنقدر در مورد چنین مسائل ریز و حاشیه ای بحث کنیم تا مشکلات میانه هر روز روی هم تلنبار شود.


اميدي : 1389/1/16 - 10:25:25
آقاي حسيني عزيز با سلام
احتمالا شما خبر نداريد كه تبليغات نمايندگي براي دوره بعدي خيلي وقت پيش آغاز شده و خيلي وقت است كه سي ديهاي سخنوري توسط آقاي حاج اصغري پخش ميشود كه البته هر چند حرافي خود يك قابليت در مقابل عمل است ولي اين سخنوري ها و تكرار سخنان ديگران توسط حاج اصغري خيلي ضعيف بوده و دردي از ميانه را نميكاهد . در ضمن دوست آقاي حاج اصغري يعني حاج آقا مددي نيز با داير كردن دفتركار و ارسال كارت تبريك براي تمام سرپرستان و مديران فولاد آذربايجان تبليغات خود را شروع كرده است . آقاي حسيني چطور وقتي شما از پخش سيمكارت سخن ميگوئيد ؛ تحريك افكار عمومي نيست ؟
..................................................
صدای میانه : اجازه بدهید دوره نمایندگی یک نماینده حداقل به نصف برسد بعد چنین قضاوتهایی را بکنید. آقای حاجی اصغری اگر کاری بکنند می گویند تبلیغات می کنند و اگر کاری نکنند می گویند کار نمی کنند!


حسینی : 1389/1/17 - 08:26:44
عزیزان همشهری بنده فارغ از مسائل سیاسی مطلب خود را بیان نموده ام و عرض کرده ام که اولاً بنده این کارت را ندیده ام و در ثانی اگر هم اسم الله حذف شده مطمئناً بخاطر تبرک آن بوده و نباید کسی را بخاطر این عمل مواخذه کرد. زیرا اگر چنین باشد برخی از ادارت را بخاطر حذف این اسم مقدس و درج آرم بخصوص، پلمپ نمود.
در ضمن بقول صدای میانه بجای این حرفهای حاشیه ای بیخود به بررسی مشکلات شهر برسیم زیرا این حرف آقا/خانم عبدالهی ربطی با واقعه عظیم روز 12 فروردین ندارد


عبدالهی : 1389/1/17 - 10:21:19
خانم/ آقای حسینی، اتفاقا خیلی ربط داره کسی که به واقعة عظیم؟؟؟؟؟؟ 12 فروردین اعتقاد داره و کفن می پوشه در خیابان‌های اطراف مجلس خودنمایی می کنه نباید پرچم را بدون نماد اصلیش در میان مردم پخش کنه؟
..............................
صدای میانه : محض اطلاع مخاطبان محترم این آقا یا خانم عبداللهی همان دو نقطه، چهارنقطه، رضا، همشهری دلسوز، یک همشهری دیگر و ... است و با ارائه نظرهای متضاد و تخریبی علیه چهره های شاخص در صدد انحراف اذهان به سمت امیال خود است.


عبدالهی، رضا، دو نقطه، چهرنقطه و هرچی شما بگین : 1389/1/18 - 08:22:12
صدای میانه هم همان voa است و سعی داره از همین حالا برای نمایندگی افراد خاص برنامه ریزی کنه ولی مطمئن باشید دوره بعدی دکتر حاجی مددی و دکتر فرمند نمایندگان میانه هستند.


هرچه شما بگین : 1389/1/18 - 12:49:54
هاشمی و حاج اصغری مثل همند. رای مردمو گرفتند و رفتند. هاشمی سه سال کیف میکنه و سال آخر تبلیغاتو شروع میکنه ولی حاج اصغری که تازه وارده فقط یک سال کیف میکنه و سه سال باید تبلیغات کنه. مجبوره از حالا شروع کنه. حیف بر مردم میانه که نخبگانی مثل دکتر مددی و دکتر فرمند رو رها کردند و به دو تا مهندس سنایع و کشاورزی رای دادند. حقشون همینه.
......................
صدای میانه : باز هم محض اطلاع این آقا یا خانم با نامهای متعدد، صنایع درست است نه سنایع!


محسن قهرمانی : 1389/1/18 - 18:42:19
با سلام
برای پایان دادن این موضوع تصویر کارت رو بزودی در سایت قرار می دهم.البته بنده قصد دفاع و حمایت از هیچ جناهی رو ندارم و هدفم فقط اطلاع رسانی است.


محسن قهرمانی : 1389/1/18 - 18:53:13
دوستان عزیز تصویر کارت در لینک زیر موجود هست.
همان طور که مشخص است آرم الله در بالا و وسط است.که آرم مجلس نیز هست.
مانند نامه های ارتش و نیوری انتظامی و وزرات کشور .. که چون آرمشان همان الله است دیگر آرم الله را در سر نامه قرار نمی دهند. است و البته پرچم بدون آرم است
http://upload.iranblog.com/7/1270737996.jpg
تصویر توسط موبایل گرفته شده و کیفیت پایینی دارد.
............................
صدای میانه : با تشکر از آقای قهرمانی، کامنتهای حاضر در این مطلب به تنهایی برای اثبات علت عقب افتادگی میانه کافیست. رها کردن اصل و چسبیدن به فرع. امیدواریم مخاطبان فهیم و همشهریان عزیز با این بحثهای انحرافی و گمراه کننده که از جانب افراد شناخته شده ارائه می شود، از تحلیل مسائل میانه غافل نشوند.


مسعود نادر... : 1389/1/21 - 07:32:48
خدا را شکر قبول کردین حاج اصغری پرچم ایران را بدون آرم الله داده دست مردم. خودش مگه مطالب سایت شما را نمی خونه یه توضیح کوتاه درباره آن بده یا حداقل از دوستانش یعنی یکی نیست مطلب را بهش برسونه


طلبه ای از قم : 1389/2/18 - 17:37:30
طرفداران محترم آقایان هاشمی و مددی و... باید به عرضتان برسانم این بخثهای انحرافی فایده ای ندارد آقایان بیایید به اصل درد شهرمان برسیم که باعث مهاجرت بیشتر متدینین از شهرمان شده است و حاضر به بازگشت به شهرمان نیستند و آن مشکل روی کار آمدن افراد نالایق در طول بعد از انقلاب بوده است بنده قسم میخورم مهندس حاجی اصغری در طول این دوسال به اندازه شانزده سال آقای هاشمی به مردم شریف میانه خدمت رسانده است اینقدر کفران نعمت نکنید که خداوند بخاطران کفران نعمت ما بدان را بر ما مسلط میکند. والسلام


حسن خویشتندار(khiysh )1389/9/12 - 10:59:07
سلام
ما که همکلاسی حاجی اصغری بودیم ... فعلا تا حال مدیر عوض کرده تا افرادی مثل خودش را جایگزین کند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s