حاج اصغری: با همت و کار مضاعف سال 89 سال خيزش اقتصادي ايران خواهد بود - سعيد صادقيان
منبع : ایرنا

متن شماره 220: حاج اصغری: با همت Ùˆ کار مضاعف سال 89 سال خيزش اقتصادي ايران خواهد بودبازدید کننده : 895 نفر

تبريز- عضو هيات رييسه کميسيون اصل 44 مجلس شوراي اسلامي گفت: با عمل دقيق به همت و کار مضاعف، سال 89 سال خيزش اقتصادي براي ايران خواهد بود.

محمدرضا حاج اصغري روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، تصريح کرد: نامگذاري امسال به عنوان همت و کار مضاعف از سوي رهبري در حقيقت نشان دهنده اهميت موضوع و نقش و جايگاه آن در تحقق اهداف چشم انداز 20 ساله و همچنين برنامه پنجم توسعه کشور است.
وي با اشاره به اينکه سال جاري آغاز اجراي برنامه پنجم توسعه کشور است، اظهارداشت: تاکيد بر همت و کار مضاعف در اين سال از سوي رهبري بسيار بجا و لازم بود که مسوولان اجرايي و قواي مقننه و قضاييه براساس آن برنامه هاي خود را جدي تر از قبل به پيش ببرند.
حاج اصغري، اهتمام جدي و حساسيت بيشتر قواي سه گانه کشور را لازمه عملي شدن فرمايش رهبري در خصوص همت و کار مضاعف دانست.
وي گفت: در آغاز دهه چهارم انقلاب اسلامي که دهه گفتمان توسعه و عدالت لقب گرفته است، بايد همه افراد جامعه اعم از مسوولان و آحاد مختلف تلاش کنند تا زمينه رشد و توسعه اقتصادي و اجتماعي کشور در ابعاد مختلف فراهم شود.
نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: ملت بيدار و آگاه ايران اسلامي با رهنمودهاي مقام عظماي ولايت در سالجاري روزهاي روشن تري را در پيش روي خواهند داشت.
حاج اصغري افزود: بدون ترديد تحقق آرمانهاي امام راحل، شهداي دفاع مقدس و منويات رهبري تنها با پيروي از فرامين مقام ولايت ميسر خواهد شد که در اين زمينه ملت ايران در طول سالهاي گذشته بارها اين تعلق خاطر خود را به منصه ظهور رسانده اند.همشهري : 1389/1/9 - 09:28:28
آقاي حاج اصغري از نتايج برنامه چهارم چه خبر ؟
رشد اقتصادي پارسال چقدر بود ؟
رشد اقتصادي سال آتي چقدر خواهد شد ؟


همشهری دیگر : 1389/1/9 - 18:27:31
همشهری عزیز بااینکه آقای حاج اصغری نماینده و قانون گذار هستند ولی جای درج این گونه سوالات اینجا نیست . پاسخ نظر شما تخصصی است و البته خبر درج شده با موضع دیگر است که شما به نظر می رسد سعی در انحراف مطلب داشتید .
بهتر است اینگونه مباحث تخصصی توسط افراد متخصص در یک مکان تخصصی بحث شود تا اینکه در یک سایت عمومی با نیتی خاص درج و البته بدون پاسخ بماند.البته وجود این نوع مطالب و نظرات در محیط اینترنت به دلیل مجازی و ناشناس بود عادی است.


ناشناس : 1389/1/10 - 07:44:37
با سلام
ببخشيد كه سوال تخصصي پرسيدم اگر ممكنه شما بفرمائيد ؛ خيزش اقتصادي چيست و چگونه اندازه گيري ميشود؟


یک ناشناس دیگر : 1389/1/17 - 13:19:16
خیزش اقتصادی یک اصطلاح جدید شناسایی شده از مباحث آدام اسمیت است. براساس این مفهوم می‌توان همة آمار اقتصادی را تغییر داد بدون اینکه کسی از مردم بفهمد به اصطلاح مردم را . . . فرض کرد. مثلاً تورم 48 درصدی را 12 درصد اعلام کرد. موجودی صندوق ذخیره ارزی را نگفت. بودجه مملکت را دو روزه تصویب کرد و . . . اندازه گیری آن نیز با استفاده از متر مخصوص ... صورت می گیرد.
.........................
صدای میانه: جناب آقا یا خانم ناشناس دیگر! امیدواریم با ارائه هویت خود از نعمت آزادی بیان بهره مند شوید و با ذکر مطالب فاقد منبع و مرجع که بار حقوقی بر سایت دارد ، موجبات انحراف اذهان و بسته شدن سایت نشوید. جنابعالی با آی پی 217.218.92.10 و با نامهای رضا، عبداللهی، دو نقطه، چهارنقطه و غیره از بدو راه اندازی سایت در صدد انحراف و تخریب سایت هستید.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s