تذكر كتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري مجلس

متن شماره 20: تذكر كتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشوربازدید کننده : 578 نفر

سرويس  مجلس  -  7 مهر 1388 ساعت 14:45

 

 

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی در صحن علنی مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذكرات كتبی نمایندگان به رییس جمهور وزرا و مسئولان اجرایی كشور كه توسط محمد دهقان قرائت شد به شرح ذیل‌ است

تذكر شعبانی نماینده سنندج به رییس جمهور در خصوص تخصیص سهم آب سد در این استان برای دشت‌های زراعی شهرستان كامیاران.

تذكر اكبری نماینده شازند به رییس جمهور در خصوص دستور بررسی علت بی‌توجهی وزارت نیرو و تذكرات و سئوال نمایندگان مجلس.

تذكر نقوی حسینی نماینده ورامین به رییس جمهور در خصو ص دستور تسریع در تكمیل و راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران.

تذكر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص برقراری ارتباط تلفن روستا‌ی ده كلكن از طریق یكی از توابع شهرستان رودان.

تذكر محمدی، شعبانی نمایندگان مریوان و سنندج به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص بررسی علت اختلال و اشكال در برقراری ارتباط و خطوط تلفن‌های ثابت و همراه طی یك ماه گذشته.

تذكر سلیمی نماینده محلات به وزیر بازرگانی در خصوص كنترل قمیت شكر و جلوگیری از نوسان قیمت نان دربازار و به وزیر مسكن و شهرسازی در خصوص تسریع در اجرای طرح مسكن مهر شهرستان محلات و شهر نیلور و نیز به وزیر نفت در خصوص گازرسانی به چند روستا این شهرستان و به وزیر بهداشت در خصوص تامین اعتبار و اختصاص پزشك متخصص برای بیمارستان‌های محلات ودلیجان.

تذكر محمدی نماینده مریوان به وزیر بهداشت در خصوص لزوم جمع‌آوری دستگاه‌های بی‌هوشی غیر‌استاندارد توزیع شده توسط افراد سودجو از سطح مراكز درمانی كشور و به وزیر علوم در خصوص بررسی دقیق و شناسایی عوامل خرید و فروش مدرك جعلی دكترا و جلوگیری از هتك حرمت شخصیت‌های علمی و جامع دانشگاهی به دانشجویان.

تذكر علیخانی نماینده قزوین به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای باقیمانده طرح جابه‌جایی خط انتقال گاز مجاور شهر اقبالیه و تسریع در اجرای طرح‌های گازرسانی به مسكن مهر به شهر‌های محمدیه، الوند و آبیك و همچنین به وزیر راه و ترابری درخصوص تامین اعتبار مورد نیاز تسریع در احداث پل زیرگذر مخصوص وسائل نقلیه ورودی یكی از روستاهای شهرستان البرز.

تذكر شبیری نماینده پاكدشت به وزیر راه‌وترابری در خصوص رسیدگی فوری به ضعف عملكرد مدیریت هواشناسی استان تهران.

تذكر سازدار نماینده مرند به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی علت تصادف جاده مرند- جلفا در محدوده  سه راهی هادی‌شهر.

تذكر فدایی و پاپری‌مقدم‌فر نمایندگان تهران و سنقر به رییس جمهور در خصوص دستور تامین آب شرب شهرستان سنقر كلیایی.

تذكر رحیمی نماینده ملایر به رییس جمهور در خصوص دستور تامین بخشی از خسارات وارده به باغداران شهرستان ملایر در اثر بارش‌های اخیر.

تذكر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص ضرورت استمهال و بخشودگی سود و جریمه دیركرد وام باغداران میناب باتوجه به نابودی هزاران هكتار باغ آنان.

تذكر طاهرخانی نماینده تاكستان به وزیر بازرگانی در خصوص جلوگیری از واردات میوه‌ برای حمایت از تولیدات داخلی .

تذكر نماینده سلماس به وزیر بازرگانی در خصوص لزوم خرید تضمینی سیب درختی شهرستان سلماس .

تذكر اخوان نماینده تفرش به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم دو خطه شدن روكش جاده فرمهین، كهیجان و مهران در استان مركزی و دو خطه نمودن جاده راهكرد- آشتیان و نیز به وزیر بازرگانی درخصوص واردات بی‌رویه كاه از قبیل برنج، میوه ، نخ و پارچه به كشور و به وزیر صنایع درخصوص واردات بی‌رویه و غیراصولی فولاد، نخ و پارچه و پوشاك به كشور.

تذكر حسینی نماینده نیشابور به وزیر كشور، در خصوص لزوم ارتقاء روستای بزرگ گرماب به شهر.

تذكر ترابی نماینده شهر كرد به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای طرح سی‌. ان. جی سیرآباد شهر كرد.

تذكر ناصری‌نژاد نماینده شادگان به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان مدیریت شركت‌ملی فناوری ایران.

تذكر مطورزاده و ناصری‌نژاد نمایندگان خرمشهر و شادگان به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به وضعیت استخدام پرسنل و به كارگیری پیمانكاران در شركت نفت و گاز اروندان.

تذكر پاپری‌مقدم‌فر، فدایی و علیزاده نمایندگان دشتستان و سنقر و وزرقان به وزیر جهاد كشاورزی به وزرا جهاد كشاورزی و اقتصادی در خصوص پرداخت تسهیلات برای خرید توافقی خرما توسط تعاونی‌های روستایی.

تذكر محمدی نماینده اردبیل به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی به موضوع توزیع برنج آلوده در استان اردبیل و به وزیر جهاد كشاورزی درخصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان بخش كشاورزی این استان و توجه به اعتراضات تولید كنندگان ورسیدگی به دلایل اخراج چهل نفر از بسیجیان مركز حفاظت از جنگل و مراتع و منابع طبیعی این استان و همچنین به وزرا جهاد كشاورزی و بازرگانی در خصوص لزوم تعیین تكلیف نرخ خرید تضمینی و صادرات سیب‌زمینی و نیز به رییس جمهور در خصوص دستور اعلام ابلاغ حق آب تثبیت شده استان اردبیل از قزل اوزن و نیز در مورد دستور راه‌اندازی موسسه آموزشی عالی صنعت گردشگری اردبیل و به وزیر راه و ترابری در خصو ص تسریع در به پیمان گذاشتن قطعات دو و سه طرح راه آهن میانه،اردبیل.

تذكر كواكبیان نماینده سمنان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ضرورت رفع فیلتر از برخی از سایت‌ها .

تذكر یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر فرهنگ در خصوص رسیدگی به وضعیت فرهنگی و هنری استان مازندران و به وزیر بازرگانی در مورد رسیدگی به وضعیت برنج تولید شده كشاورزان این استان و به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت كشاورزان مناطق دودانگه و چاردانگه ساری .

تذكر مرعشی نماینده رودبار به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص اتخاذ تدبیر لازم برای از بین بردن آفت مگس زیتون و به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت انجام آسفالت شهرهای لوشان و منجیل .

تذكر امیری نماینده زرند به وزیر صنایع  در خصوص بررسی دلیل تعطیل شدن كارخانه واگن‌سازی زرند و بیكار شدن تعداد زیادی كارگر در این منطقه.

تذكر حاجی‌اصغری نماینده میانه به وزیر صنایع در خصوص تسریع در روند تبدیل ناحیه صنعتی پرك(ترك) از شهرستان میانه به شهرك صنعتی و بررسی علت تعلل در ایجاد شهرك صنعت شركت چای(تركمانچاي) شهرستان میانه.

تذكر قمری نماینده ایلام به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص پاسخگویی به چگونگی ورود برنج آلوده و غیراستاندارد پاكستانی به كشور.

تذكر ذاكر و قاضی‌پور نمایندگان ارومیه به وزرا جهاد كشاورزی و بازرگانی درخصوص لزوم خرید سیب‌های زیردرختی به قمیت مناسب از كشاورزان استان ارومیه.

تذكر بنایی نماینده قم به وزیر بهداشت در خصوص بررسی آلودگی‌های اعلام شده در برنج‌های وارداتی و به وزیر علوم در خصوص اعلام علت بركناری غیرموجه برخی از مدیران متعهد و كارآمد واحدهای پیام نور كشور به خصوص واحد استان قم و به وزیر كشور اعلام علت بركناری استاندار قم و دلیل عدم تعامل و هماهنگی با مجمع نمایندگان استان قم در مجلس .

تذكر پاپری مقدم‌فر و علیزاده نمایندگان دشتستان و ورزقان به رییس جمهور در خصوص دستور لزوم حضور نمایندگان پارلمانی هیات وزیران در مجلس شورای اسلامی.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s