دو خبر از ستاد دهه فجر ميانه - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)

متن شماره 164: دو خبر از ستاد دهه فجر ميانهبازدید کننده : 632 نفر


اخبار شهرستان ميانه

محوریت برنامه های ستاد دهه فجر امسال بر اصل ولایت و رهبری خواهد بود. 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه آذربايجان شرقي، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان میانه با گرامیداشت پیشاپیش ایام الله بهمن ، بر محوریت برنامه های ستاد دهه فجر امسال بر اصل ولایت و رهبری تاکید کرد .

پور غفار که در اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان میانه سخن می گفت افزود: دشمن انقلاب در جنگ نرم افزاری با ایجاد فتنه های اخیر ، اعتقادات و ارزشهای انقلابی ما را که برپایه ولایت فقیه استوار است نشانه گرفته که به همین علت دهه فجر امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است. 

وی اضافه کرد : هتک حرمت به ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نشان از هراس دشمن از ولایت فقیه است که موجب استواری نظام جمهوری اسلامی ایران تا حال شده ، پس بر ماست تا با پیروی از ولایت فقیه و بصیرت و آگاهی در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده و در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکوشیم .


طرح شناخت و بصیرت از برنامه های شاخص ستاد دهه فجر شهرستان است.

به گزارش ايسنا، رییس ستاد دهه فجر شهرستان میانه با اشاره به اینکه محوریت برنامه های ستاد دهه فجر امسال حضرت امام خمینی (ره) خواهند بود طرح شناخت و بصیرت را از برنامه های شاخص ستاد دهه فجر در راستای تاکید مقام معظم رهبری با توجه به فتنه های اخیر دانست.

محسن عبداللهی که در  اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان میانه سخن می گفت، با تقدیر از مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان که همکاری لازم را در تدوین برنامه کمیته ها برای جمع بندی در اطلاعیه دهه فجر داشته و دارند  افزود: تمامی برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان  باید تا پنجم بهمن ماه برای آگاهی مردم شهرستان در اطلاعیه ستاد مکتوب شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه در ادامه به مشکل سیستم صوتی مراسم راهپیمایی 22 بهمن که همواره بعنوان آفتی در سطح کشور مطرح بوده اشاره کرده و اظهار امید واری کرد که با مشارکت مالی اعضای کمیته و در راس آن با همکاری کمیته پشتیبانی در جهت خرید سیستم بلندگودار بی سیمی، این مشکل برای همیشه در سطح شهرستان حل شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s