رییس اداره راه و ترابری میانه از افتتاح پل جدید راه آهن میانه تا تیر ماه 89 خبر داد - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)

متن شماره 156: رییس اداره راه و ترابری میانه از افتتاح پل جدید راه آهن میانه تا تیر ماه 89 خبر دادبازدید کننده : 559 نفر

خبرگزاري دانشجويان ايران - آذربايجان شرقي

رییس اداره راه و ترابری میانه با اشاره به پیشرفت  فیزیکی 65 درصدی پل راه آهن میانه گفت: این پل در حال احداث است و به امید خدا تا تیر ماه 89 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه آذربايجان شرقي، مهندس رسولزاده طی مصاحبه ای اختصاصی، دلیل وقفه دوساله در اتمام این پل را تغییر محل پل و معارضین دوطرف پل دانست و افزود: این دو مورد از عمده ترین مشکلات اجرای این پروژه بود که کمبود اعتبارات نیز  همواره بر مشکلات آن افزوده و بر روند اجرایی آن تاثیر گذاشته است. 

وی در ادامه در مورد مشکل  ورودیهای شهر بخصوص از سمت زنجان که سالهاست چهره نا خوشایندی از شهر ترسیم کرده گفت: تا سال 84 رسیدگی به وضعیت  ورودی شهرها مشترکا به شهرداری و راه و ترابری سپرده شده بود ولی از این سال به بعد هیات دولت تکلیف این موضوع را مشخص کرده و شهرداری را مسئول بازسازی و نگهداری آن کرده است بنابراین ورودی زنجان به میانه نیز در حیطه وظایف شهرداری میانه می باشد که در حال اجراست.

رسولزاده به تمهیدات زمستانی راه و ترابری میانه اشاره کردو افزود: اداره راه و ترابری میانه در زمستان امسال با 37 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری و برف روبی ، آمادگی کامل برای برف روبی و مسیر گشایی کلیه راههای حوزه استحفاظی را دارد، زیرا راهداران تلاشگران بی ادعایی هستند که سلامتی مردم عزیز  را در جاده ها   البته بعد از خدا تضمین می کنند.

رییس اداره راه و ترابری میانه در پایان  هتک حرمت و اهانت به ساحت مقدس حضرت امام راحل و ارزشهای ماه محرم را از طرف خود و تمامی راهداران محکوم کرده و اینگونه رفتارها را کف روی آب خوانداستفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s