آغاز احداث طرح 96 واحدی مسکن مهرتعاونی مسکن اعضای تعاونیهای خدماتی در میانه - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)

متن شماره 154: آغاز احداث طرح 96 واحدی مسکن مهرتعاونی مسکن اعضای تعاونیهای خدماتی در میانهبازدید کننده : 493 نفر

خبرگزاري دانشجويان ايران - آذربايجان شرقي

آغاز احداث طرح 96 واحدی مسکن مهرتعاونی مسکن اعضای تعاونیهای خدماتی  در شهرستان میانه

مدیر عامل اعضای تعاونیهای خدماتی مسکن مهر در شهرستان میانه از آغاز احداث طرح 96 واحدی مسکن مهر اعضای تعاونیهای خدماتی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه آذربايجان  شرقي،
حسین کبیری در مراسم آغاز به کار این پروژه گفت: پروژه 96 واحدی مسکن مهر درزمین انبار جهاد کشاورزی میانه که در شهرک ولیعصر واقع است احداث می شود .


وی در ادامه افزود: این پروژه در 5000 مترمربع در دو بلوک 8 طبقه ای با  48 واحد و 75 متر مربع زیر بنای مفید با 25 متر مربع پارکینگ ، پنج متر مربع انباری و 25 مترمربع مشاعات با  برآورد مالی سی میلیاردریالی شروع به کار می کند  که مبلغ سیزده میلیاردو پانصد میلیون ریال آن به صورت تسهیلات بانکی و 16 میلیاردو پانصد میلیون ریال آن نیز توسط اعضاء تامین خواهد شد.

مهندس کبیری اضافه کرد :طبقات زیرزمین این پروژه شامل ، انباری ، پارکینگ ، اتاق ژنراتور و طبقه همکف  شامل انباری ، پارکینگ ، اتاق سرایداری ، اتاق مدیریت ، لابی و سالن اجتماعات می باشد که در هر بلوک کلیه امکانات ر فاهی لازم به صورت استاندارد روز در نظر گرفته شده است.

وی در پایان از رییس مسکن و شهرسازی ، رییس اداره تعاون ، نظام مهندسی ، اعضای صندوق مالی شهر ، رییس بانک ملی،رییس اداره گاز ، نماینده تعاونیهای ذینفع در پروژه و کلیه عزیزانی که در به ثمر نشستن این طرح در شهرستان میانه یاری رسانده اند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین در این مراسم دکترکاملی فر معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری  شهرستان میانه طی سخنانی عزم دولت را در پیگیری مسکن مهر و تسریع در اجرای آن بسیار جدی خواند و افزود: مدیران و دستگاههای اجرایی و تعاونیهای مسکن نیز باید در به ثمر نشستن این طرح مهم و رفع موانع آن در کمترین زمان تلاش کرده و در راه خدمت به محرومین با اجرای سریع طرح مسکن مهر از یکدیگر سبقت بگیرند.

وی  خاطر نشان کرد که  دولت سازنده مسکن نیست  اما  نقش حامی را داشته و در این طرح عظیم حمایتهای لازم را بعمل می آورد تا مردم با کمک  تعاونیها بتوانند خانه های خود را بسازند.

دکتر کاملی فر در پایان از مسئولان دستگاههای اجرایی ، مشاوران ، ناظران فنی و پیمانکاران این طرح قدردانی نمود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s