رئيس دانشگاه آزاد ميانه: همايش منطقه‌اي قرآن‌پژوهي در شهر ميانه برگزار مي‌شود‌ - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري فارس

متن شماره 149: رئيس دانشگاه آزاد ميانه: همايش منطقه‌اي قرآن‌پژوهي در شهر ميانه برگزار مي‌شود‌بازدید کننده : 993 نفر

 
 

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ميانه گفت: خبر مسابقه كتابخواني همايش منطقه‌اي قرآن‌پژوهي 13 اسفند ماه سال ‌جاري در شهر ميانه برگزار مي‌شود.

جابر داودي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ميانه افزود: در اين همايش كه با حضور قرآن دوستان استان‌هاي شمال غرب كشور برگزار مي‌شود، مباني نظري و عملي در ارتباط با گرايش به كلام وحي مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
وي اضافه كرد: اين همايش با حضور اساتيد برجسته قرآني بين‌المللي و اساتيد حوزه و دانشگاه برپا شده و طي آن محورهاي دهگانه همايش مورد نقد و بررسي قرار مي‌گيرد.
داودي تصريح كرد: استفاه از شيوه‌هاي فناوري اطلاعات در ترويج قرآن كريم، وظيفه‌شناسي و مسئوليت‌پذيري در آموزه‌هاي قرآن كريم اعتدال و ميانه‌روي در قرآن و سرانجام جوامع اسراف‌گر از جمله محورهاي اين همايش است.
وي ادامه داد: همچنين در اين همايش كه با مشاركت مهد قرآن كريم شهر «ترك» و دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه برگزار مي‌شود، دين‌گريزي و راهكارها در پرتو قرآن كريم، راهكارهاي ايجاد انس با قرآن در ميان اقشار مختلف جامعه و خانواده و معيارهاي همسر از ديدگاه قرآن مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
داودي تصريح كرد: خانواده و مسائل رواني و تربيتي مربوط به خانواده از ديگر مباحث مهم اين همايش است كه در قالب محورهاي همايش به آن پرداخته مي‌شود.
وي ادامه داد: جايگاه عترت و اهل‌بيت (ع) در قرآن، روان‌شناسي از منظر قرآن كريم و نگرش قرآن به شادي و سرور از محورهاي مهم اين نشريه است.
بنا بر اعلام دبيرخانه اين همايش مستقر در دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه علاقمندان به شركت در بخش مسابقه اين همايش مي‌توانند تا 12 بهمن ماه جاري مقالات خود را به آدرس دبيرخانه ارسال كنند.
وي يادآور شد: شماره تلفن 0423-2241008 به عنوان پاسخگويي بيشتر به علاقمندان اعلام شده است و برگزيدگان اين همايش جوايز ارزنده‌اي دريافت مي‌كنند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s