حاج اصغري:همه مسوولان بايد با فکر و انديشه نو پاسخگوي انتظارات مردم باشند - سعيد صادقيان
منبع : ايرنا

متن شماره 146: حاج اصغري:همه مسوولان بايد با فکر و انديشه نو پاسخگوي انتظارات مردم باشندبازدید کننده : 655 نفر

 
ميانه ، تبريز - نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت: همه مسوولاني که در اين نظام مشغول به کار مي شوند، بايد با فکر و انديشه نو بتوانند پاسخگوي انتظارات مردم باشند.

به گزارش ايرنا، محمدرضا حاجي اصغري روز دوشنبه در شرکت فولاد آذربايجان ميانه ، ابراز اميدواري کرد که با تغييرات مديريتي و پشت سرگذاشتن بحران اقتصادي دامنگير صنعت فولاد کشور، طرح توسعه شرکت فولاد آذربايجان تحقق يابد.
وي اضافه کرد: با ايجاد صنايع پايين دست و مرتبط با صنعت فولاد در ميانه شاهد ايجاد مجموعه مستحکم فولاد در اين شهرستان براي عمران و آباداني بيش از پيش آن خواهيم بود.
حاجي اصغري در ادامه با تسليت ايام محرم اظهار داشت: ما ملت ايران دوستدار حسيني هستيم، زيرا با حسين (ع) بودن ، لبيک گفتن به ولايت فقيه و قدم برداشتن در راه امر به معروف و نهي از منکر است.
امروز همچنين شهردار جديد ميانه ، اهتمام جدي جهت رونق دادن منابع تامين بودجه با توجه به کاهش درآمد شهرداري را از اولويت هاي کاري خود خواند.
مجيد ميعاد، مهمترين هدف کاري خود را تلاش در جهت توسعه، عمران و آباداني شهرستان و ارايه خدمات مطلوب به شهروندان ميانه اي خواند و اهتمام جدي جهت رونق دادن منابع تامين بودجه با توجه به کاهش درآمد شهرداري را از اولويتهاي مديريت شهري دانست.
وي اظهار داشت: درصدد هستيم بودجه مالي 89 را به صورت جامع و کامل در زمينه هاي مختلف طراحي و تنظيم و براي بررسي و تصويب نهايي به صحن شورا ارسال کنيم.
وي اضافه کرد: انتظار داريم تا شوراي اسلامي شهر نيز با نگاه منصفانه و با دقت کافي برنامه بودجه مالي 89 را بررسي کرده و در مهلت مقرر جهت اجرا در شهرداري ارسال نمايند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s