طرح توسعه فولاد ميانه دو سال ديگر به بهره برداري مي رسد - سعيد صادقيان
منبع : ايرنا

متن شماره 143: طرح توسعه فولاد ميانه دو سال ديگر به بهره برداري مي رسدبازدید کننده : 647 نفر

 
تبريز- رييس هيات مديره شرکت فولاد آذربايجان - ميانه اعلام کرد : طرح توسعه فولاد ميانه در سال 1390 به بهره برداري مي رسد.
 

به گزارش روز پنج شنبه ايرنا، احمد امين فر در آيين توديع و معارفه مدير عامل فولاد آذربايجان با اشاره به اينکه طرح توسعه در دو بخش احيا و توليد صورت مي گيرد، اضافه کرد: کليه منابع مالي اجراي اين طرح توسط سازمان توسعه و نوسازي صنايع و معادن تامين شده و در حال حاضر اين سازمان به منظور تامين بقيه هزينه هاي طرح اقدام به فروش اوراق مشارکت به ميزان پنج هزار ميليارد ريال تا پايان سال 88 کرده است.
وي در ادامه خواستار حل مشکلات موجود در شرکت فولاد آذربايجان از جمله عدم صدور مجوز زيست محيطي، عدم صدور سند مالکيت طرح، عدم تعيين تکليف تملک 18 هزار متر مربع از زمين راه آهن در محل احداث شناتينگ يارد از طريق مسوولين امر شد.
امين فر اظهار اميدواري کرد که مهندس سيد باقر مرتضوي در سمت مديريت جديد اين شرکت بتواند در ادامه راه موجب اعتلاي بيشتر اين شرکت شده با همکاري کارکنان شرکت ، نمايندگان و مردم و مسوولين در راستاي توسعه اين شهرستان تلاش کنند.سعيد صادقيان(saied16 )1388/10/13 - 11:10:07
مجموع این طرح یک پروژه 18 ماهه بود. اگر فرض کنیم در دو سال گذشته هیچ کاری هم صورت نگرفته، از امروز به بعد باید 18 ماهه تمام شود. چطور وعده اتمام طرح در 24 ماه آینده می دهند که حتی آن هم محقق نخواهد شد. چرا مسئولین با صداقت صحبت نمی کنند؟


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s