چند خبر از دانشگاه آزاد ميانه - سعيد صادقيان
منبع : روابط عمومي دانشگاه آزاد ميانه

متن شماره 142: چند خبر از دانشگاه آزاد ميانهبازدید کننده : 546 نفر

موفقیت معاونت پژوهشی واحد میانه

 

با توجه به تعهد، توان کاری، تخصص و تجارب علمی و اجرایی، دکتر علی فرامرزی معاونت پژوهشی واحد میانه، به عنوان معاون پژوهشی نمونه منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی در سال 88 انتخاب گردید.

لازم به ذکر است بنا به پیشنهاد رئیس سنجش و نظارت منطقه 13، طی حکمی دکتر فرامرزی به مدت یکسال به عنوان عضو کار گروه تخصصی پژوهشی منطقه منصوب شد.


انتصاب جدید معاونت اداری مالی واحد میانه

بنا به پیشنهاد رئیس سنجش و نظارت منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی ، طی حکمی مهندس علی محرمی معاونت اداری مالی واحد میانه ، به عنوان عضو کار گروه تخصصی اداری ومالی منطقه 13 منصوب شد.


برگزاری مراسم عزاداری و سخنرانی در واحد میانه

بمناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، دفتر فرهنگ اسلامی واحد میانه مراسم عزاداری و مرثیه خوانی و نیزسخنرانی با حضور چهار تن از روحانیون حوزه در مناقب و فضائل قیام نهضت عاشورا، به مدت چهار روز در نمازخانه دانشگاه برگزار کرد.

در این مراسم پر فیض و معنوی، استقبال مسئولین، اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد، بیانگر ارادتی بود که نسبت به اهل بیت و ائمه معصومین و پرچمدار حریت و آزادگی حضرت امام حسین(ع) داشتند و با مداحی تنی چند از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت به سینه زنی و سوگواری پرداختند.


تیم فوتسال واحد میانه به مقام نایب قهرمانی رسید

تیم فوتسال واحد میانه در مسابقات قهرمانی منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی به مقام نایب قهرمانی رسید.

این دوره از رقابتها با شرکت سیزده تیم، به مدت پنج روز به میزبانی واحد تبریز برگزار شد که در پایان تیمهای واحد تبریز، میانه و اهر بترتیب مقامهای اول، دوم و سوم را از آن خود کردند.

                      

 


کسب مقام سومی تیم کاراته واحد میانه

تیم کاراته واحد میانه در مسابقات قهرمانی منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی به مقام سومی رسید.

این دوره از رقابتها به مدت دو روز به میزبانی واحد تبریز برگزار شد که در پایان تیم کاراته واحد میانه با کسب 4 مدال نقره و 3 مدال برنز به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s