قابل توجه فرماندار و نمايندگان ميانه در مجلس - سعيد صادقيان
منبع : سعيد صادقيان

متن شماره 123: قابل توجه فرماندار Ùˆ نمايندگان ميانه در مجلسبازدید کننده : 581 نفر

1388/9/23 دوشنبه هيات وزيران تصويب كرد؛ دو شهر جديد در نقشه تقسيمات كشورى

هيات وزيران با تبديل دو روستاي فرخي از توابع بخش خور Ùˆ بيابانك Ùˆ بافران از توابع بخش مركزي شهرستان نايين به شهر موافقت كرد. به  Ú¯Ø²Ø§Ø±Ø´ پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، وزيران عضو كميسيون سياسي Ùˆ دفاعي بنا به پيشنهاد وزارت كشور با تبديل دو روستاي «ÙØ±Ø®ÙŠ» از توابع بخش خور Ùˆ بيابانك شهرستان نايين Ùˆ روستاي «Ø¨Ø§ÙØ±Ø§Ù†» از توابع بخش مركزي شهرستان نايين در استان اصفهان به شهر ØŒ موافقت كردند.
اين تصويب نامه به تاييد رئيس جمهور رسيده و از سوي محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور به دستگاههاي اجرايي ذي ربط ابلاغ شده است.

توضيح اينكه طبق آخرين سرشماري(1385) روستاي فرخي داراي 668 خانوار و 2715 نفر جمعيت و روستاي بافران داراي 590 خانوار و 2138 نفر جمعيت است در ضمن هيچكدام از روستاهاي فوق مركز بخش نيستند .

براي چندمين بار از فرماندار و نمايندگان محترم ميانه در مجلس درخواست داریم علت عدم موافقت دولت عدالت محور! با تبديل روستاي آچاچي به شهر كه داراي 1020 خانوار و 3777 نفر جمعيت است را توضيح دهند.صادقی : 1388/9/23 - 22:00:22
خداوند توفیق روز افزون به تمامی زحمتکشان میانه عطا فرمائید.نمایندگان محترم وفرماندار بزرگوار نیز با تلاش مضاعف این خواسته بحق رابه ثمر میرسانند. جهت اطلاع عزیزان اینکه کهن سالترین مربی مکتب خانه ای کشور نیز مطلق به این روستا میباشد که بحول وقوه الهی در اینده نچندان دور مراسم تجلیل ایشان بخاطر کسب عنوان فعال برگزیده استانی برگزار خواهد شد.


: 1388/9/24 - 07:18:19
يكي از رهبران جنش اصلاحات و هواداران آقاي خاتمي و موسوي در جواب يك دانشجو كه آذربايجان را با استان اصفهان مقايسه كرده بود، فرمايش كردند چرا استانتان را با اصفهان مقايسه مي كنيد با سيستان و بلوچستان مقايسه كنيد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s