همايش نقش روحانيت در توليد پايدار بخش کشاورزي در ميانه برگزار شد - سعيد صادقيان
منبع : ايرنا

متن شماره 122: همايش نقش روحانيت در توليد پايدار بخش کشاورزي در ميانه برگزار شدبازدید کننده : 613 نفر

 
زکات تطهير کننده روح و دارايي انسان است
تبريز- مسؤول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان جهادکشاورزي آذربايجان شرقي گفت: زکات، تطهير کننده روح و دارايي انسان است.

به گزارش دوشنبه ايرنا، حجت الاسلام محمد ابراهيم نژاد در همايش يکروزه نقش روحانيت در توليد پايدار بخش کشاورزي در ميانه اظهارداشت: نقش روحانيت در اشاعه فرهنگ پرداخت تعيين کننده بوده و بايد تفاوتهاي ماليات و زکات که هر کدام مباني محاسباتي مختلفي دارد، بيشتر تبيين گردد.
وي، پرداخت زکات را موجب طهارت، رشد و نمو انسان دانست و افزود: پرداخت زکات آثار و برکات اجتماعي فردي و معنوي زيادي دارد و موجبات فزوني و کثرت اموال را فراهم مي آورد.
مدير کل کميته امداد امام خميني (ره)استان نيز در اين همايش گفت: تلاش براي نهادينه کردن فرهنگ پرداخت زکات باعث حل مشکلات جامعه مي شود.
فلسفي اضافه کرد: پرداخت زکات به عنوان يک وظيفه ديني موجب بهبود وضع زندگي محرومان شده و در نهايت توسعه را براي جامعه به ارمغان مي آورد.
در پايان اين همايش از پرداخت کنندگان نمونه زکات شهرستان ميانه، بخصوص در زيربخش هاي کشاورزي با اهدا تنديس تجليل شد.مسئول همایش سید محمد رضا هاشمی : 1388/9/25 - 00:29:40
شما چطور امانتدارهستید!؟شمایی که حافظه تان یاری ثبت کامل و درست اسم همایش را نمی تواند داشته باشد می تواند خبر رسانی کند؟؟؟
واقعا درست گفتن بنده نباید این همایش را که در سطح ملی یا درحد پایتخت نشینان است در شهری مثل میانه برگزار می کردم!!! جالب است کمیته امداد در حد یک زیر شاخه همایش آوردم اما طوری القاء شد که همایش برای زکات بوده !!راستش اگر این خبر بدون هیچ کم وکاستی از ایرنا باشد بس خدا رحمت کند کفن دزد قبلی را.

سردبير سايت : همه خبرهايي را كه منبع آن را در قسمت صدر خبر اعلام مي كنيم، از خبرگزاريهاي مزبور دريافت و بدون كم و كاست در صداي ميانه قرار مي دهيم.
نشاني منبع خبر فوق به شرح زير است
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=842292&IdZone=46


مسئول همایش سید محمد رضا هاشمی : 1388/9/25 - 00:45:47
جهت هر گونه اظهار نظر یک توک پابه همایش می آمدی شما که نقش خبر نگار رو بازی می کنی بعد خبرو درست نقل می کردی . وجالبتر اینکه این شهر با این ادعاهای بزرگ خبر نگار رسمی ندارد اگر هم هست در خدمت فرمانداری است !! وهیچ پوشش خبری در حد همایش در این شهر نتوانست پوشش دهد. چون بلد کار پیدا نشده(در این رشته) اخباری از سایتهای متخصص براتون می فرستم تا یاد بگیرید.

سردبير سايت: ما اظهار نظر نكرديم، ما فقط جهت اطلاع رساني به همشهريان خبر فوق را از خبرگزاري دولتي ايرنا دريافت و با ذكر منبع به اطلاع همشهريان رسانديم اگر هم خبر نادرست و داراي ايراد است، اين ايراد متوجه خبرگزاري دولتي ايرنا است.


ا.مختاری(meeanaji )1388/9/25 - 15:23:51
درست است برگزار کنندگان همایش فکری برای اطلاع رسانی صحیح اش بکنند .خبرگزاری ایرنا هم فقط به موضوع زکات پرداخته.چرا از خبرنگار فرمانداری استفاده نشده؟


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s