وزير صنايع در بازديد از فولاد آذربايجان:وجدان كاري آذري ها مثال زدني است - سعيد صادقيان
منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)

متن شماره 107: وزير صنايع در بازديد از فولاد آذربايجان:وجدان كاري آذري ها مثال زدني استبازدید کننده : 723 نفر


وجدان كاري آذري ها مثال زدني است

وزير صنايع و معادن گفت: وجدان كاري آذري ها مثال زدني مي باشد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه آذربايجان شرقي، علي اكبر محرابيان در بازديد از شركت فولاد آذربايجان و طرح فولاد ميانه، خطاب به پيمانكاران اين طرح گفت: "آذربايجان خطه غيور مردان است؛ اگر آذري هستيد از وجود خود استفاده كرده و كار را با سرعت پيش ببريد و اگر غير آذري هستيد بدانيد كه در چه خطه اي كاري مي كنيد و كار خود را با اين تفكر پيش ببريد".
 
وي ادامه داد:" آذربايجاني ها در هر نقطه ايران كه فعاليت داشته باشند با تمام وجود و غيرت خود كار را پيش مي برند."
 
محرابيان با اشاره به توليد بيش از ظرفيت شركت فولاد آذربايجان در سال گذشته، افزود: فردي كه در امر توليد، آن هم توليد فولاد تخصص دارد مي داند وقتي گفته مي شود شركتي 11 درصد بيش از ظرفيت، توليد دارد چه زحمتي را كاركنان متحمل شده و اين امر قابل تحسين است.
 
وزير صنايع ومعادن با بيان اينكه اين كارخانه به دليل كمبود شمش و مشكلات برق كارخانه فولاد خوزستان در حال تعطيلي به سر مي برد، گفت: اين واقعه ناراحت كننده و غيرقابل تحمل است.
 
وي افزود: اگر بخواهيد ركورد توليد سال گذشته را تكرار كنيد بايد تلاش وافري داشته باشد و عقب افتادگي امسال را جبران كنيد.
 
محرابيان اضافه كرد: از اين پس شمش كافي براي گذشتن از ركورد سال گذشته در اختيار شركت قرار خواهد گرفت و شما نيز بايد تلاش كنيد حتي اگر شده يك تن بيشتر از سال گذشته توليد كنيد.
 
وي ابراز داشت: اين موضوع را به صورت هفتگي پي گيري خواهم كرد و در جلسات هماهنگي نيز گزارشات مربوط بررسي خواهد شد.
 
وزير صنايع ومعادن با اشاره به طرح توسعه شركت فولاد آذربايجان به نام طرح فولاد ميانه، گفت: رشد 5/3 درصدي ماه گذشته آمار خوبي است ولي با توجه به زمانبندي كل طرح كه 30 ماه پيش بيني شده و اينكه در نيمه راه قرار داريم؛ پيشرفت 7/36 درصدي نگران كننده است.
 
وي با بيان اينكه اميد است حتي يك روز هم  Ø¯ÙŠØ±ØªØ± از زمانبندي طرح را تحويل ندهيم، ادامه داد: براي نقدينگي طرح هاي فولاد تدبير خوبي انديشيده شده Ùˆ به زودي به اين طرح ها تزريق مي شود.
 
محرابيان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به مشكلات صاحبان صنايع در ميانه گفت: موضوع معافيت مالياتي كه درخواست اغلب صنعتگران و حق قانوني آن ها است در كارگروه حمايت از توليد مطرح و حل مي شود و نيز با احداث يك پست برق ويژه در شهرك شماره يك ميانه مشكلات برق اين شهرك نيز حل مي شود.
 
وزير صنايع Ùˆ معادن اعلام كرد: در آينده نزديك نمايندگي سازمان صنايع Ùˆ معادن در ميانه داير مي شود Ùˆ مسايل مربوط Ø¨Ù‡ صنايع در خود شهرستان حل مي شود Ùˆ اميد است با رايزني از طريق Ù…عاونت برنامه ريزي Ùˆ نظارت راهبردي رييس جمهور Ø§ÙŠÙ† نمايندگي به اداره صنايع Ùˆ معادن ارتقا يابد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s