رسول بختیاری

شمارهتصوير عنوان مطلب نظرات بازدید تاریخ
2حال نوبت اهل قلم است که قافلان را تنها نگذارند118061389/9/17-21:09:47
1ریزعلی خواجوی در ویکی پدیا213821389/8/18-09:17:43
1آخرین نظرات :

محمد کرمیار : 1389/10/1 - 16:35:51
اگر به طعنه و کنایه این مطلب را نوشتید بگویم ، ریز علی کسی نیست که هر کسی از راه برسد در خصوص وی صحبت کند بلکه باید افتخار کنید و مطالب زیادی در این مورد بدانید تا در مورد ریزعلی صحبت کنید .
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


محمدصادق نائبی(msnaebi )1389/9/20 - 15:29:39
اگر انتقاداتی که در طول چند سال علناً یا غیاباً از آقای هاشمی داشته ام از این نماینده داشتم معلوم نبود چه شدت عملی به خرج می داد و از چه الفاظ رکیکتری بهره می برد؟ اگر جنابعالی در طول چند سال گذشته در دنیای سایبری میانه حضور داشتید حتماً انتقادات بنده از آقای هاشمی و آقای حسینی را هم می دیدید ولی هرگز برخورد آنها اینگونه فرافکنانه و منفعلانه نبوده که خیلی هم با ادب و احترام ادله خود را می گفتند و بنده به اطلاع همشهریان می رساندم که نمونه آن پاسخ آقای هاشمی به بیش از پنجاه سئوال جمع آوری شده از بین مردم بود که در ایام انتخابات هم منتشر شد. در آینده نیز مجموعه انتقادات از آقای هاشمی را ارائه خواهم کرد تا ایشان به مردمی که منتخب آنان است پاسخ دهند. مضاف بر همه اینها، فرض بر مزدور بودن و جانبداری هم باشد نباید یک شخص بجای پاسخ محترمانه و درخور و توجیه اذهان عموم، فرافکنی کند.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


بیطرف : 1389/9/20 - 14:02:17
آقای نائیبی کاش انتقاداتی را هم بر عملکرد آقای هاشمی می نوشتند و از ایشان کارنامه می خواستند تا معلوم شد مزدور نیستند ولی متاسفانه با این جو سازی های یکطرفه و گاهاً با سوء نیت بر علیه نماینده مردمی و موفق میانه این احساس ناخودآگاه در آدم ایجاد می شود که آقای نایبی برای فرد خاصی کار میکند و دلش برای مردم میانه نمی سوزد
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


طاهر نائبی(mayana )1389/9/19 - 19:39:47
آقای حسن زاده، دِین خود را در حالی به جامعه ادا کرد که بسیاری از عواقب کار خود من جمله تهدیدها را می دانست ولی چون نمی توانست، رسالت و تعهدش را نسبت به ((تقدس قلم)) مخفی نگاه دارد ،این کار را کرد . قافلان و صدای میانه اصل بی طرفی را رعایت کردند و صحبت های طرفین را آوردند ولی چون حرف های یک گروه احساسی و هیجانی بوده،اثر عکس در جامعه داشته است .در روزهای ابتدایی بود که رفتم قافلان را بخرم کمیاب شده بود و این مسئله نوید می دهد که جامعه بیدار شده ،به بالندگی رسیده و این مسئله باعث خوشحالیست .
با این مطلب آقای بختیاری ،می بینیم که حتی روستا نشینان محترم نیز به مسائل پیرامون خود حساسند و دنبال می کنند ،بی تفاوتی توسط یک قشر یا گروهی در جامعه تبعاتی دارد که هزینه اش برای جامعه بسیار گران تمام می شود واین نکته ای است که فکر کنم قافلان توانست آن را انجام دهد .
به جای اینکه عده ای مسئولین قافلان را تهدید کنند، بهتر است آستانه ی تحمل خود را بالا ببرند .
اینکه ،دریک نهادی ،سازمانی یا مرکز علمی بین کارمندان ،دانشجویان و... دستور داده شود که فلان روزنامه و فلان مطلب را نخوانید باز هم اثر عکس می دهد ،کسی نمی تواند ،افراد دیگر را تهدید کند که فلان چیز را نخوان ،آن هم مسئله ی مهمی باشد که اطراف ما اتفاق می افتد. ((همیشه، آسانترین راه ،مناسب ترین راه نیست)). دیگر نمی شود ،کر بود و کور.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر


محمدصادق نائبی(msnaebi )1389/9/18 - 17:29:55
بله قافلان تنها نشریه دارای مجوز برای فعالیت در حیطه شهرستان میانه است و آن یکی نشریه در همان ایام انتخابات قبلی چند شماره ای منتشر کرد و بست. شخصیت یک نشریه رسمی و دارای مجوز با لوگوی ویژه شهرستان میانه خیلی با ویژه نامه فرق می کند همانسان که مالک خانه بودن با اجاره کردن متفاوت است. بنده بعد از سالها تلاش برای دریافت مجور هفته نامه بوزقوش با اینکه تمام تحقیقات و مراحل اداری به اتمام رسیده است با این جمله رودررو می شوم: گفته اند ندهید! برای همین است که قدر هفته نامه ای به نام میانه را باید بدانیم و اگر خدای ناکرده در پیچ و خم مسائل اقتصادی یا سیاسی به بن بست برسد تا سالهای دور از خیر نشریه مختص میانه باید بگذریم. برای اینکه همیشه قافلان را در کنار خود داشته باشیم سه شرط وجود دارد: یکم: مردم خصوصاً تحصیل کردگان خرید آنرا جزو وظایف خود بدانند ، دوم: مدیران ادارات و شرکتها و مؤسسات در تبلیغات خود اولویت را به نشریه بومی و ویژه میانه قرار دهند. سوم: هیچ فرد یا تفکری انتظار نداشته باشد قافلان در خدمت آنها فعالیت کند. اگر امروز انتقاد می کند نباید برچسب مخالف به او بزنیم و اگر فردا مدیری را بنا بر فعالیت مثبت تحسین کرد نباید بگوییم: برگشت! هیچ فرد و تفکری برای همیشه نمی تواند مثبت باشد. یک روز باید انتقاد شود و یک روز باید تشویق شود. کارنامه قافلان نشان می دهد که هیچکس او را متعلق به فرد یا جناح خاصی نمی داند و انتقاد و تحسینش یکسان بوده است و اگر غیر از این باشد قافلان به بن بست خواهد رسید. به قول سعدی: درشتی و نرمی به هم در به است.
مطمئن باشیم اگر روزی همین مخاطب قافلان فعالیت مثبتی انجام دهد قافلان در تیتر اول خود خواهد آورد آنگاه نباید دوباره طرف مقابل شروع کند که چرا خط مشی قافلان برگشت!
یک نشریه در درج مطالب له یا علیه کسی در چهارچوب قوانین مطبوعاتی باید استقلال داشته باشد. این ما هستیم که باید تحمل مخالفت و انتقاد را داشته باشیم و اینقدر شعار امر به معروف و نهی از منکر سرندهیم و عملاً با آن مخالفت ورزیم.
مشاهده مطلب مربوط به این نظر
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0