شما قضاوت کنید!!!! - اوجا داغلار
منبع : اوجاداغلار

متن شماره 7: شما قضاوت کنید!!!!بازدید کننده : 1056 نفر

با سلام به شما دوستان محترم: پیشاپیش سال جدید را به تمامی ملت شریف ایران علی الخصوص همشهریان عزیز تبریک وتهنیت عرض مینمایم .

بنده قبلا هم چندین مورد مطالبی رادرسایت شما درج کرده بودم حال نیز نمیدانم مطالبی راازباب یادآوری یا گله عرض نمایم تامجددا دردید عزیزان دردکشیده ای مثل بنده قرار گیرد .

1- آیا مسئولین شهر میدانند که درشرکت فولادآذربایجان بیعدالتی بیداد میکند ؟

2-آیا کسی میداند که برای اضافه کاری بایستی حضورفیزیکی فرد باشد ؟

3- آیا میدانید مدیر مربوطه بدون حضور فیزیکی هر ماه 120 ساعت اضافه کاری میگیرد که میشود 720 هزارتومان؟

4- آیا میدانید مدیر مربوطه هرماه 200 هزارتومان فقط حق ایاب وذهاب میگیرد؟

5- آیا میدانید قسمت اداری شرکت محل دادن شیر به گربه ها وغذا دادن به سگهای ولگرد اطراف شده وآلرژی بوجود آمده پرسنل را بیمار نموده است ؟

6- آیا میدانید ازترس سگهای ولگرد که تعدادشان به 20 تا30 قلاده میرسد مجبوریم با چوبدستی مسیر راادامه دهیم ؟

7- آیا میدانید درمدتی که مدیر عامل شرکت دراین کارخانه منصوب شده اند چندین بارمراجعه نمودیم وقت ملاقات نمیدهند درحالیکه درنظام جمهوری اسلامی نباید اینگونه مسائل باشد؟

8- مدیران شرکت کدامین کارمثبتی را انجام داده اند که لایق اینهمه تشویق وپاداش هستند، جز اینکه دراتاقشان بخوابند وروزنامه مطالعه نمایند؟

9- ما اگر بخواهیم از مدیر مربوطه واحد خود به کسی شکایت کنیم باید چکارکنیم درحالیکه مدیرعامل هم جوابگو نیست ؟

Ùˆ .................

این موارد چندین بار هم به گوش نمایندگان محترم ومسئولین شهر رسیده است ولی هیچ کس پاسخگوی این سئوالات نیست شاید آنها هم دنبال منافع خود ازاین شرکت هستند .ازخداوند منان دراین سال جدید مصرانه خواستارم کسانی را که دراین شرکت به این گونه کارهای بیشرمانه دست میزنند به سزای اعمالشان برساند وآنها هم که اینگونه مسائل را میبیند وحرکتی انجام نمیدهند خداوند شرمسار مردم میانه وکشور جمهوری اسلامی ایران قراردهد . والسلام علیکم ورحمه اللهمسعود : 1390/1/6 - 09:47:40
جناب اوجااغلار. با سلام و عرض ادب
انصاف كجا رفت ببين مدرسه كردند
جايي كه در ان مدرسه بنياد توان كرد
بنا به فرمايش خودتان قبلا مطالبي مشابه از جنابعالي در اين سايت نوشته شده بود ولي به نظر من تحت نامي غير از اوجاداغلار: به هر حال عارض باشم حضور حضرتعالي تمامي مطالبي كه نوشته ايد منصفانه نيست چون كلمات انتقاد و گلايه و شكايت و حسادت به يك معني تفسير نميشوندو فرض كنيم فرمايشات شما همگي درست و متين . چرا مسايل خانوادگي را در ملا عام مطرح ميكنيد؟ چرا ذره اي به سازمان و شركت خود تعصب نداريد شما بعنوان يك معترض خواسته هاي خود را چرا منطقي و در چارچوب خانواده بيان نميكنيد اگر بر صحت مطالب خود معتقد هستيد با نام واقعي وارد سايت شويد وبا هم صحبتي داشته باشيم يا شما قانع ميشويد و از اين دردكشي و زجر بردن خلاص ميشويد يا ما به جمع شما درد كشان ميپيونديم حركت شما مثل اقدام سرهنگ غزافي ميماند كه تحت عنوان دفاع از مملكت ملت خود را بمبارن ميكندالبته بنده از مديران مد نظر شما نيستم ولي به محل كار خود تعصب دارم و افتخار ميكنم و به تك تك همكارانم احترام قائل هستم ايا همه جا گلستان است و الا شركت فولاد؟ شما در اين سال نو بجاي ارزوي شادي و سلامتي براي همكاران چرا ارزوي شرمساري ميكني؟ شما چكاري انجام داده ايد و شرمسار نيستيد و بقيه عقب ماندند و شرمسارباشند. بنده نيز بجاي نفرين دست دوستي بطرف شما دراز ميكنم واز خداوند ميخواهم همه مار از خصلت ناپسند بخل و حسادت و خود خوري و دگر كشي نجات دهدو خصلت ستارالعيوب بودن را درما تقويت نماييد ايشالله


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/8 - 08:30:10
سلام جناب آقای مسعود
ستار العیوب با سرپوش گذاشتن با مشکلات تفاوت بسیاری دارد اینکه مدیری بدون انجام کاری پولی دریافت نماید قطعا پسندیده نمی باشد. اگر این مبلغ به عنوان خاصی به ایشان پرداخت می گردد حتما بایستی روال خاص اداری خود را طی نماید.
یقینا این مدیران و یا افراد شاخص شرکت ها در همه شرکت ها ی دولتی و غیر دولتی به سبب تلاش های وافرشان پاداش نیز دریافت می کنند شرکت فولاد میانه نیز از این امر مستثنی نمی باشد ولی مهم این می باشد که با اعلام عمومی در داخل شرکت این شائبه ها برطرف شده و نارضایتی به سطوح دیگر سرایت ننماید.
ان شا ا... این حق طلبی در میان ملت با تاسی به ائمه معصوم خصوصا سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) روز به روز گسترش یابد.


كيچيك داغلار : 1390/1/8 - 10:06:05
جناب آقاي اوجاداغلار
با سلام
آنگونه كه از نوشته هاي جنابعالي استنباط ميگردد جنابعالي از پرسنل آن مجموعه بوده و بعبارتي پوست و گوشت تان از مجموعه فولاد ميباشد. اما بسي و بسي جاي تاسف و گله مندي است كه اينچنين تفكر و عقيده اي ناروا را نسبت به ولي نعمت و محل كار خود داشته و اينچنين حرمت نان و نمك را بجاي آورده و سپاسگذار ميباشيد و اسرار و ناكاستي ها را همچون جارچيان در بوق و كرنا كرده و به اطلاع همگان ميرسانيد. شما ميبايست احترام به ولي نعمت خود را از كارمند كف كارگاه شركت تويوتا بياموزيد كه بصورت افتخاري ماشين كثيف شده تويوتاي پارك شده در كنار خيابان را بدون چشمداشتي فقط براي سربلندي و اعتبار نام تويوتا بدون امادگي قبلي شسته و تميز ميكند.
آيا تا به حال از خود پرسيده ايد كه چه عاملي باعث شده تا افراد مد نظرتان كه از آنان هوار كشيده و صداي تظلم خود را بلند كرده ايد در اين مجموعه با اين امكانات اندك مانده و دل نكنده اند ودر مجموعه هاي ديگر كه مزاياي بسيار عالي و امكانات بسيار زياد را به اين افراد پيشنهاد نموده اند جذب نگرديده اند چيست؟ فقط كافيست به مجموعه هاي دولتي همتراز اين شركت همچون فولاد نيشابور، فولاد هرمزگان و ... ويا به مجموعه هاي خصوصي همچون فولاد بناب، فولاد اردبيل و .... تشريف برده و تفاوتها را با تمام وجود خود لمس و احساس نماييد و همكاران فعلي خود را با همشهريان شاغل در ساير شهرها از نظر موفقيت و مزايا مقايسه نماييد.
شما كه اينچنين نالان و پريشان حال از وضعيت اين مجموعه ميباشيد و حق و حقوق خود را نسبت به شايستگي تان كمتر ميپنداريد چرا به محل ديگري كه قدر و منزلت جنابعالي را بهتر درك مينمايند تشريف نميبريد؟ لطفاً بفرماييد كه تحصيلات تان در چه حدي و از كدام دانشگاه معتبر ايران بوده و چه مسئوليتي را در اين مجموعه برعهده داريد؟ و چقدر در اين مجموعه مفيد و موثر بوده ايد كه اكنون تمامي حق و حقوق جنابعالي كاملاً پايمال گرديده و به ايزد منان پناهنده و متوسل گرديده ايد.
جناب آقاي اوجاداغلار، غذا دادن به حيوانات كاري بس پسنديده و نيكو بوده و همواره مارا به آن توصيه نموده اند و رزاق از صفات حضرت باريتعالي ميباشد. اما عدم انجام وظيفه واحد ايمني و بهداشت شركت نسبت به جمع آوري و معدوم سازي حيوانات كه در شركت پرسه ميزنند چه ربطي به اين صفت پسنديده و نيكو دارد كه بدان اشاره نموده ايد.
جناب آقاي اوجاداغلار، كلي گويي و نسبت دادن بي مسئوليتي به ديگران كار بسيار زشت و ناپسندي ميباشد. لذا خواهشمنداست اسامي افراد مسئولي كه به آنان مراجعه نموده و مشكلات خود را به ايشان منعكس نموده ايد را ذكر نماييد تا از كلي گويي و به زير اتهام بردن ديگران به بي مسئوليتي و كم كاري مرتفع گردد.
انشاءا... در اين سال جديد خداوند همه ما را از شر كج فكري و بخل و حسد ورزي رهانيده و توفيق همدلي و همكاري و صميميت را براي همه ما نايل فرمايند.
آمين يا رب العالمين


مسعود : 1390/1/8 - 10:20:46
جناب اقاي سينا با سلام و تشكر منظور من از مطالب و نوشته هايم اين نيست كه
اولاً: هيچ مشكلي وجود ندارد بلكه در اغلب جاها مشكل هست و بايستي اين مشكلات در همان محدوده و بدون اتهام زدن به ديگران حل گردد. اگر مسئولين فولاد بنا به فرمايش آقاي اوجاداغلار هيچ كاري انجام نميدهند پس اين مجموعه ظرف مدت كم چگونه به سرمنزل مقصود خود رسيده است و توليد خود را به مقدار بيشتر از ظرفيت اسمي رسانيده است؟ آيا بدون مسئول چنين كاري ممكن است؟
ثانياً: اگر ادعاهاي اوجاداغلار صحيح است و ايشان فراتر از ديگران متوجه قضيه هستند چرا نسبت به ارايه راه كارهاي خود با دليل و منطق و مستند اعلام نميكنند؟
ثالثاً: منظور اينجانب از ستارالعيوب بودن اين است كه مشكلات هر مجموعه بدون بزرگ نشان دادن آن مشكل در محدوده وجود مشكل بايد حل شود و نه با داد و فرياد و خارج از آن محدوده.


معلم دیار : 1390/1/8 - 17:50:23
با تشکر از روابط عمومی محترم فرمانداری ، الحمدلله بالاخره کسی تو این شهر (عقب نگه داشته شده ! ) میانه پیدا شد که درد شهروندان را به مسئولین برساند .
لطفا به نمایندگان میانه نیز این مطالب را برسانید تا ببینیم در خصوص موارد حساس مذکور شهر میانه در این ایام باقیمانده حرکتی خواهند نمود یا نه !


اوجا داغلار(ojadaghlar )1390/1/9 - 11:18:47
باسلام به تمامی عزیزان
بنده فقط میخواستم درد دل خود وپرسنل مجموعه را اعلام نمایم ولی مثل اینکه تعدادی ازدوستان موضوع را به گونه ای دیگر متوجه شده وبنده رامتهم میکنند ،دوستان وبرادران عزیز شما بهتر از بنده ، از مشکلات شرکت مطلع هستید وبایستی این مسائل حل شود یا ازطریق منطق ودوستی و کدخدامنشی یا با راههای دیگر که راه اول مثمر ثمر واقع نشد حال از راه دوم استفاده میکنیم : حال پاسخ دوستان را عرض مینمایم
جناب آقای مسعود :
1- اولا همشهریان محترم بهتر از پرسنل مجموعه ازمسائل این شرکت آگاه هستند ونیازی به گفتن خانواده نیست چون این شرکت متعلق به این شهر بوده ومردم هم بایستی بصورت شفاف از مسائل آن آگاه باشند پس در مجموع ،کل شهر از خانواده این شرکت محسوب میشوند.
2- با این بدهی کلانی که شرکت به بار آورده درزمان مدیر عامل قبلی وهر ماه اقساط میلیاردی پرداخت میشود به معنای رسیدن به سرمنزل مقصود میباشد، البته از تلاش مجدد مدیریت جدیدآن شرکت وپرسنل تحت امر درخصوص پرداخت بدهی وزحمات آنها نباید غافل شد.
3- رسیدن به ظرفیت اسمی که مهم نیست مهم اینست که چه سایزهای مهمی را تولید کرده اید که به این ظرفیت رسیده اید سایز 10-12- نبشی - ناودانی - میلگرد ساده یا فقط سایز 25-32 وبقیه (البته بنده باز هم از مدیریت وپرسنل تولید آن مجموعه تشکر وقدردانی مینمایم ودستشان رامیبوسم چون با این زحمتشان آبروی عده ای خاص را حفظ مینمایند).
4- منظورتان هم از سرهنگ غزافی ( قذافی ) بود ؟
5- بنده هم به تمامی پرسنل شرکت اعم از مدیریت تا پائین ترین رده احترام ویژه قائل هستم وامیدوارم که همیشه موفق باشند.
6- ازکی انتقاد به عنوان (بخل و خودخوری ودگرکشی ) معنا میشود که ما خبر نداریم پس بایستی هربلایی هم سر کسی آمد دم نزند .

جناب آقای کیچیک داغلار :
1- شما درکشوری زندگی میکنید که سطح فرهنگ وصنعت آن ،با سطح فرهنگ و صنعت کشور زاپن اصلا یکسان نیست در این شهر کسی مقررات معمولی راهنمای ورانندگی را رعایت نمیکند حال خودمان را با آنها مقایسه میکنیم ، درضمن سطح رضایتمندی کارمند شرکت تویوتا از مدیران ارشد خود کاملابالاست ولی آیا درشرکت فولاد از پرسنل بصورت واقعی نظرسنجی شده است یا نه مومن خدا؟
2- بله جنابعالی راست میگوئید کسانی در این شرکت واقعا ازجانشان مایه میگذارند وبه آن شرکت دلسوز هستند وبایستی حقوقشان بالا تر ازاین هم باشد نه اینکه مدیری که کارش فقط آزار واذیت دیگران ورسیدن به کارهای شخصی خودش است تفاوت حقوقی 15 میلیون ریالی با پرسنل زیر مجموعه داشته باشد .
3- غذا دادن به حیوانات کار نیک وپسندید ه ای است ولی نه در داخل ساختمان اداری وشرکت این کار را میتوانید در جای دیگری انجام دهید وواحد مورد نظر بایستی نسبت به جمع آوری اینگونه حیوانات از داخل شرکت اقدام نماید تا عامل بروز بیماری نشود.
4- اینجا شهر من است وساکن بومی اینجا هستم کسانی باید از این شرکت بروند که به دلایل مختلف مبادرت به کارشکنی وخیانت به مجموعه شرکت میشوند نه اشخاص دلسوز ومحترم.
امیدوارم دوستان عزیزدراین خصوص تفکر لازم را نموده وهرچه زودتر دست کسانی را که به ترفندهای مختلف باعث ترمز مجموعه میشوند را کوتاه نمایند.به امید آنروز . والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s