انتصاب مدیر جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میانه - روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میانه
منبع : روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میانه

متن شماره 45: انتصاب مدیر جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میانهبازدید کننده : 903 نفر


با قبول استعفای آقای دکتر یعقوب شیویاری سرپرست شبکه بهداشت ودرمان میانه ، طی حکمی ازسوی آقای دکتر یعقوبی  ریاست دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی تبریز  آقای دکتر صمد طاهری به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میانه منصوب شدند.جلسه معارفه وتودیع  راس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه  مورخه 8/4/1390 با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی  تبریز  ومسئولین شهرستان میانه درمحل سالن اجتماعات  شبکه بهداشت ودرمان میانه برگزار خواهد شد.مجید سلیمانی فرد(majid4045 )1390/4/7 - 12:53:20
:
اگر واقعاً هدف افراد از نمایندگی مجلس خدمت است چه جایی بهتر از شبکه بهداشت؟ در موقعیتی که مردم شهرستان میانه با کمبود های فراوانی در عرصه بهداشت مواجهند و جای بسی خدمت در این عرصه احساس نیاز می شود به نظر من استعفا از این موقعیت در این برهه از زمان مناسب نبود، چرا که حرکت های خوبی شروع شده بود که معلوم نیست به سر انجام برسد.
واقعا نمی دانم چرا این صندلی سبز این همه مهم شده است.


بشیرپور : 1390/4/7 - 13:29:07
با سلام
ضمن قدردانی از زحمات دکتر شیویاری عرض تبریک دارم خدمت دکتر صمد طاهری و ارزوی موفقیت میکنم. و امیدوارم مدیریت جدید کارهای قبلی رو با تلاش ادامه بدن و کمبودها رفع بشن.


بابک صادقي(babak3222 )1390/4/7 - 16:11:01
:
مولای متقیان حضرت علی (ع) می فرمایند : هر انتصابی را عزلی ، و هر آمدنی را رفتنی است . خوشا به حال آنان که در طاعت خالق و خدمت مخلوقند .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s