اگر بار گران بودیم رفتیم خداحافظ صدای میانه ، خداحافظ همشهری ها - محمدصادق نائبی
منبع : محمّدصادق نائبی

متن شماره 36: اگر بار گران بودیم رفتیم خداحافظ صدای میانه ، خداحافظ همشهری هابازدید کننده : 2175 نفر

چقدر تلخ و گران است لحظه وداع با عزیزترین ها. نمی دانم بار گران بودم یا نه ولی هرچه بوده ام رفتنی ام. برایم روز سنگینی است که با صدای میانه هم مانند میانه دات کام خداحافظی کنم. بنده با صدای میانه هم مانند دات کام در "اوج" خداحافظی میکنم. امیدوارم آیندگان آنرا به زوال نکشانند و این امانت را به امانتدار بعدی بسپارند. خدا را شاکرم که "وی.او.ام" خیلی زودتر و گسترده تر از "میانه.کام" مورد استقبال قرار گرفت. اکنون صدای میانه چنان مقبولیتی دارد که بعضی ادارات آنرا به عنوان یک مرجع خبری مطمئن استفاده کرده و اخبار خود را مستقیماً در آن درج می کنند. امیدوارم این مشروعیت و مقبولیت سایت تا آخر حفظ شود و از درج هر شایعه یا کامنت غیرمعتبری پرهیز شود. مدیرمسئول وقت باید بداند در آن سالی که مدیریت سایت با وی هست این امانت را حفظ کند و اگر نمی تواند تقویت نمی کند لااقل تضعیف نکند تا به دست مدیر بعدی برسد.

بنده اندکی کمتر از یکسال پیش با کمک عزیزم مهندس عزیزی این سایت را راه اندازی کردیم. بنده چهارچوب و نیازهای سایت را درخواست کردم و ایشان نیازهای خواسته شده را طراحی و پیاده کردند تا اینکه آنرا به عنوان پایگاهی مطمئن برای اطلاع رسانی در مورد منطقه میانه تعریف کردیم تا لحظه به لحظه اخبار و رویدادهای میانه را در آن درج کنیم و میانه ایهای تمام دنیا را یکجا گرد آوریم. در این مدت از سردبیری آقای سعید صادقیان و اطلاع رسانی های ایشان بهره بردیم ضمن اینکه تعداد دیگری نیز در خواندن و اصلاح و تأیید مطالب و کامنتها با سایت همکاری داشتند که راضی نیستند نامشان را ببرم. ابتدا بخاطر اینکه شائبه شخصی بودن سایت نباشد آنرا با شورای هفت نفره آغاز کردیم ولی متأسفانه همان ابتدای راه سه نفر از آنها که جزو فرهنگیان هستند بنا به عللی نتوانستند همکاری خود را ادامه دهند لذا شورای راهبردی از اعتبار خود ساقط شد. بعد از این نیز سایت با اداره مدیرمسئول، مدیرفنی و سردبیر فعالیت خواهد کرد.

پیش بینی بنده این بود که بعد از یکسال این سایت محکم و استوار شود تا نیازی به وجود بنده و دیگران نباشد ولی اکنون ماهها قبل از یکسالگی سایت به این بلوغ و تکامل رسیده است که نیازی به بنده یا دیگران ندارد و می تواند مسیر خود را ادامه دهد.

اینجانب بنا به وظیفه خود با حمایت دوستان این سایت را راه اندازی کردیم و در این مدت بخاطر حساسیت و حجم سنگین مدیریت سایت نتوانستم به تحقیقات و تألیفات خود ادامه دهم. اکنون از تمامی عزیزانم کسب اجازه می خواهم تا از این مسئولیت سنگین شانه ام را خالی کنم و این مهم را به مدیری دیگر بسپارم. بنده نه در راه اندازی این سایت و نه هنگام خداحافظی هیچ هدف سیاسی نداشته ام وگرنه باید مدیریت آنرا حفظ می کردم. هدفم برخورداری میانه از یک مرجع مطمئن و معتبر خبری و جمع کردن تمامی اهالی اینترنت دور هم بود تا برای اعتلای میانه همفکری کنند. سایت متعلق به هیچ جناح و شخصی نبود و امید دارم مدیر بعدی نیز این مسئله را رعایت کند و سمت و سوی سیاسی سایت را علیه یا له کسی نگرداند که در این صورت سایت به بن بست خواهد رسید. در آینده شاهد انتخابات مجلس و شورای شهر خواهیم بود که امید دارم این سایت آغشته به حمایتهای شخصی افراد نباشد. هرآنچه به حق از کسی انتقاد یا حمایت می شود باید درج شود و هرآنچه بغض آلود و کینه توزانه و تهمت و دروغ است باید حذف شود. آزادی بیان نباید با پایمال کردن شخصیت افراد حقیقی و حقوقی توأم باشد.

بنده تا آخر خردادماه در خدمت دوستان خواهم بود. از هم اکنون تمامی کارشناسان حقیقی و حقوقی که سابقه اطلاع رسانی و مدیریت سایت را داشته اند نامزدی خود را می توانند برای برعهده گرفتن مدیریت سایت اعلام کنند. این دوستان باید طی یک مقاله برنامه های خود را تا دو هفته دیگر اعلام کنند و به کامنتها و سئوالات مطروحه پاسخ دهند. هفته سوم خرداد بصورت الکترونیکی انتخابات برگزار می شود تا مخاطبین سایت مدیرمسئول جدید سایت صدای میانه را برای یک سال آینده انتخاب کنند. اطلاعات تکمیلی در مورد انتخاب مدیرمسئول سایت به زودی در سایت درج خواهد شد.

هفته آخر خرداد فرصتی است تا مدیرمسئول سایت با کم و کیف اداره سایت آشنا شود و نکات فنی و مدیریتی را فراگیرد و سردبیر خود را انتخاب نماید و از اول تیر ماه به عنوان مدیرمسئول جدید سایت فعالیت خود را آغاز کند. حسین پوربهرامی : 1389/3/2 - 11:23:44
بعنوان یک شهروند میانه‌ای از زحمات شما قدردانی می‌کنم. امیدوارم همواره موفق و موید باشید.


دکتر اسماعیل انصاری(ansari )1389/3/2 - 12:24:13
آقاي نائبي در هر مسيري قدم بگذاريد موفق هستيد. شما هميشه مبدع و مبتكر هستيد و زحمات طاقتفرساي شما در كنار به جان خريدن نيش و زهر افراد براي همه ما الگوست. تأليفات شما هميشه تازه و آغازگر راه بوده است. حركتهاي شما در دنياي مجازي نيز هميشه نو و پرقدرت بوده است. براي شما در هر راهي و كاري هستيد آرزوي پيروزي دارم.


مریم رستملو : 1389/3/2 - 14:25:47
امیدواریم خداحافظی تان از مدیریت سایت با خداحافظی تان از همشهری ها یکی نباشد. ما دوست داریم مطالب شما را بخوانیم. ما را تنها نگذارید.


Vahid Garousi : 1389/3/2 - 22:07:18
Eziz ve deyerli Nayibi bey cenablari,

Mende oz nobetimde siz chekdighiniz zehmetlerden en bolu teshekkurlarimi bildirmek isteyirem. Umid edirem ki shehrdashlarimiz tamami sizin kimi vetenlerine urek yandirsinlar.

Saygilar Kanada'dan.


المیـرا ناصری(Elmira )1389/3/2 - 23:14:33
خبر غیرمنتظره و تلخی بود. برایتان آرزوی موفقیت دارم.


جمعی از اهالی بخش کاغذکنان : 1389/3/2 - 23:59:00
آقای مهندس نائبی امیدواریم که از تصمیمتان منصرف شوید و همچنان مدیر مسئول سایت صدای میانه بمانید همه این را می دانند که این سایت بدون حضور شما رنگی ندارد به هر حال از زحمات و تلاشهایی که در راه استیلای فرهنگ و اطلاع رسانی در شهرستان میانه می کشید تقدیر و و تشکر می نماییم مردم بخش کاغذکنان هیچ موقع زحمات شما را در معرفی تاریخ و مشاهیر کاغذکنان فراموش نخواهند کرد.


سحر قدیمی : 1389/3/3 - 07:16:25
آقای نائبی قدردان شما هستیم که چنین سنگ بنای محکمی گذاشتید. منم امیدوارم این سایت مانند سایت دات کام نباشه که پس از چند ماه از رفتنتان بسته شد. امیدوارم قبل از یک سال شاهد جدیدترین اثرتان باشیم آنهم در مورد میانه. زنده باد نائبی صبور.


مرتضی نورچشمه(nurcheshmeh )1389/3/3 - 07:25:51
Cenab Nayibi

sizin zehmetlerizin sayesinde bu saytin achilasinan Miyanalilarin biryere toplashmalri ve fikir alishverishleri ichin bashka bir mekan yarandi ve bilirem bu ishler ne qeder zehmetli ve chetindi.
ve siz hemishekimin bu zehmetleri temennasiz gorisiz.
her halda sizden teshekkur edib ve inaniram gelecekdede sizden yeni ishler goreciyix.
sayqilar ve hormetle
Murtaza


قادر حسن زاده : 1389/3/3 - 11:09:30
نایبی هرکجا باشه، نایبه. این فراغت شاید فرصتی باشد برای انجام کارهای مهمتر و بهتری که میانه به آنها نیازمند است. پیروز باشی.


محمدرضا ملکی : 1389/3/3 - 21:46:49
دست مریزاد به همت و ابتکار و نوآوری های جنابعالی. ندیدنتان ما را دلتنگ خواهد کرد. گاهی به ما سر بزنید.


رسولی : 1389/3/4 - 09:48:59
انشالله هرجایی هستید موفق باشید. با آمدن صدای میانه همه سایتها و وبلاگهای مختص میانه روی این سایت جمع شدند و قدرت سایبری میانه بالا رفت.


صادق واعظی عضو شورای شهر: 1389/3/4 - 11:33:06
آقای مهندس نایبی موفق باشید.


کامنت دهنده : 1389/3/4 - 14:08:38
آقای واعظی، آقای ملکی (همکلاسی‌های سابق آقای نائبی) و بقیه خانم و آقایان
ناراحت نباشید با تغییر شرایط و اوضاع و با صلاحدید و همفکری هاشمی (نمایندة میانه)، آقای نائبی در چهرة جدیدی برمی‌گردند. به زودی زود . . .


محسن قهرمانی : 1389/3/4 - 18:26:40
با سلام
آقای نائبی امیدوارم که هرجایی هستید موفق باشید. بابت زحماتی که در طول این مدت جهت فعال نگه داشتن صدای میانه و به نوعی رسمیت بخشیدن به وب میانه داشتید.کمال تشکر را نمایم.
البته امیدواریم که صدای میانه با مدیریت جدید همچنان فعال و رسمی باقی بماند.


علمدار غريب(mohsengodsi22 )1389/3/4 - 18:45:04
واقعا از تلاشهای جنابعالی در پیاده کردن این سایت تشکر می کنیم .انشاله در هر کجا هستید در زیر سایه حضریت ولی عصر (عج)باسید.


صادقی-وزارت ارشاد : 1389/3/4 - 23:06:57
باسلام امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق باشید.


کامنت دهنده : 1389/3/5 - 11:02:42
خبری از حاج مددی و حاج اصغری نیست این سایتو مصادره کنند؟!


نادر محمدزاده: 1389/3/5 - 14:16:42
صدای میانه تحول بزرگی در اطلاع رسانی میانه است. سایتی جدی و رسمی در قد و قواره کشوری. من به این سایت افتخار میکنم. دست آقایان نائبی و عزیزی و صادقیان درد نکند.


عبادی : 1389/3/5 - 20:05:06
جناب اقای نایبی از زحمات شما تشکرو قدردانی می کنم که نام شهرستان میانه رااینگونه پر آوازه کرده اید چه خوب می شد که از تمای نمایندگان شهرمان نیز مثل شما از ته دل تشکر وقدردانی میکردیم ولی افسوس نمی توانیم


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/5 - 21:41:07
سلام بر همگی
امیدوارم سپردن اداره ی وب سایت وی.او.ام. به مسئول جدید به معنی رفتن مهندس نائبی از این وب سایت نباشد و مدیر جدید و سردبیر و بقیه همکاران نیز با قوت به کارشان ادامه دهند.


ساناز صبحی(sanaz )1389/3/6 - 17:27:44
با سلام و تشکر از زحمات شما هرچند سایت میانه دات کام ندیده بودم و فقط شنیده ام ولی می دانم که بعد از خداحافظی شما چند ماه بعد آن سایت بسته شد. دلبستگی بنده به این سایت خیلی زیاده و هر روز جزو برنامه ام هست که به این سایت مراجعه کنم. امیدوارم این در هیچوقت بسته نشه. برایتان آرزوی پیروزی و بهروزی دارم.


رسول بختیاری(rasol )1389/3/7 - 20:36:36
رفتی و رفتن تو اتش نهاد بر دل
از کاروان نماند جز آتشی به منزل
جناب استاد نائبی! از شما بی نهایت تشکر می کنم بابت همه چیز ولی از همه مهمتر بابت شناساندن روستای متروکه و مظلوممان جمال آباد. منو به یاد دارید؟ همون که داربست رو گرفته بودم تا نیوفتید و شما اون بالا کتیبه جمال آباد را می خواندید. هنوز اشک چشمتان را به یاد دارم که پس از ساعتها در گرما موفق شدید کتیبه را بخوانید و شعر زیبایش را همانجا برای ما تفسیر کنید. یادتان هست گفتید این مصرع آخر با حروف ابجد سال تعمیر یا ساخت کاروانسرا را آورده است. دوستتان دارم بابت همه چیز ولی از همه مهمتر بابت طاقت و تحملی که در این چند سال از متلکهای بعضی ها به جان خریدید و تحمل کردید. امیدوارم باز هم به روستاها بیایید و میانه را از مظلومیت نجات دهید و معرفی کنید.


محمد علی رستمی : 1389/3/8 - 14:49:08
جناب مهندس نائبی عزیز

من شما را فقط یک بار از نزدیک زیارت کرده ام
ولی آثار شما را مطالعه کرده ام و بسیار هم می شناسم
این حرفها چیست ؟
شما کجا می روید ؟
من جواب می دهم !
شما هستید و خواهید بود ! همیشه در کنار میانه و با میانه ! رفتنی در کار نیست ! مگر شما را با این سایت
می شناسیم که صحبت از جدائی تلخ باشد ...


سینا میانه(sinamiyaneh )1389/3/9 - 12:38:01
جناب آقای مهندس نائبی
با سلام و احترام
خوانندگان سایت وی او ام
با سلام و احترام
آقای مهندس نائبی یک تعارف زدند. ایشان به هیچ عنوان از این سایت خداحافظی نمی نمایند. لازم باشه با قوه قهریه به سایت بر می گردند. لزومی ندارد سایتی که تازه پا گرفته بدون رشد در سایر زمینه های ممکن و مجاز به این زودی مدیرانش خداحافظی نمایند. در صورت وقوع این امر همان مثل ما ایرانی ها هیچوقت یک کار را تمام نمی کنیم حداقل در مورد این سایت صدق خواهد کرد. این سایت هنوز مثل یک دانه کوچکی است که از زمین نیز خارج نشده است امیدوارم جناب آقای مهندس با همان همت اولیه و کمک سایر دوستان این سایت میانه وی او ام را نیز مانند میانه ایها الگویی برای سایر شهرها قرار دهد ان شا ا....
همشهریان عزیز این سایت نقطه پیوند بین تمام میانه ایها در کل دنیا است از چین بگیر تا آمریکا کانادا و سوئد و استرالیا و دهها کشور دیگر امیدوارم با همت شما عزیزان و نیز ماندگاری تمام مدیران فعلی این سایت روز به روز شکوفاتر و آن تجلی واقعی میانه ای ها و شهر میانه در کل دنیا باشد. ان شاء ا...


علیرضا قریشی(alireza )1389/3/11 - 17:24:45
عزیزمان آقای نایبی با مدیریت سایت خداحافظی کنید ولی با ما نه. ما با شما بود که میانه و میانه ایها را شناختیم. باز هم نیاز داریم.


نادیه سلطانی(soltani )1389/3/11 - 23:59:07
آقای نائبی برایتان آرزوی موفقیت دارم. به لطف شما و با حمایتهای علمی شما بود که پایان نامه کارشناسی ارشدم را در مورد تاریخ میانه بعد از عصر صفوی تا ابتدای پهلوی برداشتم و اساتیدم همگی تحقیقم را تحسین کردند. هرچند اجازه ندادید نامتان را در مقدمه پایان نامه بیاورم ولی اینجا از شما تشکر میکنم. همه را مدیون شما استاد بزرگوار می دانم چراکه میانه زادگاه من نبود و پدرم در جوانی آنجا را ترک گفته بود. من خالصانه و با اطمینان می گویم که آنچه در یک سال پایان نامه از شما و کتابهایتان آموختم بیش از آن چیزی بود که سالها در دانشگاه و مدرسه فراگرفته بودم. در حسرت دیدن اثری جدید و ماندگار از شما خواهیم ماند.


مهتاب کریمپور(karimpour )1389/3/18 - 11:08:05
قدردان زحمات شما هستیم.


مهدی صلواتی(salavati )1389/3/18 - 18:39:20
شما به ما اعتبار داديد. ميانه را جاودان كرديد. هر ميانه اي با خواندن كتاب مشاهيرو مفاخر شما به خود مي بالد. شما هميشه در قلب ماييد.


ابوالفضل حقي : 1389/3/18 - 18:47:29
خيلي از مسئولين بايد همين پيامهاي خداحافظي را براي خودشان الگو قرار دهند تا موقع بدرقه همه نفس راحت نكشند و از رفتنشان همه ناراحت شوند.


امیر محمودی : 1389/3/25 - 11:09:03
دوست عزیزم نائبی بزرگوار! خداحافظی ات همیشگی نباشه. می دانم خیلی خسته ات کردند ولی باز هم برگرد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s