آیا دستیابی به صدای میانه ای نوین دروغ بود! - مهدی چهرهء
منبع : مهدی چهره

متن شماره 40: آیا دستیابی به صدای میانه ای نوین دروغ بود!بازدید کننده : 1619 نفر

برگزاري انتخابات مديريت صداي ميانه براي سال سوم با وعده های رنگارنگ کاندید محترم آقای طاهر نائبی شروع شد و همه دهانشان به آب افتاد.

شعار طاهر نائبی :

بنا بر روحیاتی که دارم حرف یا برنامه ای نمی دهم که نتوانم انجام دهم

برای رسیدن به این هدف کارهایی که توسط طاهر نائبی میخواهد صورت بگیرد عبارتند از :

  

  • 1- راه اندازی رادیو میانه و رسیدن به آرزوی دیرینه رادیوی اختصاصی میانه

راه اندازی رادیو میانه از آرزوهای دیرینه ما بوده است که اکنون برخلاف مراغه از آن محروم هستیم. این امکان اگر چه از طریق سازمان صدا و سیما ناممکن بوده و دیگر متوقف شده است اما از طریق برنامه های اینترنتی این امکان وجود دارد که "رادیو میانه" را راه اندازی کنیم. این امر مستلزم حمایت جدی دو نماینده محترم مردم میانه و فرماندار عزیز میانه می باشد تا با حمایتهای مالی مردم میانه را از این نعمت برخودار کنند و برای نخستین بار رادیو بومی اینترنتی را به ثبت برسانند. بی تردید در وسع ما نیست که استودیو، تجهیزات صوتی و خبرنگار و گوینده داشته باشیم اما دستگاه های دولتی به راحتی می توانند این کار را بکنند و با در اختیار قرار دادن این امکانات توسط سایت صدای میانه ، صدای زنده میانه را همواره بشنویم.

2- معرفی مدیر فنی سایت :

برنامه نویسی سایت توسط  یکی از همکاران فضای سایبری شهر میانه یعنی مهندس عزیزی صورت گرفته است ولی ایشان به دلیل مشغله هایی که داشتند نتوانستند به همکاری خود با سایت ادامه دهند. ضمن تقدیر و تشکر از این کارشناس مجرب و با کسب اجازه از ایشان ادامه امور فنی سایت و کنترل مسائل فنی و ایجاد قابلیتهای جدید برای سایت را برعهده خانم مهندس حیدری کارشناس ارشد آی.تی دانشگاه پلی تکنیک خواهم داد. بی شک صدای میانه  بی عیب و نقص نیست و باید بهتر و بهتر شود ولی اینها مستلزم تغییرات در قسمت فنی سایت می باشد که اولین کار بنده انجام این تغییرات خواهد بود .


 3- مدیریت مطالب و نظرات :

بزرگترین امتیاز صدای میانه این است که با اینکه یک سایت غیردولتی است اما با تحت پوشش قرار دادن تمامی اخبار رسمی میانه و جلب اعتماد آنها بخاطر روند قانونی خود، توانسته است صدها مدیر و کارشناس و متخصص را دور هم جمع کرده و برای حل معضلات میانه، تشریک مساعی کنند.  فعالیت اختصاصی در محدوده میانه و دوری از مطالب غیررسمی و بدون سند از افتخارات این سایت است.  عده ای از دوستان گویا قصد بستن این فضا برای پاسخگویی مسئولین را دارند که شعار می دهند نظرات بدون نظارت شود. بنده اگر مدیریت سایت را به دست بگیرم این کار نخواهم کرد لیکن اندکی با اغماض تأیید خواهند شد طوریکه از مدار قانون خارج نشود و متانت و رسمیت سایت نیز از دست نرود.

 

 4- امکان ارسال پیام بین اعضا و گفتمان عمومی و خصوصی :

ایجاد امکان ارسال پیام آفلاین بین اعضا از اولویت های برنامه ام می باشد اما روی ایجاد گفتمان یا چت هنوز در تردید هستم مگر اینکه تحت یک مطلب مستقل از دوستان نظرخواهی شود.

 

 5- ایجاد منوی معرفی شهرستان میانه :

کتابها و تحقیقات زیادی راجع به میانه نگاشته شده است که از بین مطالب آنها بویژه در زمینه اقتصاد تلخیصی استخراج شده و در سایت گذارده خواهد شد تا یاد آور منوهای علمی و قوی میانه.کام باشد.

  

 6- ایجاد لینک موقت برای تبلیغات انتخاباتی :

امسال به لحاظ قرارگیری در سال انتخابات مجلس شورای اسلامی و جهت برخورداری عادلانه تمامی نامزدها از امکانات سایت، لینکی را برای نامزدها اختصاص خواهیم داد تا ضمن معرفی خود در مقابل مخاطبان سایت از برنامه های خود دفاع کنند.

 

 7-و برنامه های دیگر نظیر پربارکردن بخش تصاویر،مسابقه مقاله نویسی درباره ی شهرستان میانه

 

- شما که تا این مدت توانایی اجرای وعده شیرین انتخاباتیتون رو ندارید چرا دروغ!

- وقتی خودتون نواقص و ایرادات اساسی دارید و به وعده تان عمل نمیکنید چرا به مسئولان زحمت کش شهرمون ایراد میگیرید.

 

گام اول باید خودتون رو اصلاح کنید!

 

دوستان در آخر از یک امکانات جدید سایت که جناب نائبی زحمت کشیدند تدارک دیدند با فشار دادن کلید ctrl+w از امکانات جدید سایت بهره مند شوید.

با تشکر مهدی چهرهطاهر نائبی(mayana )1390/6/7 - 15:14:51
:
آقا مهدي! باسلام و احترام و ادب
ظاهراً خيلي وقت است به سايت تشريف نيآورده ايد. سايت جديد با امكاناتي فراتر از شعارهاي من دو روز بعد بالا خواهد آمد.


عظیمی : 1390/6/7 - 16:42:34
کاربران محترم از واژه کاندید استفاده نکنند. به جای آن از واژه کاندیدا استفاده کنند. لفظ کاندید معنای زشتی دارد.
با تشکر


مهدی چهرهء(mitaa )1390/6/7 - 19:07:34
:
آقای طاهر خان! باسلام و احترام و ادب
چنانچه خودت بیشتر از همه دوست داری شهردار آنچنانی داشته باشی ما هم انتظار داریم کسی که با تقلب مدیر سایت شده به وعده هایش فورا عمل کنه باید یک جلسه استیضاح برات برگذار کنیم تا بدونی مسئولیت سخته ضمناً خیلی وقتم هست میام تو سایت ولی ظاهراً آب از آب تکان نخورده.


آشنا : 1390/6/8 - 01:23:57
می خوان تو عید فطر بدست مهندس دیل آجی افتتاحش کنن
مگه نمی دونستی ؟
-----------------------------
نه نمی دونستیم


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s