ميانه و شهردار حاضر - مهدی قره داغی
منبع : مهدي قره داغي

متن شماره 5: ميانه و شهردار حاضربازدید کننده : 1292 نفر

شهرداري ميانه در حال حاضر يكي از پركارترين و با كيفيت ترين دوران خود را در عرصه كاري خود بعد از 30 سال در شهر ميانه به عرصه نمايش گذاشته است عملياتهاي جدول گذاري و سامان سازي ورودي ميانه از تبريز و زنجان - عمليات ساختمان بحران - عمليات ساختمان آتش نشاني - عمليات جدول گذاري معلم تا ميدان نماز - عمليات تابلوگذاري خيابان هاي  شهر - عمليات ديوار سنگي در كنار رودخانه براي مهار آب - و بسيار فعاليتي كه در شهر مثل آب و آتش در حال اجرا مي باشد فشار بي امان شهرداري براي اجراي پروژه هاي فوق با سرعت و كيفيت بالا و نظارت سنگين شخص شهردار حاكي از شروع تحولي عظيم در شهر مي باشد .

شهروندان عزيز بايستي با ديد روشن حقايق را ببينند چرا كه اين پروژه هاي عظيم كه آبروي شهرمان را بعد از اين 30 سال در وسع خود بالا برده و به شهرمان نظم خاصي داده است .

طرح حذف چهارراه ها با اين كه مخالفان زيادي دارد بايد واقف باشيم كه اين طرح يك طرح نوين از طرح هاي كشور هاي اروپايي مي باشد در شهرهاي كشورهاي پيشرفته با حذف چهارراه ها اقدام به وسيع سازي سطح معبر مي كنند . فلذا ما هم بايد همگام با سطح جديد تكنولوژي فكر كرده و اساس كار را براي آينده روشن بنا بگذاريم . بجاست بجاي انتقاد با فكري روشن قضاوت كنيم

بسياري از طرح مسكوت  اجراي كمربندي ميانه گلايه دارند بايد براي روشن شدن دوستان عرض كنم كه ما بايد اول موجودي را بهينه سازي كنيم و بعد به اجراي طرح هاي اطراف شهر  و جديد الاحداث باشيم .

بسياري باز مي گويند آقا خيابان جديد احداث نشد . عزيزان مگر خيابان سازي به همين راحتيها هست هزينه بسيار سنگين دارد كه بايد بعد از انجام خيلي كارهاي عقب مانده قبلي كه شهردان قبلي از انجام آن سرباز زده اند  اقدام به چنين كارهايي نمود .

اجراي طرح پارك ورزش سازي پارك هاي شهرمان كه در گذشته محل سيگار كشيدن عده اي خاص  بود حال محلي براي ورزش همشهريان عزيز با ابزاهاي ورزشي عالي كه باز از طرح هاي بسيار زيبا و عالي شهر مي باشد جاي قدرداني و تشكر دارد .

ما هميشه ياد گرفتيم نيمه خالي ليوان را ببينيم نيمه پر ليوان ديدني تر است . البته اكثر همشهريان هميشه نيمه پر را ديده اند ولي وقتي عده اي اقدام به انتقاد از نيمه پر كرده اند ميان را خالي كرده اند و پيشه سكوت اختيار كرده اند چراكه خسته اند از اين همه انتقاد و نديدن نيمه پرليوان . شهرداري در حال اساس سازي شهر است سالهاي بعد حتما چهره ديگري از شهر را بايد ديد چراكه وقتي  اساس شهر سامان يابد . شاخه هاي ديگر حتما و بيشتر و اساسي تر سامان خواهد يافت .

شهر رو به رشد در علم شهرسازي شهري نيست كه 100خيابان مخروبه داشته باشد بلكه  شهريست كه 10خيابان خوب و آبرومند داشته باشد .

در سالهاي گذشته با هزينه هاي گذاف و بي اثر اقدام به بازسازي و انجام  طرحهاي تكراري در شهر بوديم و حال شاهد اقدامات اثر گذاري هستيم و خدا رو شكر اين نويد ميانه اي روشن براي شهر دارد .

بياييد با كنار گذاشتن اختلافات پوچ و بي اثر كه جز عقب ماندگي و خرابي و ويراني در شهر را ندارد از اين فعاليت هاي ماندگار حمايت و با پيشنهادهاي جديد و سازنده به شهردار بومي خود كمك كنيم تا روزي فرا برسد كه ميانه به جايگاه واقعي خود برسد .

بنده با حمايت قاطع از فعاليت اين دوره شهرداري از صميم قلبم سپاس فراوان دارم كه بالاخره روزي فرا رسيد شهري با شهردار  مسوليت شناس داريم .

تكميل عميات آسفالت ريزي قسمتهاي مانده خيابان هاي شهر مي تواند مرحم بزرگي بر زخم اين مردم شريف باشد.

دعوت و حمايت از بخش خصوصي براي اجراي پروژه هاي جديد و خوب نيز اقدام موثرتري در زيباسازي و شهرسازي خوب خواهد بود كه پيشنهاد ديگر بنده مي باشد .

بنده از نظرات دوستان در اين كامنت استقبال مي نمايم و بعنوان يك كارشناس حاضر به پاسخگويي و پيگيري پيشنهادات شما دوستان و همشهريان عزيزم مي باشم 

به اميد شهري آباد و آبادان .مهدی رضائی : 1389/3/11 - 20:09:23
با تشکر از آقای قره داغی

دقیقا" حق با شماست و چه زیباست حدیث زیبای ? من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ? بنده نیز به نوبه ی خود از شهردار محترم و تلاشگر و همه ی کارکنان محترم شهرداری و اعضای محترم شورا به خاطر تلاش در زیبا نمودن شهرمان تشکر و قدردانی می کنم . یکی از دوستان شهرداری می گفتند که قیر مورد نیاز آسفالت خیابانها هم با همت شهردار محترم خریداری شده که عنقریب بیشتر خیابانها مرمت و باز سازی خواهد شد . واقعا" دست مریزاد


سعیدی : 1389/3/11 - 21:18:30
واقعیت را بیان می کنید من حرفهای شما قبول دارم آرزوی موفقت برای شهرداری پرکارو همشهریمان دارم.


مهدی قره داغی(mehdiqa1 )1389/3/11 - 21:18:32
سپاس از عنايت شما
اميدوارم همشهريان محترم ديگر با نظرات و پيشنهادات ديگر خود ما را همراهي فرمايند


علیرضا قریشی(alireza )1389/3/11 - 23:29:40
من گفته های شما را قبول دارم و بابت زحمات شهرداری باید تشکر کرد ولی به حال شهرمان باید گریه کنیم. هیچ پروژه اساسی انجام نمی گیرد و برای آسفالت ریزی و لکه گیری و جدول زنی باید خوشحال شویم که خوشحال هم می شویم. از وقتی شورای شهر راه افتاده شهر ما هر روز فاصله اش از شهرهای دیگر بیشتر و بیشتر می شود.


مهدي قره داغي : 1389/3/12 - 00:33:39
سپاس از استقبال گرم همشهريان
اين كامنت در عرض 3 ساعت حدود 45 بازديد كننده به همراه داشت كه نشانگر توجه همشهريان عزيز مي باشد .
در پاسخ به نظر آقاي قريشي هم بايد عرض كنم كه ليستي از پروژه هاي اساسي شهر را در كامنت آورده ام كه همين ها هستند كه باعث شد من اين مطلب را عنوان كنم .
بلي شما راست مي گوييد در عرض اين چند سال قبل هيچ پروژه اساسي انجام نشده بود كه به حول و قوه خدا مي بينيم يك شهردار بومي با دلسوزي در حال توجه و انجام است كه جاي قدرداني و تشويق دارد بي تفاوتي عين بي اهميتي هست كه بايد كنار بگذاريم .
از نظر شما دوست گرامي و توجه تان سپاسگذارم


شهروند میانه ای : 1389/3/12 - 01:09:41
جناب آقای مهدی قره داغی مانیز از زحمات شهرداری و کارکنان شهرداری تقدیر و تشکر میکنیم و لی ای کاش شهردار و شورای اسلامی شهر برای محل دفن زباله نیز چاره ای بیابند که سلامتی شهروندان را تهدید مینماید ، کمربندی جنوبی و شمالی شهر را راه اندازی کنند ، برای کشتن سگهای ولگرد و موش های فاضلاب چاره ای پیدا کنند ،سد معبر خیابان ها را جمع کنند ، جلو ساخت و ساز غیر مجاز را گرفته و برنامه ای داشته باشند ، ترمینال جدید که هزینه ای میلیاردی شده چاره ای بیابندواز مخروبه شدن نجات دهند ، برای حرم مظلوم و غریب امام زاده اسماعیل راهکاری بیابند، پارک جنگلی که برای شهر میانه سرمایه ملی است راه نجاتی یابنددوست عزیز شهروندان میانه ای همیشه قدر شناس بوده و هستند ولی این همه سرمایه ملی را از دست داده و چه چیزی بدست میآوریم ،لکه گیری آسفالت ، تابلو، بنا به قرار اطلاع پروژه های کامنت آقای مهدی قره داغی پروژ های ذیحسابی و استانداری و وزارت کشور و ملی میباشد که اجرا میگردد زیاد به پروژه های عمرانی شهرداری ارتباط ندارد به نظر شما شهرداری میانه دوماه قبل برنامه اجرای پروژه های عمرانی رابه میادین زده بود کدامین و چند درصد اجرا و عملیاتی شده است شهرداری میانه در 2 ماه اول سال نزدیک 500 میلیون تومان کسری درآمد دارد حتما شهردار بعدی این موراد را میخواهد حل نمایدو سایر......!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟


مهدی قره داغی(mehdiqa1 )1389/3/12 - 01:34:33
با سپاس از شما شهروند ميانه اي
نظرات شما بجا و قابل بحث است
بنده در مورد محل دفن زباله و چگونگي آن اطلاع كافي ندارم قطعا هم بايد محل دفن سموم شيميايي بايد مهم باشد .
بحث كمربندي بحث دوري نيست با توجه به عبور آن از باغ حاج محمود كه هزينه زيادي براي خريد و توافق دارد شهرداري بايد اول آن را انجام و بعد به بقيه برسد تا انجايي كه مطلعم بحث مصرانه در حال پيگيري هست و قطعا بايد در آينده نزديك شاهد شكوفايي و رخ نمايي كمربندي باشيم .
ساخت و ساز غير مجاز هم كه بحث ندارد همين كه غير مجاز هست همه مي دانيم خلاف قانون هست و شهرداري بايد جلوگيري كند و من شاهد برخورد شديد شهرداري با عاملان بوده ام ولي اين بحث تمامي نخواهد داشت چه اين باشد و چه شهردار ديگري .
در مورد ترمينال هم كه باز جاي بحث هست ترمينال دور افتاده و شرايط سخت حتما تدبير كارسازي مي خواهد كه اميد است همين شهردار كارا كار را انجام دهد .
بحث ملي و زيحسابي اصلا جايز نيست به زبان بياوريم دولت با توجه به درخواست و اصرار شهرداري پول مي دهد تا پروژه انجام بگيرد . آقاي آقايي مسوول زيحسابي حتما آنقدر پيگير بوده اند كه پول گرفته اند تا كار كنند . جاي قدرداني دارد كه از خارج از ميانه اعتبار جذب شود نه جاي سوال .
درصد بندي انجام يافته هاي شهر خوب هست من از پيشرفت كار در اين دوره شهرداري شگفت زده شدم باور كنيد دوست عزيز در دوره هاي قبل پول و اعتبار برگشت خورده ولي در اين دوره پول كم مي آرن يعني پروژه آنقدر سريع مي ره جلو كه تا پول بياد تعطيل مي شه .
بحث 500 ميليون رو خبر ندارم .
سپاس از نظرات گرانمايه شما و ممنون از نظرات و پيشنهادات شما اميدورم ميانه اي آباد و سر افراز را روزي ببينيم


م.ق : 1389/3/12 - 13:20:25
آقاي قره داغي مانيز از شهرد اري به خاطر اين زحمات تشكر مي كنيم.من پيشنهاد مي كنم شهردار محترم هر چند موقع گزارشي از عملكرد خود ارائه دهندكه مردم در جريان امور قرار بگيرند.فقط سنگ لاي چرخ ايشان نكنيم.


محسن قهرمانی : 1389/3/12 - 21:07:32
با سلام
از زحمات شهرداری محترم و تمامی کادر شهرداری میانه سپاسگزاریم.
با اینکه لازم است قدم های محکم تری برداشته شود ولی برای زیباسازی بیشتر شهر شروعی خوب بوده.
به خصوص تجهیز شهر به ابزار الکترونیکی و کنترل ترافیک...


شهروند : 1389/3/12 - 22:39:43
جناب اقای مهدی قره داغی اطلاعات شما در خصوص امورات شهرداری خیلی زیاد است لطفا از پروژه های انجانم یافته شهرداری میانه از بودجه مصوب شورای اسلامی شهر در سال 1389 اطلاعاتی را ارائه نماید و به عنوان یک شهروند باید به همه مسائل و مشکلات درج شده شهروند میانه پرداخت نمائید تا شهرداری و شورای اسلامی شهر از خواب بیدار شده و همه امورات را پیگیر و حل و فصل نمایندکار های سازمان حمل و نقل و پروژه های استانداری مربوط به ذیحسابی و از بودجه ملی است و نصب تابلو ها هم از مصوبات شورا در سالهای ماقبل بوده و توسط سازمان حمل و نقل اجرامیگردد شهرداری خودش چکار کرده است حداقل سگ های ولگرد را از داخل شهر امحاء نمایند در بهترین نقطه شهر فرهنگیان پر از سگ است وای بحال مناطق دیگر ،موش های فاضلاب شهری که فراوان است البته باید ازشهرداری و کارکنان تشکر کرد


محمدی : 1389/3/13 - 06:35:23
شهردار شروع و حرکتش عالیست شهر دارد قیافه اش عوض می شود


پریناز : 1389/3/13 - 20:22:20
دست مریزاد آقای شهردار


et aci : 1389/3/14 - 18:26:58
با سلام خدمت دوستان و همشهريان محترم
كمر بندي ميانه كه قسمتي از آن از باغ حاج محمود مشايخي ميگذرد مشكل ديگري دارد كه عرض مي نمايم: حاج محمود حاضر به ادامه مسير كمر بندي از
باغ خويش وحتي اختصاص 15قواره زمين مسكوني در قسمت بالاي كمربندي و15قواره زمين مسكوني در قسمت پايين كمربندي مي باشد بشرطي كه كاربري
باقيمانده باغ از طرف شهرداري مسكوني لحاظ گردد.
ولي شوراي شهر با آقاي حاج محمود موافق نيست.


et aci : 1389/3/14 - 18:36:49
هر شهردار ديگه اي هم كه بياد يه معايبي داره يه محاسني. خواهشن از آقايان شوراي شهر خواهش دارم مرحمت نمايند و بگذارند ببينيم اين همشهري ما آقاي ميعاد ميتونه ازاين مسؤليت سربلند بيرون بياد .


مهدي قره داغي : 1389/3/14 - 19:52:21
با سپاس از نظرات همه شما دوستان عزيز
نظرات و پيشنهادات خوب و سازنده شما و نقد و تقديرهاي شما دوستان از شهرداري نشانگر اعتناي شما به سرنوشت شهر مان ميانه هست
منتظر نظرات ديگر دوستان هم هستيم سپاس


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/15 - 01:59:28
سلام
اگر شهردار محترم توانایی نداشت چرا انتخاب اش کردند؟
چرا اجازه ندادند آقای اصغری توان خودش را نشان دهد؟


مهدي قره داغي : 1389/3/15 - 13:11:44
باتشكر از نظرات شما آقاي مهدي صلواتي
كسي مغلطه نمي كند همه نظراتي كه دوستان مي دهند سرپوش نهادن بر عيوب و نقايص شهرداري نيست . درضمن شما هم در نقش يك شخصيت محترم حتما احترام به حقوق و عقايد ديگران را در نظر داشته باشيد لغت مغلطه توهيني بزرگ هست مغلطه يعني غلط كردن . همان بحث نيمه خالي ليوان هست كه شما به آن نگاه مي كنيد كمي منصفانه قاضي باشيد حتما محاسني را هم خواهيد ديد .
سوالات شورا هم ما وارد بحث آن نمي شويم و كاري نداريم كه چه پرسيده اند وچه جواب گرفته اند .
بهتر است به نظر من شورا بعد اين چند سال بياد و يك گزارش از عمكرد خود و وضع موجود بدهد كه يقينا به نفع شوراست چراكه شهردار انتخابي آنها خوب كار مي كند .
پروژه اساسي من نمي دونم به چي ميگوييد از پروژه اساسي مي تونيد يك مورد بگوييد تا من و دوستان هم روشن بشوند
براي من شما قابل احترام هستيد و تشكر مي كنم از توجه تان به اين كامنت و اعتناي وافرتان به سرنوشت شهرمان
سپاس از شما


حبیب پور : 1389/3/16 - 07:32:02
آقا مهدی صلواتی زاده خسته نباشید اینجا داخل شهره سرعت گیر داره از طرفی خودت که بیشتر ازماها مطلع هستی خیابانها خیلی وقته یعنی دهها ساله که چاله چوله داره حتی خود شما هم تا حالا آن چاله چوله ها را ندیده بودی که به لطف این شهردار که احتمالا دوست بچگی یا نوجوانیت بوده و یا اصلا پیریت خواهد بود داری اینا را می مینی یکم سرعتت را کم کن خوب و با حوصله نگاه کن که اگر با آرامش نگاه کنی خیلی چیزها را هم ندیده ای خواهی دید آقا مهدی صلواتی زاده عزیز مگر کدامیک از ما و شما متولد که شد فورا" راه رفت دانشگاه خود را تمام کرد تشکیل زندگی داد رئیس شد شهردار شد اصلا پدر شد مادر شد ووو..........؟! خوب خدا وکیلی این همشهری خودمان چند ماه است که شهردار شده است و چه امکاناتی در اختیار دارد که مدینه دلخواه شما را فورا" ایجاد کند ؟! مطمئن باش اگر امکاناتش بود او بیشتر از هر کسی دیگر می خواست لیاقت خود را نشان دهد یعنی این خصلت یک انسان است انتقاد حق یک یک ماست ولی انصاف بهترین چیزی است که خداوند به ما داده است موفق باشید.


مهدي قره داغي : 1389/3/17 - 00:20:14
بنده خوشحالم كه قريب به 70 درصد يا حتي بيشتر نظر دهندگان تقريبا موافق فعاليت مثبت شهردار هستند
بقيه افراد هم نظرات خود را اغلب مانند آقاي صلواتي يك شبه ره صد صاله مي خواهند و اميدي نيست به نگرش مثبت و اما از ساير دوستان كه نقدهاي بسيار مفيدي داشتند سپاسگذارم همانطور كه قبلا هم قول داده بودم بعنوان يك شهروند كه به بنده ارزش نهاديد و در اين كامنت ما را ياري كرديد با نظرات و نقدها و تقديرهاي شما بزودي خدمت شهردار محترم خواهم رسيد و حتما شما را هم در جريان امر قرار خواهم داد


مهدی قره داغی(mehdiqa1 )1389/3/17 - 00:26:03
دوست خوب من آقاي صلواتي نمي دانم شما ميانه هستيد يا دور از ميانه كه حتما دورادور قضاوت مي كنيد و خوبه حرفه كسي رو هم قبول نداريد
فكر كنم تقريبا همه همشهريان از ساماندهي بلوار ورودي ميانه تبريز و ميانه زنجان مطلع هستند كه بزودي مرحله آسفالت ريزي آغاز مي شود


مهدی قره داغی(mehdiqa1 )1389/3/17 - 00:28:13
دوباره از نظرات همه دوستان تشكر مي كنم منتظر پيشنهاد و نقد و نظرات ديگر شما هستيم


مهدي قره داغي : 1389/3/17 - 15:00:12
آقاي صلواتي
شهردار سابق رفت و خرابه گذاشت و حال اين شهردار را مي بينيم كه مي سازد اداره راه بلوار نمي سازد و قرار است كه آسفالت آن را بريزد


رهگذر : 1389/3/17 - 17:33:59
آقای قره داغی ضمن سلام عرض کنم همینطوری که شهردار محترم فعالیت خود را شروع و ادامه می دهد برای ما و ظاهرآ"خیلی از افراد که امکانات را با خدمات انجام شده می سنجند قانع کننده است البته که بهتر و بیشتر بشود عالی هم می شود که به احتمال زیاد همانطور هم خواهد شد با یه مثل قدیمی هم یه چیزهای بدست میاد که میگه(سالی که نیکوست از بهارش پیداست)) البته بعضی ها هم دیگاهی (( جوجه را آخر پاییز می شمارند ))بیشتر نظر دارند که اصل بر نگاه مثبت است که امید دهنده است البته کم و کاست ها و ایرادها را باید در جای خودش بدون غرض و بدور از تخریب و صادقانه باید گفت تا برطرف گردد .


سید علی : 1389/3/18 - 19:46:40
بنده هم به نوبه خودم از شهردار وهمکارانش تشکر میکنم بنده هم به عنوان یک همشهری که در اندیشه ساکن هستم خواهشنمدم جناب اقای شهردار به بهداشت محیط وجمع اوری زباله های این شهرک هم عنایتی بکنندمامجبوریم هرشب زباله هارا صد متر حمل کنیم وببریم سر خیابان تا ماشین حمل زباله بیاد....درحالی که میتوانند درون کوجه ها از درب منازل همراه با موزیک که در شهرهای بزرگ انجام میدهند اقدام به جمع اوری زباله ها کنند ودرضمن هیچ کارگری کوچه ها وجوی های اب را تمیز نمیکنند .....قابل توجه شورای شهرکه فرداپس فردا جهت جمع اوری ارای مردم درجمع ساکنین این شهرک حضور بهم خواهند رساند که باچه رویی؟؟؟؟؟؟


مهدي قره داغي : 1389/3/19 - 00:48:03
دوست خوب منتقد يكطرفه ما آقاي صلواتي خبرهاي ضد و نقيض و من در آوردي از خود مي دهند كه جاي تاسف هست بلوار ورودي ميانه از تبريز و زنجان بزودي تكميل مي شود و طي يك ماه آينده شاهد آسفالت ريزي آن خواهيم بود آقاي صلواتي هاي و هوي مي كنند و توهين كه نشانگر بد بيني ايشان هست بنده فكر مي كنم ايشان حتما بايد عينك بدبيني خود را دور بگذارند چراكه ايشان كه اين همه داد و بيداد مي كنند . از روي احساسات هست نه منطق و ما ايشان را دعوت مي كنيم به آرامش و منطق و اگر انتقادي دارند درست و بروز ابراز كنند .
همچنین سپاس از دوست عزيز ما سيد علي
بلب بنده هم موافقم و بارها بحث شهرك بوده وخواهد بود و ظلم هايي كه شهرداران قبلي كرده اند را اميدواريم شهردار بومي ما كه از خود ماست ريشه كن كرده و تازگي بيشتري به شهر بدهد


محمد علی رستمی : 1389/3/23 - 12:25:53
دوستان عزیز که هر کدام به نوعی دغدغه عمران و آبادانی شهرمان را دارید !
من نیز با دقت ماجرای گفت و شنود هر دو طرف را دنبال می کردم حیفم آمد در این مقوله حرفی نزده باشم .
اول اینکه دست آقای شهردار حاضر درد نکند هیچ کس نمی تواند منکر این نکته باشد که ایشان در این مدت کم دستی به سر وضع شهر نزده است .
دست آقای شهر دار عایب ( جناب اضغری )هم درد نکند
که ایشان هم می خواست کار کند و کارهم کرد البته نباید از حق گذشت ایشان علاوه بر کار هاری عمرانی در انجام کارهای فرهنگی موازی هم دستی در آتش داشت !
ولی عزیران مدیریت شهری آنهم در سطح شهر میانه
شوخی نیست و ایجاد زیر ساخت های اساسی کار کارشناسی می خواهد و حتی گاهی خرج کردن نابجا زیانش بیشتر از خرج نکردن است !
مثالی می زنم مثل اینکه خدای ناکردی فرزند کسی به بیماری مزمنی دچار شده و او بیاید بجای علاج بیماری به سر وضع فرزندش برسد و کت و شلوار حسابی تنش کند ! آیا می تواند بیماری مزمن او را پشت سر لباس گران قیمت پنهان کرده و بگوید فرزندم تندرستی خود را به دست آورد ؟
البته من باز هم می گویم به هیج وجه با ساختن و بروز شدن شهر مخالف نیستم ولی روی این اصل اساسی بهره وری معتقدم که ( کم خرج کردن بهره وری نیست زیاد خرج کردن هم بهره وری نیست یلکه درست و بجا خرج کردن بهره وری است )
شهرهای بزرگی چون تبریز - اصفهان - شیراز - اردبیل -
ارومیه و ... قبل از ایجاد فضای شهری مطلوب و درخور در ساختن فرهنگی شهر پیشتاز بودند که امروزه به عنوان کلان شهر لیاقت مرکز استانی پیدا کرده اند ...
...( تو خود حدیث مفصل بخوان ازاین مجمل !)


turkoglan : 1389/3/24 - 15:56:22
اگر فکر میکنید شورای شهر با بر کنار کردن و آوردن یک شهردار به فکر شهرمان هست سخت در اشتباهید. اعضای شورای شهر را یک بار از نزدیک ببینید متوجه همه چیز می شوید.


Dard2dell : 1389/4/6 - 01:08:33
با سلام
یه خسته نباشید به همه ی پرسنل شهرداری خصوصا جناب میعاد
و
یه نصیحت یه عزیزان ...... که چاه نکن بهر کسی اول ددون بعدن کسی


علی احمدی : 1389/4/15 - 07:20:00
سلام
با تشکر و سپاس فراوان از شهردار پرتلاش و انقلابی میانه.آن چیز که عیان است چه حاجت به بیامن است.
آقای صلواتی زاده دیگر دوران ریا و دروغگویی و فرافکنی و تخریب خادمان ملت تمام شده است.مواظب عاقبتتان باشید.


علی قره داغی : 1389/5/23 - 11:39:16
10 سال پیش میانه بودم و از آن زمان به بعد هر از گاهی بصورت گذری سه چهار بار به میانه رفته ام، خیلی دوست دارم که شهرمان پیشرفت کند، ولی به جز مناطق بالا شهر!! بافت کلی شهر تغییری نکرده است. از سایر مسئولانی که اگر تلاش کنند میانه آبادتر می شه، نیز بنویسید که همه زیر ذره بین قرار بگیرند و بدانند چشمها از دور و نزدیک نگران « میانه»است. ظاهراً منافعی در نوشته های نویسندگان!! کامنتها وجود داره که اینطوری به هم افتادن. یه نفر از یه شهر دیگه این نوشته ها را بخونه کاملاً متوجه می شه، مثلاً یکی از اقوام شهردار جدید با فردی از اقوام شهردار پیشین در افتاده است!!!


شهروند بازنشسته : 1389/9/16 - 19:51:28
هرچه گفتید بعضیش درست بود ولی خدا وکیلی چندین نفر از آقایان و نفرات نظردهنده خودشان فامیل پناه برخدا هستند شما را به خدا از خیانتهای مجموعه شهرداری و شورا و نمایندگان در حق میانه هم بگویید


مسعود : 1389/9/16 - 23:03:16
اقاي مهدي قره داغي با سلام 1- تعداد قدرداني و تشكر شما تقريبا معادل تعداد نظر دهنده ها ميباشد 2- گيريم اقاي معياد بسيار تواناست . قبول . قبل از شهردار شدن مگر سمت مسئول حراست شهرداري را نداشتند چرا ان موقع از اين توانايي خود استفاده نمي كردند و يا لا اقل راهنمايي نميكردند . خادم صديق و توانا همه جا ميتواند مفيد باشد در ضمن تشكر و قدر داني براي هر خدمتگذاري لازم است و اگر بيش از حد و عجولانه باشد عين ستم و ظلم بر شخص مورد نظر ميباشدلطفا اجازه دهيم اقاي شهردار با گذشت زمان با بيلان كار مثبتي خود را سرافراز نمايدكه همانا زمان بهترين و بي رحمترين قاضي است و در حق هيچ احدي رحم و يا ستم نميكند ما هم از خداوند موفقيت ايشان را در جهت سرو سامان دادن به شهرمان ارزومنديم .


بی پناه : 1389/10/9 - 19:32:18
من میخواهم از آقای ... (محفوظ) بپرسم که تاچه قدر به حق وعدالت انصاف درستی پایبند هستند؟ و آیا به روز جزا و عدل الهی اعتقادی دارند؟
.............................................
صدای میانه: انتقاد از یک مسئول با نام مستعار و با بیان سئوال ابهام آمیز و حامل تهمت بدون بیان دلیل و علت آن قابل درج در این سایت نمی باشد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s