با موتورسواران برخورد كنيد - مهدی قره داغی
منبع : مهدي قره داغي

متن شماره 4: با موتورسواران برخورد كنيد بازدید کننده : 712 نفر

با سلام وعرض خسته نباشيد

با شروع بهار Ùˆ گرم شدن هوا صداي وحشتناك Ùˆ گاها مرگبار موتورسوران گوش Ùˆ دل هر انسان Ùˆ جنبنده اي را مي لرزاند . مسولين محترم كاش طبق قانون مصوب با اين  عده موتور سواران كه نه كلاه دارند نه گواهينامه  Ùˆ   3 Ùˆ حتي باوركنيد 4 نفره سوار بر يك موتور حوالي تعطيلي مدرسه اكثرا خيابان معلم شمالي را از پاشنه در مي آورند برخورد كند .

دختر دبستاني را ديروز در ميدان معلم جهت عبور از خيابان در كنار خيابان  ديدم كه با ديدن عده موتور سوار كه چنان مي آمدند Ùˆ صداي موتورشان هم كه Ú†Ù‡ بگويم بود از ترس برگشت به پياده رو فرار بكند كه پايش ليز خورد Ùˆ در جوي آب افتاد صحنه ناراحت كننده اي بود .

شايد روزي دخترك معصوم شما طعمه خطر اين موتورسواران بشود . چرا قانوني برخورد نمي كنيد شما مسئوليد !!!

با سپاس از شماهمشهری : 1389/1/26 - 18:21:12
البته موتورسواران متخلف


حسین حقگو : 1389/1/30 - 00:44:49
این نیروی افتضاحی ، نمی تواند کاری بکند .
این نیروی افتضاحی ، سلیقه ای عمل می کند .
این نیروی افتضاحی ، گاهی می گیرد ، گاهی ول می کند .
این نیروی افتضاحی ، شل کن سفت کن دارد .
این نیروی افتضاحی ، از ملانصرالدین هم بدتر است .
این نیروی افتضاحی ، شاید روزی نیروی انتظامی شود .
...........................
صدای میانه : از مخاطبان محترم تقاضا می شود در ارائه پیشنهاد یا انتقاد جانب احترام و ادب را رعایت نمایند. اگر این انتقاد شامل حال نیروی انتظامی هم بشود بعید است با این اهانتها آنرا اصلاح نماید. صدای میانه ضمن عذرخواهی از نیروی انتظامی بابت این کامنت سخیف و تشکر از زحمات پرسنل زحمتکش آن از مخاطبان محترم استدعا دارد سطح شعور شهر خود را آنگونه که هست نشان دهند و با یک کامنت احساساتی ادبیات زشت خود را در معرض دید تمام دنیا قرار ندهند.


سینا میانه(sinamiyaneh )1389/1/31 - 14:11:53
سلام خسته نباشید
در پاسخ به اتهامات وارده به نیروی انتظامی :
اگر جناب آقای حسین حق گو قسمتی از عمر مبارکشان را به خدمت مقدس سربازی در نیروی انتظامی اختصاص می داد یقینا با موضوع اینقدر سطحی برخورد نمی کرد. این نوشته به معنی تایید اقدامات ناجا نمی باشد ولی به عنوان کسی که با این نیرو چند سالی هم خدمت بوده گلایه های فوق را صحیح نمی دانم ان شاء ا... برادر عزیز با مطالعه بیشتر و ارائه مستندات لازم مطالب خویش را تصحیح نماید. در مورد موتور سواران نیز حق با جناب آقای مهندس قره داغی است کاش پلیس راهور میانه با اختصاص پیست ویژه برای جوانان این مساله را حل می نمود تا کمتر شاهد هنرنمایی این افراد در خیابان باشیم


شهروند میانه ای : 1389/2/5 - 11:10:01
با سلام
بسیاری از مردم میانه نیز همچون آقای قره داغی از دست برخی موتورسواران بی فرهنگ و بی اعتنا به قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی به ستوه آمده و شاکی شده اند . که البته این شکایتها زمانی رسیدگی می شود که اتفا متاسفانه نیروی انتظامی ان طور که باید با این متخلفان برخود نمی کند در چندین مورد من خود شاهد بودم جلوی چشم ماموران و گشتهای نیروی انتظامی تخلفاتی مانند سرعت بسیار زیاد در سطح شهر ، حرکت مخالف در خیابانهای یک طرفه ، حرکات نمایشی و تک چرخ مخصوصاً مقابل مدارس دخترانه ، عبور از چراغ قرمز و ... انجام دادند و ماموران بی اعتنا و خیلی خونسرد راه خود را کشیده و رفتند . از مسئولین و فرماندهان نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی تقاضا می کنم با عمل به وظیفه قانونی ، خود را شریک صدمات وارده به شهروندان و خدای نکرده تلفات جانی آنان نکنند .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s