آب مرکز سالمندان قطع شد!آبروی شهر در خطر است - نسیم بیداری
منبع : حامد کبیری

متن شماره 2: آب مرکز سالمندان قطع شد!آبروی شهر در خطر استبازدید کننده : 598 نفر

با توجه به اخبار دریافتی مبنی بر قطع شدن آب مرکز نگهداری سالمندان میانه بر آن شذیم تا برای تهیه گزارش به مرکز  مربوطه مراجعه کنیم  متاسفانه خبر موثق بوده  و  جریان آب   سالمندان قطع شده بود که با مساعدت فرمانداری  بعد از چند ساعت مجددا وصل گردید که البته به گفته مسولان اداره آب وفاضلاب این عمل نوعی اخطار به مرکز بود تا قبض اب را پرداخت کنند!

هدفمندی یارانه به این مرکز هم رحم نکرده و قبض 20 هزار تومانی را تبدیل به قبض 1200000تومانی کرده! که با توجه به اعلام اداره اب و فاضلاب چاره راه تغیر ظرفیت قراردادی می باشد که هزینه اش با احتساب بدهی 3 میلیونی آب بها نزدیک به 12 میلیون تومان هست که اگر مساعدت کنند در قالب اقساط از مرکز دریافت می کنند تا مشکل آب بهایشان حل شود.

حال مرکزی که با حمایت مردم و بهزیستی اداره می شود از کجا این پول را تامین کند؟ وسوال بعدی چرا مسولان آب و فاضلاب قبلا این هشدار را به مرکز اعلام نکرده اند و منتظر چاپ قبض های نجومی برای این مرکز شده اند؟

این مشکل تا به امروز حل نشده و مرکز هم توانایی پرداخت ان مبلغ سنگین را ندارد و در ان سوی اداره آب وفاضلاب از خواسته خود عقب نشینی نمی کند.

سخنی با مسولان دلسوز:

از فرماندار محترم و نمایندگان عزیز و از شورای شهر تقاضا داریم تا در جهت حل این مشکل قدم برداشته و کامندان این مرکز را در ارایه خدمت  به سالمندان عزیز یاری نمایند و فراموش نکنیم که شاید روزی خودمان هم در آن مرکز مهمان شویم و با جسمی خسته منتظر کمک همنوعان خود باشیم

در ضمن از تمامی شهروندان خواهشمندم خبر فوق را در شهر انتشار داده و با تماس های مکرر خود با مسولان خواستار رسیدگی به این موضوع شوید.

انتقال آب از مرکز معلولین به مرکز سالمندانN.J : 1390/4/23 - 13:02:46
ممنون ازشما که به یکی از مشکلات این مرکز اشاره کرده اید.مرکز سالمندان میانه نیازمند امکانات رفاهی و پرسنل بیشتربرای رسیدگی به سالمندان عزیزی که دراین مرکزمراقبت میشوند دارد از مسِولین محترم خواهشمندم که بیشتربه این مرکزرسیدگی کنند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s