واکنش سوم مهندس حاجی اصغری - ا.مختاری
منبع : miyanali.com

متن شماره 99: واکنش سوم مهندس حاجی اصغریبازدید کننده : 1671 نفر

 این خبر را با عنوان : 5 موضوع مهم(مهندس حاجی اصغری) در وب سایت میانالی استفاده کردم ولی عنوان واکنش سوم را در اینجا مناسبتر دیدم چون همه ی این واکنشها در پاسخ به مقاله آقای مهندس نائبی بوجود آمده است.


مهندس حاجی اصغری ؛ از شعار تا عمل - محمدصادق نائبی http://www.vom.ir/msnaebi/39

گزارش واکنش اول به مقاله آقای محمدصادق نائبی :http://www.vom.ir/hajasghari/1

گزارش مختصر واکنش دوم :http://www.vom.ir/meeanaji/96

تصاویر واکنش دوم :http://hajiasghari.com/1%204%20a%20z%20a%20r%20(1).htm

برای دیدن هر یک از خبرها بصورت کامل(تصویر )، از لینک روبروی آن استفاده کنید.

خبر اول :   http://static2.miyanali.com/images/khabar1.jpg 

الف - مراسم بزرگداشت شهدای زینبیه و ثارالله در مرکز استان و رونمایی از نماد هویت مردم میانه و ...

ب - تصویب ایجاد موزه تاریخ و مردم شناسی میانه

ج - ثبت میراث معنوی و مکان رویداد شهدای زینبیه توسط سازمان میراث فرهنگی و ...

  

خبر دوم :    http://static2.miyanali.com/images/khabar2.jpg    

ابلاغ عملیات اجرایی احداث بزرگراه سرچم - میانه

 

خبر سوم :     http://static2.miyanali.com/images/khabar3.jpg     

ابلاغ اجرایی شدن بازگشایی و ساماندهی پیرامون امام زاده اسماعیل

 

خبر چهارم :    http://static2.miyanali.com/images/khabar4.jpg 

الف - تسریع در اجرای کارخانه ذوب و احیا فولاد میانه

ب - اجرایی شدن احداث شهرک صنعتی ترکمنچای و مقدمات شهرک صنعتی شماره 2 میانه و گسترش شهرک صنعتی ترک

 

حبر پنجم :   http://static2.miyanali.com/images/khabar5.jpg 

الف - ایجاد دانشکده فنی - مهندسی  میانه و پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم {امسال؟!}(90-89)

در دو رشته کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش های طراحی جامدات و حرارت و سیالات

ب - شروع عملیات اجرایی مجتمع آموزش عالی پیام نور میانه

 

 

 محمدصادق نائبی(msnaebi )1389/10/23 - 11:59:18
خدا را شکر که انتقاد همشهریان فهیم و آگاه، کارساز شد. اگر همشهریان آگاه می دانستند انتقاداتشان چنین تأثیر مثبتی خواهد داشت از همان سال دوم انتقادهایشان را انجام می دادند. به متن نامه ها و تاریخ ها عنایت فرمایید. همان نماینده محترمی که اینهمه از این و آن انتقاد می کرد و هر چیزی به نام و زحمت دیگران را منکر می شد و مانع تراشی می کرد حال به این نتیجه رسیده است که باید قدم خیری برای شهر خود بردارد:
1 ـ اگر به نامه مربوط به بزرگراه سرچم ـ میانه نگاه کنید ایشان روز شنبه 4 دیماه امسال یعنی یک ماه بعد از شنیدن انتقادات و واکنش عجولانه سپس بخردانه جلسه ای در وزارت راه و ترابری ترتیب می دهند. هرچند آنچه در این مصوبه آمده است دو سال قبل از طرف هیئت دولت تصویب شده و فاز ده کیلومتری آن ماههاست آغاز شده است. عجیب است که مقام عالی وزارت از این امر بی خبر هستند.
2 ـ آنچه در نامه رسمی دانشگاه تبریز در تاریخ 14 آذرماه امسال! خطاب به وزارت علوم در مورد موافقت قطعی! با راه اندازی دانشکده فنی و مهندسی آمده است چیزی جز تحقیر یک دانشگاه بزرگ و وزارتخانه علمی نمی تواند باشد. دانشکده ای که سالهاست با مانع تراشی ها و خون دل خوردن ها پیش می رود تا در ماه آینده رسماً دانشجو بپذیرد، نامه ای تحت فشار یا پیشنهاد! به وزارت علوم ارسال می کند مبنی بر موافقت قطعی با راه اندازی دانشکده فنی و مهندسی. آیا چنین کاری باید سه ـ چهار سال پیش، حتی قبل از تملک زمین انجام می گرفت یا الآن؟ آقای نماینده! آقای رئیس دانشگاه! تمام کارهای دانشکده فنی و مهندسی تمام شده تازه موافقت قطعی تان را اعلام می کنید؟ دست مریزاد!
3 ـ ثبت دبیرستان زینبیه به عنوان میراث معنوی در تاریخ 13 دیماه امسال نیز برای ما خوشحال کننده است. این طرح سمبلیک یادآور مظلومیت دختران شهید این دبیرستان خواهد بود.
4 ـ در تاریخ 13 دی ماه امسال! نیز نماینده پرتلاش ما نشستی در وزارت مسکن و شهرسازی در مورد طرح ساماندهی اطراف امامزاده اسماعیل (س) داشته اند.
5 ـ در مورد خبر فولاد هم خیلی گشتم تا ببینم در این مورد حتی تلاشی داشته اند که متأسفانه در دی ماه جلسه اضطراری نداشته اند.
در مجموع نامه ها و گزارش کارهای فوق ملاحظه می کنید که اگر مردم میانه مثل همین دو ماه گذشته متحد و یک دل باشند و مدیران خود را استیضاح کنند، آنها دقیقتر و جدی تر تلاش خواهند کرد. اگر یک نماینده در طول یک ماه چنین تلاشی می تواند بکند در طول چهار سال خیلی مفیدتر خواهد بود.


ص. خسروی(sakh )1389/10/23 - 13:11:11

آقای مختاری! شما از پخش چنین اخباری چه نیتی دارید؟ آیا خیر است؟ مهندس حاجی اصغری از نامزدهای مورد علاقه شما آقای مددی و آقای فرمند خیلی سرتر هستند و در موقعیت کنونی در بین تمام افراد بهتر از همه و مفیدتر از همه بوده اند. صحیح نیست که عملکرد ایشان را از بین ببریم. شما در شعله ور شدن این آتش اختلاف و پیش کشاندن ایام انتخابات خیلی نقش منفی داشتید. آقای نائبی فقط شما دو سه نفر را دارند ولی صدایتان به اندازه هزار نفر هست و همه خیال می کنند همه معترض هستند. انصاف داشته باشید و اینقدر از متانت نماینده زحمتکش سوءاستفاده نکنید. امیدوارم این بار سانسور نکنید چون کامنت من تایید شده بود ولی صاحب خبر که شما هستید حذف کردید.


همشهری : 1389/10/23 - 14:00:15
با سلام بزرگراه میانه سرچم از مصوبات اولین سفر هیات دولت به استان است که در تیر ماه سال 1385 یعنی چهار و نیم سال قبل تصویب شده است که آقای نایبی در کامنت بالا به اشتباه دو سال قبل درج کرده اند.


همشهری : 1389/10/23 - 14:25:49
باید از همه کسانی که با انتقاد خود مهندس حاجی اصغری را وادار کردند که برای شهر خود قدم مثبتی بردارد تشکر کرد.


دکتر جوان : 1389/10/23 - 15:25:21
شایسته است نشریه قافلان نیز این موفقیت های بزرگ را اطلاع رسانی نمایند.
===============
مختاری : فکر نمی کنم! البته اطلاع رسانی می کنند هر حرکتی را که برای میانه انجام شده و قدمی برداشته شده ولی فکر نمی کنم به نام شخص خاصی.
چون در هر کاری افراد بسیاری دخیلند که شاید نامی هم از آنها برده نمی شود در حالیکه کارهای اصلی به عهده آنهاست.
بجای ((مهر آذربایجان))، (( قافلان)) می توانست برای انتشار این ویژه نامه استفاده شود. یا خودشان قبول نکرده اند یا دلخورند از هم. اگر واکنش سوم مهندس را بجای واکنش اول می دیدیم ، چه می شد؟!


درویش : 1389/10/24 - 01:17:17
باسلام خدمت شماعزیزان صدای میانه امیدآن دارم که مردم شریف میانه رابه درخواست فعالیت بیشترداشتن هردونماینده عزیزترغیب نمائیدتادرسایه این تقاضای بجاوقانونی راه توسعه شهرستان میانه بیش ازپیش فراهم شودنماینده ای باقدمت بیست وکالت مردم میانه که اصلا به میانه ای بودن افتخاری نداردواین امررایک کار قبیح نیزمی داند.


ا.مختاری(meeanaji )1389/10/24 - 06:45:06
خانم صدف خسروی(sakh ) :
آقای مختاری! شما از پخش چنین اخباری چه نیتی دارید؟ آیا خیر است؟ مهندس حاجی اصغری از نامزدهای مورد علاقه شما آقای مددی و آقای فرمند خیلی سرتر هستند و در موقعیت کنونی در بین تمام افراد بهتر از همه و مفیدتر از همه بوده اند. صحیح نیست که عملکرد ایشان را از بین ببریم. شما در شعله ور شدن این آتش اختلاف و پیش کشاندن ایام انتخابات خیلی نقش منفی داشتید. آقای نائبی فقط شما دو سه نفر را دارند ولی صدایتان به اندازه هزار نفر هست و همه خیال می کنند همه معترض هستند. انصاف داشته باشید و اینقدر از متانت نماینده زحمتکش سوءاستفاده نکنید. امیدوارم این بار سانسور نکنید چون کامنت من تایید شده بود ولی صاحب خبر که شما هستید حذف کردید.
==================
مختاری :
با تشکر از توجه تان. آیا قبل از نوشتن این نظر نگاهی به مقدمه مطلب از زبان مهندس حاجی اصغری کردید؟ یا اصلاً تصاویر این مطلب باز نشدند تا درخواست مهندس را ببینید :

مهندس حاجی اصغری : ((... درخواست می کنم مجدداً مردم در محافل و نشست های نقد و بررسی صمیمی، موضوعات مطروحه در قالب 5 خطای بزرگ در حق میانه را برای چندین بار هم که شده مورد بررسی و کنکاش ...))

بطور اتفاقی از انتشار این ویژه نامه مطلع شدم و در کل شهر فقط یک نسخه یافتم. مطمئناً هدف از انتشار آن اطلاع رسانی بوده و چه جایی بهتر از اینجا که می توانید نظرات دیگران را هم ببینید. متاسفم که هنوز این مطلب در وب سایت مهندس حاجی اصغری قرار نگرفته و یا توسط دفتر ارتباطات مردمی شان در صدای میانه منتشر نشده ،و مجبور به دیدن تصاویر کم کیفیت از آن هستید.

اینکه نماینده محترم مجبور شده چند بار نسبت به یک مقاله انتقادی مهندس نائبی واکنش های متفاوت نشان دهد تقصیر من یا شما یا مهندس نائبی نیست. همان اول هم انتظار معقول این بود که جواب نامه را با نامه بدهند نه آنطور که دیدیم و منجر به واکنش تنها نشریه میانه هم شد که واکنش دوم ایشان را در پی داشت که معقولانه بود. در آشکار شدن قدرت رسانه ها در این جریان شکی نیست ، که آقایان با بی پاسخ گذاشتن سوالات مطرح شده در آنها به راحتی می گذرند. ایجاد حال و هوای انتخاباتی با تماس های مکرر بعضی آقایان با اعضای ستادهای سابق شان ایجاد شده و طبیعی هست.
آیا از نامه مهندس حاجی اصغری که به مناسبت هفته معلم در کل شهرستان پخش شد خبر دارید؟ آیا واکنشهای افراد مختلف در مورد آنرا دیده اید؟

نامه مهندس سید محمد رضا حاجی اصغری به مناسبت گرامیداشت هفته معلم
http://miyanehpix.miyanali.com/50

آقای نائبی چند نفر را دارند ولی متاسفانه نماینده شهرستان یک نفر هم ندارد! و این عیب کوچکی نیست. قبلاً هم گفتم باز هم می گویم اگر آقای مهندس متانت نداشته باشند چه داشته باشند؟ شما هم با چماقدارانتان تهدید می کنید؟ مهندس فهمید که با این زبان نباید حرف زد ولی شما ...؟

حامی یا چماقدار
http://www.vom.ir/meeanaji/88

متاسفانه هنوز بعضی همشهریان فکر می کنند مقاله انتقادی مهندس نائبی در جهت تخریب بوده ولی دلایل و شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این طور نبوده و لازم می دانم در یک مطلب مستقل به آن بپردازیم.
موضوع سانسور نبود و همان طور که دیدید پیام گذاشتم هنگام افزودن توضیح، نظرتان حذف شد و عذر خواهی کردم و متشکرم که حوصله به خرج دادید و دوباره نظرتان را ارسال کردید.


: 1389/10/24 - 14:03:26
خانم خسروي ؛ چگونه سرتر هستند ؟


حمید : 1389/10/24 - 14:32:18
در مورد ازادسازی اطراف حرم امامزاده اسماعیل در جلسه ای که با امام جمعه و مهندس هاشمی و فرماندارو معاون وزریر در تهران بود مهندس حاج اصغری کجا بودند


ص. خسروی(sakh )1389/10/24 - 15:12:23
آقای مختاری من منکر این نیستم که نحوه واکنش اول مهندس نامناسب بود. همچنین منکر انتقادهای بجای آقای نائبی نیستم که خودم هم خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم. عرض من این است که مهندس حاجی اصغری نماینده ایده آل نیست اما از بین نامزدهای دوره قبل بهترین شخصی بود که می توانستیم انتخاب کنیم و شما بجای کمک به ایشان دارید تخریب می کنید تا راه را برای عزیز دردانه تان آقای نائبی باز کنید. آقای نائبی قرار است همراه با مهندس هاشمی وارد انتخابات شوند و ادعای وحدت برای اعتلای میانه را سر دهند. مهندس هاشمی می داند در این دوره نمی تواند رای بیآورد مگر با توسل جستن و اغفال شخصی مانند آقای نائبی. آقای نائبی هم رمز موفقیت خود را در نمایش قدرت خود در حذف مهندس حاجی اصغری می بیند درحالیکه سخت در اشتباه سیاسی است. نه مهندس هاشمی و نه مهندس نائبی هیچکدام رای نخواهند آورد و مردم فهیم و آگاه میانه همچنان با رای بالاتر مهندس حاجی اصغری را انتخاب خواهند کرد. هیزم ریزی های شما به این آتش فتنه روی حاجی اصغری اثر مثبت تر و روی این دو شخص اثر منفی خواهد داشت. خواهیم دید.


ا.مختاری(meeanaji )1389/10/24 - 16:01:15
ممکن هست مهندس سید حسین هاشمی با فردی بصورت ائتلافی در انتخابات وارد شوند ولی مطمئناً آن فرد مهندس نائبی نیست.کسانی که این حدس را می زنند یا مهندس نائبی را نمی شناسند یا ویژگیهای لازم برای کاندیدا شدن را.


میم : 1389/10/25 - 07:59:56
خبری و نام و نشانی از هاشمی نیست؟


احمدرضا سلیمانپور(nazer )1389/10/25 - 11:23:22
واقعاً یک ماهه اینهمه کار کردی و همه رو به نتیجه رسوندی؟ آنهم تنهای تنها؟


محمدصادق نائبی(msnaebi )1389/10/25 - 17:10:12
وقتی "نقد" ، "تخریب" شد، تردیدی نیست که دنبال "دلیل تخریب" هم باشیم. یکی دلیل تخریب را حذف رقیب خواند. دیگری خدمت به دوستش دانست. آن یکی دریافت مزد برای فتنه گری خواند، آن دیگری دلیلش را عقب نگه داشتن و خیانت به منطقه گفت و حالا یکی ورود ائتلافی برای انتخابات سال بعد. قطعاً آنهایی که به من نزدیکترند می دانند که خصوصیات و ویژگی هایی که در نامزدها و نماینده ها باید باشد، در من نیست. سه سال پیش دقیقاً در همین ماه این موضوع را به دوستم مهندس حاجی اصغری گفتم که خودشان را آماده انتخابات کرده بودند. ایشان بهتر از هر کس دیگری می دانند که چنین برنامه ای نه دارم و نه خواهم داشت و نقد من از سر دلسوزی به شهرم بوده و بس.


دکتر سبحان ناصری(sobhan )1389/10/25 - 18:17:08
واکنش سوم نمایش آرامش بعد از خشم است.


دکتر جوان : 1389/10/25 - 18:49:12
شایسته است نشریه قافلان نیز این موفقیت های بزرگ را اطلاع رسانی نمایند.
===============
مختاری : فکر نمی کنم! البته اطلاع رسانی می کنند هر حرکتی را که برای میانه انجام شده و قدمی برداشته شده ولی فکر نمی کنم به نام شخص خاصی.
چون در هر کاری افراد بسیاری دخیلند که شاید نامی هم از آنها برده نمی شود در حالیکه کارهای اصلی به عهده آنهاست.
بجای ((مهر آذربایجان))، (( قافلان)) می توانست برای انتشار این ویژه نامه استفاده شود. یا خودشان قبول نکرده اند یا دلخورند از هم. اگر واکنش سوم مهندس را بجای واکنش اول می دیدیم ، چه می شد؟!
===============
اولاً یادم نمی رود مختاری عزیز که مهندس هاشمی هم کارخانه فولاد را مال خود می دانست و می داند.
آیا فولاد حاصل کار و تصمیم های دسته جمعی نبود.
ثانیاً حتماً من و شما هم می دانیم قافلان نشریه ای نیست که تا به حال اطلاع رسانی درستی از اخبار میانه داشته باشد.بد نیست نشریات دیگر را با قافلان در سطح استان یا ملی مقایسه کنیم.


محمدرضا سرابی(sarabi )1389/10/26 - 11:02:23
آقای حاجی اصغری از رایی که به شما دادم پشیمانم. هیچوقت تصور نمی کردم در مقابل انتقاد اینقدر بی تاب باشید.


محمدرضا : 1389/10/26 - 11:09:53
آقای مختاری از اطلاع رسانی های شما خیلی سپاسگذاریم.


حمید. : 1389/10/26 - 16:06:57
آقای مختاری شما اینجا منظور از واکنش سوم که درج کردید چیست؟
چرا جنجالی میکنید؟
به نظر بنده ارائه ی عملکرد است لطفا دقت کنید.
=====================
مختاری : ارائه عملکرد است در پاسخ به سووالات مطرح شده. وگرنه مهندس کارهای خوب دیگری هم داشتند که می توانستند به آنها هم اشاره کنند.


حمید: 1389/10/26 - 16:13:39
آقای نائبی شما که خدا را شاکر هستین در مورد نقد از مهندس حاجی اصغری که مثبت واقع شد.
بهتره یک متنی حالت نقد برای مهندس هاشمی بنویسی تا ببینیم ایشون هم کاری میکنه یا بی خیال مانند این همه سالها خواهد بود.؟
اما فکر کنم ننویسی چون هاشمی رو خیلی دوست داری.


ناشناس : 1389/10/26 - 17:40:38
مهندس حاج اصغری واقعا دوستت داریم
===================
مختاری : دوستداران ناشناس و بی نام و نشان کیلویی چند می ارزند؟!


طاهر نائبی(mayana )1389/10/26 - 18:48:21
به قول سعدی :

((بس بگردید و بگردد روزگار
دل به دنیا درنبندد هوشیار
ای که دستت می‌رسد کاری بکن
پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار
...
اینهمه هیچست چون می‌بگذرد
تخت و بخت و امر و نهی و گیر و دار
نام نیکو گر بماند ز آدمی
به کزو ماند سرای زرنگار))

حال این شعر وصف حال نماینده ی شهر ماست ،شما که می توانید کاری بکنید ،چرا ابتدا کار شکنی و مانع تراشی می کنید ؟ بعد واکنش های تند به منتقد،دوباره جواب های با آرامش .
این واکنش های سینوس وار شما چه چیزی را ثابت می کند ؟
امید که به نامه های اخیرتان مثل نامه های اولی که حاکی از بازایستادن موتور تحرک شهر بود ،جواب داده و جامه ی عمل بپوشانند.


حمید : 1389/10/27 - 12:20:40
بله ارائه عملکرد است چون به انتخابات نزدیک اند ومردم عملکرد میخواهند .
بله مهندس حاجی اصغری کارهای زیادی انجام دادند.
اینگونه که خبر میرسد هر چند روز 5موضوع مهم در سطح شهر از طرف دفتر روابط عمومی به دست مردم میانه خواهد رسید.
قابل توجه شما 5موضوع مهم(ارائه عملکرد) نه اینکه واکنش حاجی اصغری.


حمید : 1389/10/27 - 12:27:13
این نامه ها یک شبه به دست نمیرسد مطمئن باشین برای بدست اوردن این کارا سالها و شبها تلاش شده .
اینگونه نیست که آقای نائبی میفرمایین تاریخ نامه ها بعد از انتقادها است شما چرا شما میدونین که برای این کارا سالها باید تلاش کرد.


مهدی صلواتی(salavati )1389/10/27 - 12:30:14
پدافند مهندس حاجی اصغری در مقابل شلیک طرف مقابل بی تاثیر بود. همان اول نماینده خودشو نشون داد. بقیه اش آرامش بعد از طوفان هست.


ا.مختاری(meeanaji )1389/10/27 - 17:46:13
حمید: 1389/10/26 - 16:13:39
آقای نائبی شما که خدا را شاکر هستین در مورد نقد از مهندس حاجی اصغری که مثبت واقع شد.
بهتره یک متنی حالت نقد برای مهندس هاشمی بنویسی تا ببینیم ایشون هم کاری میکنه یا بی خیال مانند این همه سالها خواهد بود.؟
اما فکر کنم ننویسی چون هاشمی رو خیلی دوست داری.
======================
مختاری : دوست داشتن که مانع از انتقاد نمی شود.می شود؟


vعلی : 1389/11/1 - 00:22:48
راستی حاجی اصغری مگه دکترا داره


حمید : 1389/11/2 - 15:51:09
ولی فلان که دوست داشتن مانع نقد شدن شده است .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s