شصت و دومین شماره قافلان منتشر شد. - ا.مختاری
منبع : مختاری

متن شماره 95: شصت و دومین شماره قافلان منتشر شد.بازدید کننده : 692 نفر

شصت و دومین شماره هفته نامه قافلان در سال پنجم انتشار، سوم آذرماه 1389 در 8 صفحه و 5000 نسخه ، منتشر شد.

این روزها قافلان دیر به دیر منتشر می شود ولی کیفیت چاپ و تصاویر از وقتی تنها نشریه مستقل شهرستان میانه صاحب چاپخانه شده، افزایش پیدا کرده است.(نشریات دیگری نیز بصورت ویژه نامه نشریات کشوری برای میانه چاپ و منتشر می شوند.)

آقای نماینده! زبان تهدید برازنده شما نیست  تیتر اصلی قافلان ِ این هفته است که با یادداشتی از مدیر مسئول(آقای قادر حسن زاده) ، متن انتقادی آقای نائبی و پاسخ مهندس حاجی اصغری (ضمن سخنرانی در مسجد در جمع اعضای شوراهای روستاهای میانه و تعدادی از مسئولین شهرستان و استان) صفحات اول را به خود اختصاص داده است.

گفتگو با دکتر ظفر نوایی معاون دانشجویی دانشگاه آزاد،
قسمت اول از نقد آقای روزبه سعادتی بر کتابچه " روند ورود ترکان به ایران " ، تالیف خانم معصومه اختیاری و از انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه(شاهکاری در اهانت به موجودیت تورک زبانان)،
اخبار موفقیت آقایان یوسف کرمی و فرزاد عبداللهی در بازیهای آسیایی،
قسمت اول داستان یک فنجان خون داغ! به قلم آقای سالار پویان،
گفتگو با جلال امیری ماوی چهره برتر رزمی کشور،
سخنان فرماندار محترم شهرستان در حمایت از ایجاد موزه در میانه،
و سووالات و نظرات همشهریان و اخبار گوناگون اجتماعی، اقتصادی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی سایر مطالب این شماره قافلان را تشکیل می دهند.علیرضا قریشی(alireza )1389/9/11 - 23:34:04
آفرین بر شهامت قافلان و شجاعت قادر حسن زاده


حميد : 1389/9/12 - 13:10:14
عزيزان حاجي اصغري تهديد نكرده ! نويسندگان اينگونه به ملت رسانده اند ذهن مردم را با كلمه تهديد پر كرده اند.نايبي باقلم حرفاشو رسونده مهندس حاجي اصغري هم باتريبون.
=========
مختاری : همشهری عزیز اینو خودشون باید بگن. از زبان شما قابل قبول نیست.بگن تهدیدی در کار نبوده. آنوقت اسناد و مدارک و دلایل رو می شود و جنجال دیگری در پی اش داریم.


میانجی : 1389/9/12 - 20:16:43
قافلان نشریه مستقل ؟
یعنی شما باور می کنید؟؟؟؟
=================
مختاری : ((مستقل)) از این لحاظ که مخصوص میانه هست و مانند سایر نشریات میانه بصورت ویژه نامه ای از یک روزنامه و نشریه دیگر منتشر نمی شود.


میانالی : 1389/9/13 - 08:10:20
ساغ اول قافلان اللر وار


سلطانی : 1389/9/13 - 08:11:34
فایل صوتی سخنرانی مهندس حاجی اصغری موجوده. لازم باشه همه باهم گوش میدیم...
=====================
مختاری : چرا لازم نباشه؟ نیکی و پرسش؟ بفرستید.meeanaji@gmail.com


اقدم : 1389/9/13 - 08:26:14
هستم اگر می روم
گر نروم نیستم:
یک خسته نباشید به قافلان، بابت بودنش، آنهم در این هوای ابری، در این فضای بی خیالی، در این بودن های بی تاثیر، در این دنیای قلم های بی دست، و زبان های خاموش و ...


از تهران : 1389/9/13 - 09:48:35
نه بابا جسارت هنوز نمرده. نفسی می آید


رضا reza_azadi67@yahoo.com: 1389/9/13 - 18:02:16
با سلام ، همه می دانیم که دوست عزیزم قادر حسن زاده طرف جناب آقای مهندس هاشمی نماینده شهرمان هستند ، پس سعی می کند اخبار مثبت ایشان و اخبار تخریبی برای نماینده دیگر شهرمان بسازند . جناب حسن زاده اگه مردی یک خبر هم علیه مهندس حسین هاشمی که در سال حتی یکبار به شهر که نماینده آن است سر نمی زند و هیچ حرکتی مثبتی هم تو این چند دوره برای میانه انجام نداد ...
از هاشمی هم بنویس قادر جان
===================
مختاری : هفته نامه قافلان مقاله آقای نائبی و متن سخنرانی مهندس حاجی اصغری در پاسخ به این مقاله را به همراه انتقادی از نحوه ی پاسخ دهی چاپ کرده. این هم در دفاع از حریم رسانه که خودشان باشند هست. مهندس حاجی اصغری در واقع رسانه ها(نشریات و سایت ها) و نویسندگانشان را تهدید کرده. شما متوجه نشدید وقتی نویسنده ای تهدید می شود شامل همه قلم بدستان نشریات و سایتها می شود؟ واکنش قافلان طبیعی و در دفاع از حریم خود هست. امروز سایت تهدید می شود فردا نوبت هفته نامه هست..


بیر کند معلمی : 1389/9/14 - 09:37:18
هاشمی هرچی باشه به یک نویسنده نمی گه قلم به دست مزدور. تو هم اگه معنی اینو بفهمی فرق هاشمی و حاجی اصغری رو بهتر درک می کنی . در ضمن بمنطق شما قابل قبول نیست که چون از حاجی اصغری انتقاد میشه حتما باید همان قلم از هاشمی هم انتقاد کنه. منطق مسخره آدمای مثل شما مشمئز کننده است...
----------------------------
مختاری : نه. چون در اردوگاه طرف مقابل قلم بدستی وجود ندارد حتماً باید یک نفر از این یکی یا اردوگاههای دیگر زحمت آنرا بکشد. تیم کارشناسی دارد جواب آماده می کند!


علی میانجی : 1389/9/14 - 10:58:19
این سایت و قافلان همه از مریدان هاشمی هستند و قول می دهم بعد از انتخابات آتی مجلس، این وب سایت تعطیل میشه .
اگه اینطوری نیست پس چرا ماههاست از مهندس هاشمی خبری یا نظری یا انتقادی در این سایت درج نمیشه؟
===================
سلام همشهری
می دانم که بعضی مطالب در این سایت سانسور می شوند ولی یک نفر که مطلع هست زحمت بکشد انتقادی سوالی بنویسد اگر درج در سایت نشد با اطمینان بگوید اینجا چه خبر هست. با حدس و گمان نمی شود. منتظر دیگران نباشید. یا علی بگو شروع کن.


رضا : 1389/9/14 - 11:02:24
از نام شما بیر کند معلمی پیداست که منطق مسخره مال کیه


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s