بعد از 4 ماه یا ؟ ، میانه شهردار دار شد. - ا.مختاری
منبع : صدای میانه

متن شماره 75: بعد از 4 ماه یا ؟ ، میانه شهردار دار شد.بازدید کننده : 860 نفر

طبق خبر زیر آقای حاج مجید میعاد (پناه بر خدا) در تاریخ 1388/7/29 یعنی دو ماه قبل به این سمت انتخاب شده اند و قبل از آن نیز پنجاه روز شهرداري ميانه بصورت سرپرستي اداره شده است که جمعاً می شود حدود 4 ماه! خبر زیر در تاریخ خودش هم تازه نبوده.

************************************
خبرگزاري دانشجويان ايران - آذربايجان شرقي

پس از گذشت بیش از پنجاه روز از برکناری شهردار قبلی ،و شهرداري ميانه  در اين مدت بصورت سرپرستي اداره مي شد شورای اسلامی شهربا بررسي كانديداي مختلف شهردار جديد اين شهر را انتخاب كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه آذربايجان شرقي، در طی ماه جاری بعد از بررسی برنامه های 9 کاندیدای شهردار شهر ، اعضاي شواري شهر مجيد ميعاد را به عنوان شهردار جديد ميانه انتخاب كردند.

وی که سالها به عنوان مسئول حراست شهرداری میانه انجام وظیفه می نمود این بار  با ارائه برنامه های کلان شهري توانست اعتماد اعضاي شوراي شهر را جلب كند.

گفتنی است این اقدام شورای اسلامی شهر میانه مراحل قانونی خود را طی می کند تا به زودی شاهد انتخاب رسمی ایشان بعنوان شهرداربرای میانه باشیم .

 http://tabriz.isna.ir/mainnews.php?ID=News-27759سعيد صادقيان(saied16 )1388/10/2 - 20:38:33
البته خبرگزاری ایسنا این خبر را با تأخیر 18 روزه درج کرد. انتخاب آقای پناه بر خدا در تاریخ 11 مهرماه بود نه 29 مهرماه (با استناد به خبر کد 1061 صدای میانه) و سیکل تأیید و صدور حکم ایشان دو ماه و نیم طول کشید که در نوع خود بی نظیر است. ضمناً میانه از 20 مردادماه به مدت 4 ماه و 10 روز فاقد شهردار بود.


طاهر - ن : 1388/10/2 - 22:09:56
آیا علت تاخیر در تایید حکم ایشان ، مشخص است که چیست ؟ ایشان که چند سالی مسول حراست بودند، اصولا ! نباید مشکلی می داشتند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s