موفقیت آقای عليرضا تيموري در تورنمنت جهاني تکواندو هلند - ا.مختاری
منبع : ایرنا

متن شماره 74: موفقیت آقای عليرضا تيموري در تورنمنت جهاني تکواندو هلندبازدید کننده : 1531 نفر

آقای عليرضا تيموري از اعضاي تيم تکواندو راه و ترابري زنجان که بعنوان نماينده جمهوري اسلامي ايران در تورنمنت جهاني هلند شرکت کرده بود موفق به کسب مدال نقره شد. اعضاي تيم مقام نخست اين تورنمنت جهاني را کسب کرده اند.

تکواندوکاران موفق زنجان در تورنمنت جهاني مورد استقبال قرار گرفتند 
زنجان - تکواندوکاران موفق زنجان در تورنمنت جهاني "هلند" روز چهارشنبه و هنگام بازگشت از اين مسابقات ، مورد استقبال گرم و پرشور شماري از دوستداران ورزش و مسوولان محلي و اعضاي خانواده خود قرار گرفتند.   

اعضاي تيم تکواندو راه و ترابري زنجان که بعنوان نماينده جمهوري اسلامي ايران مقام نخست اين تورنمنت جهاني را کسب کرده است، به هنگام ورود به محل استقبال "مجموعه ورزشي انقلاب زنجان" توسط حاضرين و نثار گل و توزيع شيريني، تجليل شدند.
دراين تورنمنت جهاني که اواخر آذر ماه سالجاري در شهر "اولدن زال" هلند برگزارشد، تيم تکواندو اعزامي از ايران توانست در مجموع با کسب 11نشان طلا و نقره "هفت طلا و چهار نقره"، توان و شايستگي خود را به رخ حريفان بکشد.
دراين تورنمنت جهاني که در هشت وزن برگزار شد، تيم هاي تکواندو هلند و اسکاتلند که از استخوانبندي خوبي برخوردار هستند، بترتيب عناوين دوم و سوم را از آن خود ساختند.
فرهاد شريفيان، ناصر قشمي، حسام الدين لطفي، وحيد عيسي بيگلو، رضا نادريان، بهنام بيات، مهدي آزرم، عليرضا تيموري، حامد محمدپور، محمدرضا پورجم و محمد حقايق، اعضاي تيم اعزامي از ايرن به اين رقابت ها را تشکيل مي دادند.
"احمد عطايي" بعنوان ناظر فدراسيون و "علي سپهري و مهدي قنبري"، " اصغر اسماعيلي" و "مجتبي حبيبي" نيز بترتيب به عنوان مربي، سرمربي و داور، تيم اعزامي زنجان را هدايت و همراهي کردند.

منبع :
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=859022صادقی : 1388/10/7 - 22:14:27
بانثار هزاران تشکر خدمت شما بزرگوران صدای میانه،امیدوارم در میانه نیزبه افتخارآفرینی های تمامی عزیزان چنین مراسمی تدارک دیده شود.انشااله


مهدي قنبري : 1389/6/17 - 08:19:36
ما هم از شما بع خاطر اين خوب تشكر مي كنيم.


اصغری : 1389/10/12 - 11:55:40
افسوس می خورم که بعد از چندین سال هیچ کاری انجام نشده است.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s