مسیر جدید تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان(ترکیه - نخجوان) - ا.مختاری
منبع : www.e-a-sport.ir

متن شماره 73: مسیر جدید تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان(ترکیه - نخجوان)بازدید کننده : 565 نفر

 

میانه که در دوره های قبلی از مسیر تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان حذف شده بود، امسال کشورهای ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان اضافه شدند.

---------------------------------------------------

دوشنبه 30 آذر 1388

مسیر جدید تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان

تور بیست و پنجم در 830 کیلومتر ودر کشورهای ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان

غلامحسین فخاری خبر از مسیر و زمان جدید و پیشنهادی برگزاری بیست و پنجمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان به فدراسیون دوچرخه سواری و فدراسیون جهانی دوچرخه سواری داد و تاکید کرد : مسئولین فنی تور بیست و پنجم مسیر جدید را به اداره کل تربیت بدنی ارائه دادند و در این مسیر که در 6 مرحله به مسافت 830 کیلومتر طراحی شده است رکابزنان از کشورهای ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان عبور خواهند کرد.
مدیر بیست و پنجمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان در این خصوص افزود : در این دور رکابزنان در مرحله اول مسیر 129 کیلومتری تبریز جلفا را رکاب خواهند زد و در مرحله دوم در جمهوری خودمختار نخجوان به مسافت 120 کیلومتر با هم رقابت خواهند کرد.
وی در ادامه افزود : طبق برنامه پیشنهادی 2 محله از تور مراحل 3 و 4 رکابزنان در کشور ترکیه با هم رقابت خواهند کرد و و در مرحله پنجم رکابزنان از مرز ترکیه وارد ارومیه خواهند شد و در مرحله پایانی و ششم مسافت 136 کیلومتری ارومیه به تبریز را رکاب خواهند زد.
 
منبع :
وب سایت اداره کل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی
http://www.e-a-sport.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=134&newsview=4631

 استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s