مجتمع فرهنگي وهنري ميانه در دهه فجر به بهره برداري مي رسد - ا.مختاری
منبع : روزنامه قرآنی اعتدال

متن شماره 67: مجتمع فرهنگي وهنري ميانه در دهه فجر به بهره برداري مي رسدبازدید کننده : 529 نفر

رييس سازمان مسکن Ùˆ شهرسازي آذربايجان شرقي : چهار مجتمع فرهنگي Ùˆ هنري تحويل ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي شده است 

حسين خليللي مرد ، در آيين بهره برداري از مجتمع فرهنگي و هنري مراغه:
رييس سازمان مسکن و شهرسازي آذربايجان شرقي گفت: چهار مجتمع فرهنگي و هنري از بين شش مجتمع دردست ساخت ، تحويل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان شد.
حسين خليللي مرد ، در آيين بهره برداري از مجتمع فرهنگي و هنري مراغه افزود: هم اکنون مجتمع فرهنگي و هنري هادي شهر نيز آماده بهره برداري بوده و مجتمع ميانه نيز در دهه فجر امسال به بهره برداري مي رسد.

وي ، با بيان اين که سازمان مسکن و شهرسازي استان کارساخت اين مجتمع ها را برعهده داشت ، خاطرنشان ساخت: مجتمع فرهنگي و هنري مراغه با زير بناي يک هزار و 860 متر مربع درزميني به مساحت چهارهزار و 411 متر مربع احداث شده و داراي دو هزار و 712 متر مربع محوطه سازي است.
وي گفت: اين مجتمع داراي سالن نمايش فيلم و اجراي برنامه هاي هنري با گنجايش حدود 300 نفر ، کلاس و کارگاه هاي آموزشي ، بخش اداري و گالري هاي هنري است.
وي اظهار داشت: درساخت اين مجتمع ، تمامي موارد استانداردي لازم براي يک مجتمع فرهنگي و هنري رعايت شده و براي تکميل آن 300 متر حصارکشي و ترميم ديوارها انجام شده است.
وي اعتبار هزينه شده براي اتمام عمليات ساختماني ، محوطه سازي ، حصار کشي ، دکوراسيون ، تجهيز سالن و ساير هزينه هاي جنبي را هشت ميليارد و 900 ميليون ريال ذکر کرد.
مجتمع فرهنگي و هنري مراغه با حضور استاندار آذربايجان شرقي و جمعي از مسوولان استاني و محلي در اين شهرستان به بهره برداري رسيد.
شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعيت در 147 کيلومتري جنوب تبريز مرکز آذربايجان شرقي واقع است.
منبع :

http://www.etedaldaily.com/1388/7/26/Etedal/1416/Page/8/?NewsID=19806استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s