معرفی موسسه علمي فرهنگي تربيتي آيت الله احمدي ميانجي - ا.مختاری
منبع : روزنامه قرآنی اعتدال

متن شماره 66: معرفی موسسه علمي فرهنگي تربيتي آيت الله احمدي ميانجيبازدید کننده : 1190 نفر

مهدي ستاري مسئول موسسه علمي فرهنگي تربيتي آيت الله احمدي ميانجي شهرستان ميانه گفت: هدف اصلي اين موسسه ترويج فرهنگ قرآني در بين جوانان است.
مهدي ستاري کارشناس دبير خانه نظارت بر نشر ترجمه قرآن و متون ديني ، طلبه حوزه علميه قم و مدرس دانشگاه آزاد ميانه ، ابهرزنجان و عين القضات ميانه اهداف اين موسسه را آشنايي و انس هرچه بيشتر نسل جوانان با قرآن ، مفاهيم علوم قرآني و احکام و معارف اسلامي دانست و افزود: اين موسسه با کمکهاي مردمي و خيرين اداره مي شود و تا کنون هيچ کمکي از ارگاني صورت نگرفته است.
وي همچنين برگزاري اردوهاي راهيان نور در ايام عيد نوروز، اردوي مشهد 28صفر هر سال ، اردوهاي شمال در فصل تابستان، اردوهاي داخل استاني هرماه يک بار، اردوهاي قم، اجراي برنامه هاي مختلف در شب هاي قدر، ايام محرم- ايام فاطميه و مناسبت هاي مذهبي در طول سال با حضور سخنرانان و مداهان کشوري، برگزاري جلسات هفتگي هيئت فاطميون، برگزاري بحث هيئت علمي و بررسي آثار شهيد مطهري، برگزاري اولين يادواره شهداي روحاني در سطح کشور در ميانه در سال 79، برگزاري نمايشگاه از مدينه تا کربلا در محوطه اي به فضاي 2000 متر مربع در ميانه در سال 79، برگزاري اولين کنکره ملي بزرگداشت آيت الله احمدي ميانجي در سال 86 و ايجاد زمينه فعاليت هاي جوانان با قرآن و مفاهيم آن توسط موسسه فرهنگي و قرآني را از اهم فعاليت ها و برنامه هاي اين موسسه ذکر نمود.
لازم به ذکر است اين موسسه اولين فعاليت هاي خود را از مدارس آغاز نموده و در حال حاضر داراي ده مربي ثابت و بيست مربي متغيير مي باشد که در کل داراي 30 مربي در سال و دويست نفر عضو نيروي فعال مي باشد و به مدت هيجده سال است که به صورت مستمر فعاليت مي نمايد.
گفتني است مهدي ستاري مسئول موسسه علمي فرهنگي تربيتي آيت الله احمدي ميانجي شهرستان ميانه تدريس در ريشه هاي انقلاب اسلامي تقسير نهج البلاغه،تفسير قرآن ، انديشه اسلامي ، آشنايي با قانون اساسي تاريخ اسلام ، تاريخ فرهنگ و تمدن هاي اسلامي به مدت ده سال در دانشگاه، ده سال در سازمان تبليغات اسلامي و ده سال در پايگاههاي سپاه پاسداران همکاري داشته اند.
خبرنگار- خانم حنيفه

منبع (روزنامه قرآنی اعتدال)www.etedaldaily.com

http://www.etedaldaily.com/1388/7/27/Etedal/1417/Page/8/Index.htm?NewsID=19926

--------------------------------------------------------

وب سایت افق میانه ، وب سایت اختصاصی موسسه علمي فرهنگي تربيتي آيت الله احمدي ميانجي

http://www.ofoghemiyaneh.irصادقی : 1388/9/23 - 21:53:54
باسلام وتشکر فراوان از انتشار ومعرفی موسسات ومراکز قرآنی شهرستان که باشد باقی الصالحات برای روز جزا برای تمامی شما عزیزان سایت توانمند صدای میانه انشا الله،در همین شماره اعتدال مصاحبه یکی از اعضای فعال شورای قران وعترت دانشگاه ازاد میانه نیز چاپ شده بود که درصورت امکان انرانیز دربرنامه خود جهت اگاهی هرچه بیشترعلاقه مندان در سایت قراردهید.
-----------------
مختاری :
به نوبه خودم از توجهتان بسیار متشکرم. در صورت درج اخبار مربوط به میانه می توانید در قسمت درج مطالب در این وب سایت مطلب مورد نظر را کپی کنید تا در اسرع وقت اطلاع رسانی شود.


صادقی : 1388/10/1 - 23:10:53
باسلام ،بنده تمام شماره های اعتدال را به شما ارائه نمودم مابقی زحمات با شماست.


ميانجي : 1389/4/12 - 20:30:34
اين اخبار جناب ستاري نادرست است.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s