عکس : حاج اسداله عظیمی - ا.مختاری
منبع : میدان آزادی میانه

متن شماره 61: عکس : حاج اسداله عظیمیبازدید کننده : 680 نفر

بازوی پرتوان آذربایجان - کسب مدال طلای مسابقات جهانی چین تایپه 

توضیح : عکس از روی تصویر نصب شده در میدان آزادی میانه تهیه شده استسعيد صادقيان(saied16 )1388/9/10 - 09:08:56
با تشکر از آقای مختاری بخاطر معرفی این افتخار ملی مان، من هرچه در بنر دنبال عنوان قهرمانی ایشان گشتم موفق نشدم. طراح بنر باید در کنار عنوان "کسب مدال طلای مسابقات جهانی چین تایپه" حداقل رشته ایشان را می نوشت. مدال طلای چه رشته ای؟! بنده در میان فیش برداری های کتاب مشاهیر و مفاخر میانه دنبال ایشان گشتم که چنین بود: جهان پهلوان حاج اسدالله عظیمی قهرمان بین المللی پرتاب دیسک معلولین جهان با رکورد 26 متر و 48 سانتیمتر (کلاس اف 54). این رکورد در مسابقات جهانی معلولین جهان در شهریور 86 در کشور تایوان محقق شده است و امیدوارم این قهرمان در این دو سال و اندی رکورد خود را بهبود بخشیده باشد. برای ایشان آرزوی پیروزی های بیشتر در میادین جهانی دارم.
--------------------------
مختاری :
آقای مهندس از توضیحاتتان بر این پست بسیار متشکرم.مطلب قابل استفاده برای همشهریان و کامل شد. باید نکاتی را که در جستجوها پیدا کردم می نوشتم ولی مطلب جدید نتوانستم پیدا کنم حتی عکسی از ایشان را در وب سایتها نتوانستم پیدا کنم.تا در خبر استفاده کنم و به عکس اکتفا کردم.


ع. صمیمی : 1388/9/10 - 10:55:16
آقای مختاری من از کارهای ارزشمند شما متشکرم اما نگرانم شخصیتهای بزرگمون که آبروی ما هستند تخریب شوند. یه عده منتظر هستند اینجا حرکتی بشه و اونها تخریب کنند. غافل از اینکه خودشون هم روی همون شاخه نشستند. در همین سایت چند بار با شخصیتهای مطرح ما برخورد زشت شده؟ یوسف کرمی - قادر طهماسبی - خود مهندس نایبی. مگر اینها راحت تربیت شدند که راحت از دست بدیم.
-------------------------------------
مختاری :
از توجه تان متشکرم. کم کم باید متوجه شوند که اینجا صدای شخص خاصی نیست و صدای میانه هست. آنها هم می توانند از این طریق صدایشان را به گوش دیگران برسانند. این پست و پستهای مشابه در مورد من و شما یا مدیران وب سایت و دیگر اعضا نیست اگر موردی داشته باشند و صحبتی با کسی دارند باید در پستی که دلخواه خودشان ایجاد می کنند مطالبشان را بیاورند. مطمئناً نظرات تخریبی و نامربوط قبل از قرار گرفتن در دید عموم ، حذف خواهند شد.


ا.مختاری(meeanaji )1388/9/10 - 12:09:31
از مدیریت استودیو عکاسی ((سیاه و سفید)) جناب آقای داوودی به خاطر این کار ارزشمندشان متشکریم.


مهدی لطفی : 1388/9/10 - 21:02:45
آقای مختاری نزدیک 2 ماه پیش از شبکه سه سیما برنامه ای در مورد یکی از ورزشکاران شهرستان میانه پخش می شد به نظرم ایشان همون آقای عظیمی باشند. چون اسمشان یادم رفته ولی یک عکس از ایشان در کنار پل دختر از صفحه تلویزیون گرفتم بودم که به ایمیلتان ارسال کردم.
------------------
مختاری :
آقای لطفی ممنون و متشکرم.


صادقی : 1388/9/11 - 00:10:36
باسلام اینجانب از این قسم زحمات صدای میانه کمال تشکر رادارم.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s