استقبال ادارات و نهادها و ... از وب سایت صدای میانه را به فال نیک بگیریم. - ا.مختاری
منبع : مییانا سسی

متن شماره 60: استقبال ادارات Ùˆ نهادها Ùˆ ... از وب سایت صدای میانه را به فال نیک بگیریم.بازدید کننده : 581 نفر

درج گسترده ی اخبار و مطالب مربوط به ادارات و نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی، باعث واکنش تعدادی از همشهریان شده است که در بین نظرات همشهریان محترم دیده می شود.
بیائید این موضوع را به فال نیک بگیریم. این ابهام پیش آمده که وب سایت دارد دولتی می شود و یا بجای صدای مردم ، صدای مسئولین بیشتر شنیده می شود.

نکته ی اول : مدیران وب سایت فقط ناظر هستند و آنها نیز مطالب شان را مانند بقیه اعضای وب سایت منتشر می کنند. تنها تفاوت در این هست که مطالب ما با ساعتی تاخیر معمول تائید شده و در معرض دید عموم قرار می گیرد.

نکته ی دوم : نوع مطالب را نویسندگان بصورت آزادانه انتخاب می کنند و نمی توان از مدیران وب سایت گله کرد. هر مطلبی که مربوط به شهرستان میانه و میانه ایها باشد و ادب و قانون در آن رعایت شود اجازه ی انتشار یافته است. اینجا به مدیران وب سایت حق می دهیم که مطالب را اصلاح و حذف یا ویرایش کنند چون بالاخره مسئولیتی در قبال آن دارند و باید کاری کنند که ادب و قانون رعایت شود، هر چند نویسندگان مطالب هم مسئول پستهای خودشان هستند. چون خودم هم موردی در بخش نظرات داشتم به این نکته هم باید اشاره کرد که گاهی مطلبی که از نظر نویسنده مسئله ای اخلاقی یا قانونی ندارد حذف و یا ویرایش می شود که بخاطر اختلاف در درک مطلب هست ، گاهی کلمات دقیقاً نمی توانند همه ی منظور ما را برسانند و یا درست برسانند که این هم در موارد معدود اتفاق می افتد و نباید زیاد حساس شد و البته از مدیران وب سایت می خواهیم نهایت دقت را بفرمایند که در اثر عجله یا اشتباه مطلبی بدون دلیل، حذف یا ویرایش نشود. هر چند عمل به این خواسته در شرایطی که این وب سایت هر ساعت در حال به روز شدن هست چندان آسان نیست.

نکته ÛŒ سوم : نمی توان ادارات Ùˆ ... را از درج اخبارشان در این وب سایت منع کرد Ùˆ نباید چنین خواسته ای داشته باشیم. بهتر هست از این موضوع استقبال کنیم Ùˆ این قدمهای نخست را قدر بدانیم Ú©Ù‡ منتهی به نتایج خوبی خواهد شد. همین استقبال در سالهای گذشته از وب سایتهای اطلاع رسانی شهرستان  نمی شد Ùˆ این کاری Ú©Ù‡ انجام شده Ùˆ مطمئن هستم نگاه مثبت مدیران شهرستان باعث بوجود آمدن چنین شرایطی شده است، قدمهای اولیه است تا ان شاء الله همشهریان منتقد ِ این موضوع ØŒ Ú©Ù… Ú©Ù… شاهد برآورده شدن خواسته هایشان باشند.

نکته ی چهارم : مسئولین شهرستان دقت کنند که این قدمها، اولین ارتباطهای رودر رو هست که در فضای مجازی بوجود آمده و کم کم نگاهها اصلاح خواهد شد اگر فعالیتهایشان بیشتر شود و سعی در ایجاد ارتباط دو طرفه بنمایند و به گزارشات یک طرفه اکتفا نکنند.

و نکته ی آخر اینکه : خداوند این کار خیر را از دست اندر کارانش قبول کناد.

 مسعود : 1388/9/6 - 21:52:36
آقای نایبی چرا کار مهندسی تان را ول کرده اید و چسبیده اید به این جور مسائل؟ اصلاً مهندسی یادتان مانده؟ این سایت اصلا تاثیری ندارد. مگر چند نفر اینترنت کار می کنند؟
...........................
صدای میانه: متوجه نشدیم نگرانی شما از چیست؟ این سایت توسط شورای راهبردی اداره می شود و همه می توانند آزادانه مطلب درج کنند. نقش مهندس نائبی نیز تقریباً در حد دیگران است. ایشان کماکان در حرفه مهندسی خود فعالیت دارند و دارای بالاترین درجه سازمان نظام مهندسی یعنی کارشناس رتبه یک هستند.


ابراهيمي : 1388/9/7 - 13:25:25
خواهشمند است در صورت امكان كاري بكنيد كه بشه در اين سايت اگهي هاي خريد فروش خودرو و يا مسكن برقرار بشه كه اين ميتونه خيلي به پايداري سايت كمك كنه.
..........................
صدای میانه : با تشکر، در کامنت دیگری نیز پاسخ دادیم. این کار برای صدای میانه میسر نیست. با این کار تخریب علیه سایت بیشتر خواهد شد که برای خودشان دکان باز کرده اند!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s