تیتر صفحه اول هفته نامه قافلان - ا.مختاری
منبع : هفته نامه قافلان

متن شماره 59: تیتر صفحه اول هفته نامه قافلانبازدید کننده : 3278 نفر

همشهری محترم

شما شرح دلخواهتان را بر این عکس Ùˆ مطلب Ùˆ . . . (هرچه دوست داشتید) بنویسید، دستتان درد نکند! 

 

انتقاد فرماندار میانه از عدم تخصیص اعتبار به بیمارستان امام خمینی

فرماندار میانه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان از تخصیص نیافتن به موقع اعتبار به بیمارستان امام میانه انتقاد کرد و گفت ...

تیتر صفحه اول هفته نامه قافلان
سال چهارم/ شماره چهل Ùˆ یکم/ بیست Ùˆ پنجم آبان ماه 1388 امین داودی : 1388/9/5 - 14:01:29
نکنه این کوه نقطه ف است
قافلان چرا نقطه نداره؟
------------------------
مختاری:
باید همان که اول گفتید باشد!


امین داودی : 1388/9/5 - 14:10:11
امکان ثبت جریان آموزشکده سما آچاچی در این نشریه هست یا نه
----------------------
مختاری :
می توانید مطلبتان را به ایمیلشان بفرستیدgaflan_news@yahoo.com
یا از طریق وب سایت قافلان نیوز اقدام کنید.
www.gaflannews.com


رضا آقایاری : 1388/9/5 - 16:33:04
آقای مختاری پستتان اصلا واضح نیست!
-------------------------------------------
مختاری:
در مورد تیتر هفته نامه ی قافلان نظری ندارید؟
در مورد تصویر چه طور؟ این پست فقط برای اظهار نظر هست. مورد خاصی منظور نظر نیست.


حسین نقیلو(naghiloo )1388/9/5 - 18:55:49
چند سال بعد ...
فرماندار میانه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان از تخصیص نیافتن به موقع اعتبار به بیمارستان خاتم الانبیاء؟؟!!! انتقاد کرد و گفت ...
اما دو نکته دیگر هم در این عکس ذهن مرا به خود مشغول کرده که حیفم آمد نگویم.
1-به دو زبان ترکی و فارسی!پیشنهاد می کنم که نام زبان ترکی را از گاهنامه شان حذف کنند تا بیش از این زبان مادریمان تحقیر نشود!اگر روزی اثری از این زبان در این روزنامه دیدید من حرف خود را پس خواهم گرفت!
2-پل کوهنوری گچلیک؟؟به همت دوستداران فرهنگ و ادب تورکفا نام geçilik به gəçlik تحریف شد!!


ا.مختاری(meeanaji )1388/9/5 - 23:58:29
چهار سال تلاش مداوم جمعی از همشهریان در چهل و یک شماره ی نشریه قافلان را ارج می نهیم.


حسین نقیلو(naghiloo )1388/9/6 - 09:48:52
در کامنت قبلی ام یک مورد از قلم افتاد!
با توجه به مقاله مهندس نائبی (جناب فرماندار با مردم صادق باشید) و این تیتر از نشریه مستقل شهرستان میانه فکر کنم بتوان متوجه منظورتان شد.همانگونه که در میانا پیکس هم یکبار مورد مشابهی قرار داده بودید.
-------------------------------
مختاری :

متشکرم از توجه تان. این دو را به هم ارتباط نمی دهم. ولی همه انتقاد می کنند از موردی مثل بیمارستان ولی معلوم نیست بالاخره چه کسی باید بودجه اش را می داده که نداده! به قول آقای ازغندی جای منتقدین عوض شده هر کسی از کاری که وظیفه ی خودش هست هم انتقاد می کند.


محمد علی رستمی : 1388/9/6 - 12:30:35
فرهیخته عزیز جناب مختاری

امیدواریم اینبار تعقیب یکی از طولانی ترین خواسته ها تحقق یابد


سعيد صادقيان(saied16 )1388/9/8 - 18:51:35
برای این تنها نشریه رسمی میانه آرزوی توفیق داریم. می دانیم جناب حسن زاده با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند تا این نشریه را نگه دارند. فقط غیرت ایشان است که باعث شده این نشریه دوام آورد وگرنه غیر از هزینه چیزی بر ایشان تحمیل نیست.


یک دوست : 1388/9/9 - 08:26:00
با نظر آقای مهندس نایبی موافقم.
آقای حسن زاده یک تنه تمام کارهای نشریه را انجام می دهد و هنوز سرپاست. اگر قافلان هم تعطیل شود که امیدوارم هرگز چنین اتفاقی نیفتد، فکر کنم سالها طول بکشد تا یکی مثل آقای حسن زاده پیدا شود که با پول تو جیبی خودش برای میانه نشریه چاپ کند. همانطور که خیلی ها آمدند و غیر از دو 3 شماره نتوانستند چاپ کنند. به هر حال از دست اندرکاران این نشریه سپاسگزارم


محسن ت. : 1388/9/9 - 10:02:13
مثلاً چی میشه اگر این نشریه هم تعطیل بشه. مگر بودنش چه نفعی داشت که نبودش خطرناک بشه؟ سالی چهار پنج شماره بیرون میاد که اونم نیاد. میخوام از پرورش گل صحبت نکنه و شعر و داستان نگه. مشکل ما که اینها نیست. قافلان ضعیف آمد و امروز یا فردا باید بره.
................................
محمدصادق نائبی: دوست عزیزم! بنده عادت ندارم به کامنتهای غیرمرتبط با خودم پاسخ دهم اما کامنت شما دل ما را به درد آورد. ضعیف بودن یا قوی بودن قافلان مربوط به ماست نه یک نفری که آنجا نشسته و جور همه را می کشد. اگر ما تعصب داشتیم در هر شماره ده نسخه می خریدیم و به دیگران هدیه می کردیم، اگر ادارات آگهی های خود را بجای ویژه نامه ها به نشریه بومی می دادند، اگر مسئولین آنرا از حمایتهای مالی برخوردار می کردند، اگر لااقل یک دفتر کاری برای این نشریه در نظر می گرفتند، آیا چنین آرزویی می توانستید بکنید؟ ما شعر و ادبیات هم لازم داریم، ورزش و سیاست هم لازم داریم. گل و بلبل هم لازم داریم. مگر می شود نشریه ای باشد که فقط موج منفی بدهد و مدام از جامعه انتقاد کند. وظیفه نشریه دمیدن روح امید به جامعه در کنار انتقادهای سازنده است. اگر جنابعالی می دانستید سیکل بلند کسب جواز نشریه (در صورت موفقیت) پنج سال است، هرگز به این نشریه چنین اهانتهایی نمی کردید. معلوم است که بعضی از دوستان فقط دنبال بهانه برای به تعطیلی کشاندن نشریات و سایتهای اطلاع رسانی هستند چراکه قافلان هرگز در انتخابات ها و رویدادها علیه یا له کسی عمل نکرده است. تعطیلی قافلان یعنی اینکه مسئولینِ به خواب رفته و مردمِ بی تفاوت بیش از پیش کار خود را ادامه دهند.


مهدی صالحی : 1388/9/9 - 12:21:12
یاشاسین قافلان


اسماعیل قره داغی : 1388/9/9 - 22:38:59
آقای نائبی از شخصیت برجسته و ممتازی مانند شما باید هم همین را بشنویم. شما قافلان را در کنار خود می بینید نه رقیب خود. نه تنها تخریب نمی کنید بلکه اجازه تخریب هم نمی دهید. نظر خودم روی قافلان این نبود ولی با خواندن دلایل شما چشمم اشک آلود شد. واقعاً قافلان مظلوم واقع شده.


داودی و ترکی : 1388/9/10 - 08:18:02
یاشاسین قافلان، یاشاسین مهندس نایبی و یاشاسین قادر حسن زاده


حسین حقگو : 1389/1/21 - 22:11:42
واقعا متاسفم که نشریه ی قافلان اینقدر ضعیف عمل می کند . اینقدر مطالب آن مسخره است که حالم از خواندنش بهم می خورد . شهری به این بزرگی و این همه خبر با بیش از 300 روستا ، ایا در یک هفته به اندازه ی 10 صفحه خبر ندارد ؟
حتما دارد .
ولی خبرنگاران قافلان از کسب اخبار ناتوان هستند .
پیشنهاد میکنم خبرنگار افتخاری جذب کنید . به آنها کارت خبرنگاری بدهید . برایشان کلاس خبرنگاری بگذارید . فعال باشید . بخدا از شما بعید است این نوع کار کردن . جای تاسف دارد برای این شهر با این همه جوان با سواد و علاقمند .


علمدار غريب : 1389/4/7 - 11:41:31
با تشكر از آقاي حسن زاده فقط اخبار سايتتان رابه روز كنيد.


صفري : 1389/5/23 - 17:32:20
من به تمام دست اندركاران هفته نامه قافلان، به ويژه جناب آقاي حسن زاده يك خسته نباشيد و خداقوت دبش عرض مي نمايم.


بهرام_ ج : 1389/10/23 - 01:13:02
دوست و برادرعزیزم اقای حسن زاده : باسلام و عرض اردادت هر انسانی در زندگی هدفی دارد و برای رسیدن با ان با توجه به وسعش تلاش میکند و چه زیباست زمانی که می بینیم یک فرد پله های ترقی را طی نموده و به مدارج بالا رسیده و ......
==================
مختاری : با اجازه تان. ادامه مطلب را حذف کردم و پیامتان را برای آقای حسن زاده ارسال کردم. ممنون.


حسین صفی خانی : 1389/12/5 - 18:15:29
هفته نامه قافلان بی نظیره


عليرضا نصيرزاده : 1390/1/23 - 18:17:34
با سلام خدمت دوستان و تمامي منتقدين اين سايت ، به نظر من روزنامه قافلان واقعا متعلق به تمامي اهالي شريف شهرستان ميانه و حومه مي باشد. بايد اين رسانه شهرمان را كه جدا دارد فعاليت مي كند ، ياري نمود. بالاخره آقاي حسن زاده عزيز هم متعلق به اين شهرستان است و علاوه بر اين كه بسيار بسيار به هنر عشق دارد ، بلكه خودش را و وقتش را جهت پيشبرد اهداف عموم مردم اين شهرستان ، وقف نموده است. آماده كردن يك نشريه ، واقعا وقت مي برد ولي آقاي حسن زاده از نظر من ، يك انسان خودشكوفاست و انسانهايي اينچنيني ، به خاطر رضاي دلشان كاري را انجام مي دهند ، اينجور انسانها از كاري كه در حق ديگران مي كنند ، هيچ انتظاري ندارند بلكه از كاري كه انجام مي دهند و از آثاري كه خلق مي كنند ، خشنود مي شوند. آقاي حسن زاده عزيز ، دستت درد نكند و مطمئن هستم كه اجر شما نزد خدايتان محفوظ است.


بابک خاتمی فر : 1390/3/31 - 22:41:23
اقای حسن زاده دستت طلا.واقعا گل میکاری.یاشاسین داغچیلاری


ساناز سالک : 1390/4/13 - 12:25:07
سلام خسته نباشین من تازه کاردانی رو در رشته کامپیوتر تموم کردم اگه امکانش باشه برام من یه شغلی در نظر بگیرین مثل دادن اطلاعات تکنولوژی جدید برای روزنامه شما san_sal_2008@yahoo.com


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s