جوابهای دکتر اجلی پیرامون نظرات مطرح شده در صدای میانه - طاهر نائبی
منبع : طاهر نائبی

متن شماره 63: جوابهای دکتر اجلی پیرامون نظرات مطرح شده در صدای میانه بازدید کننده : 2585 نفر

روز یکشنبه برای انجام برخی کارهای شخصی به دانشگاه رفته بودم که در آنجا با دکتر اجلی مواجه شده و گپ وگفتی انجام دادیم و ایشان در مورد برخی مطالب مطروحه در سایت صحبت هایی را بیان نمودند .

 به ترتیب موضوع بحث ، آنها را جهت روشن سازی دوستان سایت اعلام می داریم تا خدای ناکرده دِین کسی بر گردن ما نماند و "صدای میانه " رسالت خود را انجام داده باشد :

  

مدرک تحصیلی :

   

آقای دکتر اجلی در مورخه ی 24/06/89 مدرک دکترای خود را در رشته ی" اکولوژی کشاورزی" اخذ نموده اند ، ایشان پرونده ی تحصیلی خود را برای اطمینان خاطر به بنده نشان دادند .

لازم به ذکر است که دکتر اجلی از شش ماهه ی اول سال 89 تا به امروز در مسند معاونت آموزشی به صورت رسمی مشغول به کار هستند .

همانطورکه می دانید در یکی از مطالب سایت ، در زمینه ی صحت وسقم مدرک تحصیلی و نوع عناوین برخی معاونت ها بحث هایی پیش آمد که به همین دلیل دکتر اجلی مدارک لازم را نشان دادند تا شک وشبهه ای پیش نیاید . (www.vom.ir/mayana/26)

   

  • استفاده از نوع خاصی از یقه در پیراهن ها :

ایشان هم چنین در پاسخ به یکی از نظرات اعلام شده در سایت مبنی بر استفاده از نوعی خاص از یقه در چند وقت اخیر ، دلیل این کار را آرتروز گردن عنوان کرده که حتی گردن بند استفاده شده برای این کار را نیز از کشوی خود به همراه مدارک پزشکی نشان دادند .

 

  • چرایی عدم وجود مقاطع بالاتر در برخی رشته ها : 

ایشان با عنوان اینکه اکنون در دانشگاه آزاد میانه بالغ بر 130 رشته وجود دارد که 8 رشته در مقطع کارشناسی ارشد می باشد ،دلیل نبود رشته های بیشتر در مقطع ارشد را نداشتن وسایل ارتباطی مناسب برای حضور اساتید در حد دکتری و بیشتر عنوان کرده و افزودند شهر میانه نه فرودگاه دارد و نه به اتوبان نزدیک است .

هزینه ای که برای بخدمت گرفتن یک استاد در سطوح بالاتر در رشته های مختلف ، باید به کار رود بسیار زیاد است و در برخی موارد باید از ساعت خروج یک استاد از شهر خود (مثلا ً تهران ) تا پایان کلاسهای درس خود را به عنوان ساعت کاری حساب کرد که در این صورت هزینه های زیادی را بر دوش دانشگاه می گذارد .

دومین دلیل را نیز قرار گیری واحد میانه بین دوقطب بزرگ دانشگاهی یعنی تبریز و زنجان عنوان کردند و اینکه رغبت اساتید به شرکت و حضور در این دانشگاه ها بیشتر از میانه است .

هم چنین ایشان ،آخرین لیست رشته های موجود در دانشگاه را نیز برای بیان به مخاطبین و درج در سایت دادند .

  

سندیت وجودی شهر سبا(صبا) :

 

تنها موردی که آقای اجلی سندی برای آن در این نشست ارائه ننمود و ابتدا به شنیده های خود در دوران تحصیل و گفته های یکی از نویسندگان میانه که دبیر خود نیز بوده است اکتفا کرد .

ایشان نام کتاب ((جغرافیای شهرستان میانه ، نوشته ی سید رحیم طاهری )) را به عنوان سند دیگر برای اثبات حرف های گفته شده ی خود ذکر کردند و گفتند که که در آن کتاب شهر سبا برای شهر میانه ذکر شده است .

شاید تنها نقطه ی اختلاف صحبتهای ما این مسئله بود ، زیرا تا جایی که در ذهن دارم در هیچ کجای کتاب عنوان نشده که نام شهرستان میانه ، سبا بوده است .

این پاسخ بنا به نظرات عنوان شده در خصوص مصاحبه شان با سیمای استانی سهند بود که در حاشیه ی پخش جنگ شادی شهرداری میانه(دوشنبه اول آذرماه 89) ازسیمای استانی پخش شده بود    (www.vom.ir/meeanaji/90 ) .

از دوستان تقاضا می شود اگر سندی نسبت به تایید گفته های دکتر اجلی دارند آن را عنوان کنند .

در پایان نیز ایشان با مزاح این نکته را عنوان کردند که :(( من آدم سیاسی نیستم و دو سال ، دنبالت می گشمت که اینها را بگویم )) .یک دوست : 1390/5/3 - 21:53:22
طاهر جان ساده نشو. تو این دو سال می تونست یه ایمیل بهت بزنه. ضمنا تو 2 ماهه مدیر شدی آقای اجلی برای چی دنبالت می گشت؟
**************
طاهر نائبی :
ممنون از نظرتون ، به هر دلیلی ، من وظیفم بود جوابهایشان را بزنم ، به هر حال در مورد ایشون مطالبی در این سایت گفته شده و بهترین کار رو کردند، می تونستند اقدامات دیگری انجام دهند .
در ضمن برای هیچ کس بنا نیست کاری انجام بدهم .


میرزایی. : 1390/5/4 - 16:51:06
این مطلب رو دیروز گذاشتین اینجا. از دیروز هم کل بازدید کننده هاتون 500 نفر نشده. چطور تعداد بازدید کننده 1246 نفر شده؟
دروغگوی بزرگ. همون بهتر که نباشید و عوامفریبی هم کمتر بشه. کمتر می گم چون می دونم غیر از شما ها هم کسانی هستند که از این عوامفریبی ها می کنند.
...........................
صدای میانه: چند روز پیش توضیح دادیم که یکی از ایذاها علیه سایت همین رفرش های مجازی روی مطالب و بهم زدن تعادل پربیننده ترین بازدیدهاست. شما سه مطلب پربازدید این ماه را ببینید. کدامیک از اهمیت خاص برخوردار بوده اند آنهم با این حجم بازدید.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s