این قصه سر دراز دارد ! - طاهر نائبی
منبع : طاهر نائبی

متن شماره 62: این قصه سر دراز دارد !بازدید کننده : 1535 نفر

برای دومین بار مردمی که برای حضور در جلسه ی علنی شورا شرکت می کردند با درهای بسته ی شورا روبرو شدند ، اما این بار قفل ها شکسته نشد ، قرار بر این شد که ساعت 11 صبح فردا مردم واعضای شورا (ابوالقاسم زاده ،واعظی ، خداوردیلو وعبادی ) در جلوی ساختمان شورا جمع شده و از آن جا فریاد دادخواهی خود را از این اتفاقات به فرماندار میانه برسانند .

آقای شیویاری دوباره دستور بر عدم حضور مردم به سالن را داده بود ، همچنین خانم امیدی و آقای آریامنش نیز در این جلسه حضور پیدا نکردند ، تا مهر تاییدی باشد بر کارهای شهردار و سخنانی که در جلسه ی علنی 13 تیر ماه گفته ومنتشر گشت .

هنوز برای بسیاری این سوال مطرح است که ترجیح خواسته های شخصی بر خواسته های شهر تا کی ادامه خواهد یافت ؟

وقت آن رسیده که آقای خلفا پور در این زمینه به طور جد وارد عمل شود تا شهر را از این بحران نجات دهد  ، شهری که به دست یک جمع قلیلی در آتش خودخواهی ها می سوزد .خانواده های شهدا : 1390/4/18 - 19:40:14
آقای خلفا پور باید وارد عمل شود و شهر را از این بحران نجات دهد آقای خلفاپور چرا می ترسی !


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/18 - 19:52:18
:
طاهر خان در یک کلام قضیه شما و آقای شهردار محترم که دوست دارید استیضاح گردد شبیه قضایای جناب آقای کرباسچی می باشد شما که حتما در جریان بودید و میدانید قضیه کرباسچی از چه قرار بود.
################
طاهر نائبی: اگر منظور شما تأیید کرباسچی هست خلاف دستگاه قضایی حرف می زنید. اگر منظور شما رد کرباسچی هست منظور شما رد شهردار میانه است. کدام طرفی هستی؟


مجید سلیمانی فرد(majid4045 )1390/4/19 - 00:52:16
:
نمیدانم سکوت مهندس صادق نایبی در این میان نشانه چیست؟ تا دیروز منتقد سر سخت شهرداری بودند و لی راجب این قضایای اخیر نمیدانم چرا سکوت اختیار کرده اند؟؟؟؟
############
طاهر نائبي: مهندس نائبي انتقادها و توصيه ها را در دو سه ماه گذشته نوشته اند و اكنون پاي عمل است. شهردار محترم مي توانست آن توصيه ها را بپذيرد و خود را اصلاح كند ولي ديديد كه نكرد و اكنون فرصت تمام شده است.


بی طرف : 1390/4/19 - 01:17:24
اون بنده خدا خودش هم نمی داند کجایی است راه گم کرده گذرش از میانه افتاده همین


زنبور عسل : 1390/4/19 - 08:11:17
آقا این پسر چهارساله ما هم بدون همبازی مونده، حوصله اش سر میره. میشه بیاد توی شورای شهر ؟!! هرچی وسایل بازی و اسباب بازی هم بخوین داره!!!!!!!


احد اصغري(mehava )1390/4/19 - 13:48:50
:
واي بر ما از نهاد انتخابي خودمان(شورا ) به فرد انتصابي دولت (فرماندار )پناه مي بريم .باخار كوروخ


هم وطن : 1390/4/19 - 14:02:05
من فکر کنم اعضای مخالف استیضاح پی به اشتباه خود برده اند و شرمنده هستند ولی جرعت اینکه به مردم بگویند اشتباه کردند را ندارند خواهشا اقای مهدی چهره ء بین مردم و اعضای مخالف میانجیگری کنیدشما نیز معزت بخواهید چو ن پا جای پای انها گذاشتید تا مردم شما را ببخشند چون مردم در قیامت از حق خود نخواهند گذشت


مهدی چهرهء(mitaa )1390/4/19 - 15:29:56
:
هم وطن عزیز کلیه حقوق مردم را در قیامت میخواهید از من مطالبه کنید اگر شما اشتباه فکر میکنید آنوقت چگونه میشود؟ از استیضاح کردن شهرداران قبل چه نتیجه ای گرفته اید که میخواهید شهر دار وقت را استیضاح کنید. اشتباهات گذشته باید درس خوبی را به ما بدهد ولی متأسفانه ما درسی نگرفتیم هیچ، باز اشتباهات را تکرار میکنیم.


ياشيل : 1390/4/19 - 16:38:58
اي هم وطن گرامي
اول شما در كلاس جمله نويسي شركت كنيد تا بتوانيد جملاتتان را بطور صحيح بنويسيد .
دوم : بابا شما را چه به مسائل سياسي
در قيامت هم به اعمال هر كسي جداگانه رسيدگي ميشود اگر كسي در انجام وظائف خود كوتاهي كرده باشد جوابگو خواهد بود.
طبق قوانين به اطلاع هموطنان رسانده شده است كه استيضاح شهردار با موافقت اكثريت آراء امكان پذير ميباشد.
اعضاي شورا طبق قانون عمل كرده اند و چون استيضاح ميسر نشده است بعضي ها ناراحتند.
بگذاريد همه مسائل طبق روال قانوني عمل شود.


دکتر شهر : 1390/4/19 - 18:30:28
یاشیل :بگذاريد همه مسائل طبق روال قانوني عمل شود.
------------------------------------------------------------
کاش گوشه ای از قانون هم پای برخی افراد متخلف نظیر شهردار پر رو و خاطی میانه میعاد را می گرفت با این که می دانیم خیلی برایش می ماند که نمی تواند از شهرداری دست بکشد


ياشيل : 1390/4/19 - 20:21:50
اگر شهردار تخلفي كرده باشد قطعا به سزاي اعمال خود خواهد رسيد.
مطلب اينجاست كه بايد اول خودمان را مورد محاسبه قرار دهيم.
بعد اگر لياقتش را داشتيم در مورد ديگران راي صادر كنيم .
اين هياهو كه ميبيني همه بازي ايست در اين دنيا
بازنده هميشه در دفاع از خود هاي و هوي مي راند
كه من چنان بودم چنان ميكردم كه نگو
خوب اگر چنان بودي چرا چنان نكرده باختي مشفق||||
*****************
طاهر نائبی :
ببینید در هیچ کدام از مطالب بنده ، رایی صادر نشده و گفته نشده که شهردار باید برود بلکه گفته ایم باید پاسخ دهد ، بنده در آن جلسه بودم ودیده ها و شنیده های 3 ساعته ی خود را آورده ام .
خواهشا تلقی بر این نشود که حکمی صادر شده ، اگر شهردار یا هر عضو دیگری در جلسه حضور پیدا می کردند و از دفاع می نمودند ، بی کم وکاست می نوشتم .
اینجا من از کسی جیره ومواجبی دریافت نمی کنم که بخواهم طرفداری کسی را بکنم ، همه چیز آماده بود تا ایشان آمده و برائت خود را اعلام نمایند ، ولی ، نیامدند، چرا ؟نمی دانم .
ولی نیک می دانم که آقایان وخانم غایب در جلسه به مردم بد کردند و مطمئنا در زمان انتخابات خیلی چیزها معلوم خواهد شد ، زیرا که چندین سوال بی جواب بین مردم باقی مانده که پاسخی به آنها داده نشده است.
کلام آخر این که :
" شب دراز است و قلندر بیدار"


حامد یزدانی : 1390/4/19 - 20:43:10
آقای مهدی چهره با چه تحلیل و استدلالی شهردار محترم را با آقای کرباسچی مقایسه می فرمائید؟؟؟جناب میعاد=کرباسچی؟؟ همین تعریف و توصیف ها را کردین که حالا آقای معیاد ادعای مدیریت نمونه شهری را می کنند.


ازاد : 1390/4/20 - 10:09:18
لازم به ذکره اقای ... تشریف بردن مسکو از اونجا هم دارن برنامه ها رو هدایت میکنن موقع برگشتن هم حتما میگن من از قضیه خبر دار نبودم والا نمی داشتم اینجوری بشه وخودشو به بی اطلاعی میزنه، واقعا شرم اوره نمیدانم در روز قیامت جواب مردم را چطور خواهند داد وای اگر از پس امروز بود فردایی که بخدا هم فردایی هست


: 1390/4/20 - 18:26:56
یاشیل : نظرخانواده های شهدا و ایثارگران نظر چند فريب خورده از طرف برخي عنصر معلوم الحال دليل بر درست بودن ...
-----------------------------------------------------------
آقا یا خانم یاشیل از همان عنوان انتخابیتان که نماد فتنه گران است معلومه که سودای ستیز با انقلاب و نظام و خانواده های شهدا و ایثارگران را داشته و دارید والا خانواده های شهدا و ایثارگران هیچ موقع مانند شما خود را به فلان امتیازی ناحق و مجوز و رانتها نفروخته و نمی فروشند . شمایید که مشغول ضمه مردم میانه هستید با این حمایتان از شهردار خاطی میانه . شما فریب خوردگان مزدور ایادی استکبارید که خوی استکبار و انحصارطلبی خود را دارید از طریق این رسانه بر سر مردم نیز خالی می کمید ولی بحمدلله روسیاهی برای فریب خوردگانی مثل شما خواهد ماند . ولی به هر حال خداوند متعال همه ما و شما را هدایت فرماید. با اینکه می دانیم اعتقاددات را نیز همیشه به تمسخر می گیرید ولی انشالله در فردای قیامت خواهیم دید چهره واقعی شما را آنگونه که بدلیل برخی ملاحضات اینگونه سنگ یک متخلف واقعی را به سینه می زنید ! خدا وکیلی یک فرد عادی بغیر از اعضای باندتان بود یک اشتباه سهوی می کرد ! اینگونه می گذاشتید در شهر میانه رفت و آمد کند شما و اطرافیان رانت خوارتان !چنان با دسیسه بازیهایتان بر زمینش می زدید که نتواند از جا بلند شود . ولی خدا را شکر مردم میانه بیدار شده اند و این از حرکتهای خوب جوانان غیورش پدیدارتر است .


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 07:10:30
از عموم مردم بخصوص دلسوزان واقعی شهر میانه خواهشمندیم با توجه به سفر رییس جمهور محترم آقای دکتر احمدی نژاد به استان آذربایجانشرقی و تبریز که روز پنجشنبه 23 تیرماه انجام خواهد شد در سطح استان به هر طریق ممکن طومار ، مکاتبه و درخواست ملاقات حضوری یا از طریق رساندن مطلب به نمایندگان رییس جمهور موضوعات اخیر مربوط به تخلفات شهردار خاطی فعلی میانه مجید پناه برخدا ، (میعاد) و نمایندگان کوتاهی کننده شورای شهر در حق مردم میانه را به ایشان برسانند یا از طریق وزارت کشور و سازمان شهرداریها که در این سفر همراه رییس جمهورند درخواست رسیدگی عاجل نمایند(ضمنا قسمت دریافت شکایات مردمی و درخواست ملاقات با وزیر محترم کشور نیز به آدرسhttp://portal2.moi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=b1aef7d4-580d-458e-ac6a-82323c92d97b ) می باشد ، علیهذا چون از سوی فرمانداری میانه اقدامی و رسیدگی جدی در رابطه با تخلفات شهردار و دو سه نفر از اعضای شورای شهر (آریامنش و شیویاری و خانم امیدی ) بعمل نیامد! جدیت قاطبه دلسوران واقعی شهر میانه در این زمینه بسیار ضروری است . با احترام و آرزوی رفع هر چه سریعتر این معضلات از شهر مان
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه


خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه : 1390/4/21 - 12:07:41
مطلب تماس با رییس جمهور را به سایت ... نیز دادیم ولی بعوض درج آن ٍ بهانه خرابی سایت خود را بمدت باکمال تعجب دو روز (تا رفتن رییس جمهور از آذربایجانشرقی ) اعلان عمومی کرده اند !!
خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه میانه
.............................
صداي ميانه: از ارسال كنندگان مطالب تقاضا داريم نام خود را بصورت جمع ننويسند. استفاده از نامهايي مانند "جمعي از، دانشگاهيان، اساتيد، خانواده هاي ..." فقط در طومارها ارزش دارد و در كامنتها هيچ ارزش و اعتباري ندارد. اگر هم چندين خانواده باشيد، كافيست تنها يك خانواده شهيد حرف شما را رد كند آنوقت نمي توانيد بگوييد: خانواده هاي ... .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s