کاظم رجبی :با 260 کیلوگرم دوم شد - طاهر نائبی
منبع : خبرگزاری مهر

متن شماره 35: کاظم رجبی :با 260 کیلوگرم دوم شدبازدید کننده : 717 نفر

سیامند رحمان با کسب مدال طلا در دسته 100+ کیلوگرم رقابت ها پاورلیفتینگ بازی های پاراآسیایی، تعداد مدال های ایران را به 25 رساند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیامد رحمان امروز در "ایژین گیمز تاون جیمنازیوم" با بالای سر بردن وزنه 290 کیلوگرمی به مدال طلای دسته 100+ کیلوگرم نخستین دوره بازی های پاراآسیایی در گوانگجوی چین دست پیدا کرد. 

بر پایه این گزارش، کاظم رجبی که مدال طلای رقابت های پارالمپیک 2008 پکن را در کارنامه دارد با 260 کیلوگرم دوم شد و به مدال نقره رسید و فریس الاجیلی از عراق با 255 کیلوگرم برنز گرفت.

-----------------------------------------------------------

به نوبه ی خودم کسب این مدال را به پهلوان کاظم رجبی و هم چنین مردم میانه تبریک می گویم .این مدال چیزی از روح پهلوانی و مردمی این ورزشکار ارزنده ی میانه ای نخواهد کاست ، با  آرزوی موفقیت برای ایشان در تمامی مراحل زندگی.محمدصادق نائبی(msnaebi )1389/9/27 - 17:02:34
من هم تبریک عرض می کنم کسب مدال نقره بازیهای پار آسیایی را به این جهان پهلوان میانه. کاظم حتی سال قبل هم در تمرینات وزنه 280 کیلوگرم را مهار می کرد ولی به هرحال شرایط روحی و استرسهای مسابقه بسیار تأثیرگذار هست. عنوان قویترین مرد جهان بیش از دو سال بر روی نام یک میانه ای بود که الآن آنرا به دست دلاورمرد ایرانی دیگری سپرد تا کماکان این عنوان جهانی پس از رضازاده و رجبی همچنان در دست ایرانیان باشد.


طاهر نائبی(mayana )1389/10/7 - 21:32:24
در میان فراوان ورزشکاران نامی شهرستان میانه ،باید به آقای ((محمد علی ملک پور )) که در پرتاب دیسک نفر دوم شده اند نیز تبریک گفت ،خود من اخیراً متوجه شدم که ایشان میانه ای بوده و در بازیهای پاراآسیایی گوانگجو در این رشته نشان نقره را دریافت کرده اند .
این ورزشکار هم شهری پیشتر در مسابقات جهانی دو و میدانی جانبازان و معلولین که در کشور تونس برگزار گردید ، با کسب مدال نقره پرتاب دیسک کلاس پزشکی f55 این مسابقات سهمیه ورودی پاراالمپیک لندن 2012را نیز بدست آورده اند .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s