با برگزاری بازی های نیمه نهایی و فینال مسابقات انفرادی دسته برتر بزرگسالان کشور ، مهران احدی بر سکوی قهرمانی ایستاد .
به گزارش  روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز ، در مرحله نیمه نهایی مسابقات انفرادی دسته برتر بزرگسالان کشور مهران احدی با پیروزی 4 – 1 برابر محسن خطیون و برد 4 – 2 نوشاد عالمیان مقابل نیماعالمیان به فینال راه یافتند .
در بازی فینال مهران احدی موفق شد 4 –  0 با پیروزی برابر نوشاد عالمیان به عنوان قهرمانی دست یابد و عالمیان در جای دوم قرار گرفت . احدی کاپیتان با اخلاق و باسابقه تیم ملی بزرگسالان در این رقابت ها موفق شد با شکست تمامی حریفان خود برسکوی اول قرار گیرد .
در مسابقه رده بندی نیز نیما عالمیان با حساب 4 – 1 با شکست محسن خطیون در مکان سوم ایستاد و خطیون چهارم شد .

---------------------------------------------------------------------------------------

لازم به ذکر است  در رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز ،که در ماه ژوئن(خرداد) ارائه شد محمدرضا اخلاق پسند با 1640 امتیاز در رده 231 جهان قراردارد . نوشاد عالمیان ملی پوش جوان کشورمان باچهار پله صعود و کسب 39 امتیاز  در مکان 236 قرار گرفت و امتیازات خود را به عدد 1637 رساند. مهران احدی کاپیتان باسابقه کشورمان نیز در این رنکینگ ضمن صعود یک پله ای موفق شد 20 امتیاز برای خود ذخیره کند. احدی در رنکینگ ماه ژوئن با 1485 امتیاز در رده 320 بازیکنان تنیس روی میز جهان جای گرفت.


در مورد مهران احدی ورزشکار با سابقه ی میانه ای نیز این نکته که ایشان اصالتا ً میانه ای بوده ودر سال 1373 مقام سوم  تنیس روی میز آسیا را بدست آورده اند .ما نیز به نوبه ی خود این قهرمانی را به آقای احدی همشهری عزیزمان تبریک می گوییم .