مدير كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي از ورزش به عنوان ابزاري در جهت سالم سازي جامعه ياد كرد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 96: مدير كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي از ورزش به عنوان ابزاري در جهت سالم سازي جامعه ياد كرد.بازدید کننده : 433 نفر

مدير كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي از ورزش به عنوان ابزاري در جهت سالم سازي جامعه ياد كرد.
 مدیر کل تربیت بدنی استان ضمن تجلیل و تقدیر از زحمات عرصه ورزشی شهرستان بویژه پیش کسوتان ورزشی میانه و نیز قهرمانان نامی شهرستان میانه که جزو مفاخر آذربایجان بوده  وهمواره  در میادین ورزشی حضور داشته و دارند  از ورزش به عنوان ابزاری در سالم سازی جامعه و ایجاد نشاط و شادابی یاد کرد .
اسبقيان افزود:  امام (ره ) و همچنین مقام معظم رهبری در سخنانشان براهمیت ورزش تاکید داشته اند و این امر نشانگر اهمیت  ورزش در نظام و دین اسلام است بطوريكه مقام معظم رهبري  ایستادن جوان ایرانی بر روی سکوی قهرمانی و نواخته شدن سرود ملی و به احتزار در آمدن پرچم جمهوری اسلامی  را مایه مباهات  ملت و کشور مادانسته اند. .
وي اضافه كرد : در بعد کاری سیاستهایی که سازمان تربیت بدنی دنبال می کند در راستای سیاستهای دولت عدالت محور است و اعتقاد ما این است که توجه عمیق و ویژه ای به ورزش در این دولت شده  و حضور رئيس جمهور در ميادين ورزشي مبين اين مسئله و نشان دهنده عشق و علاقه ايشان به ورزش است و ما مشاهده كرديم  كه سرانه ورزش چه بود و چه شد.
مديركل سازمان تربيت بدني استان همچنين گفت : سياستهاي ما توسعه زيرساختهاي ورزشي است وسرانه ورزشي استان آذربايجان شرقي در شان ورزش آذربايجان و ميانه نيست پس بايد توجه ويژه شود و در اين راستا  ما آستين ها را بالا زده ايم تا پروژ ه هاي نيمه تمام را به اتمام برسانيم.
 وي افزود: سرانه شهرستان ميانه 25/0 مترمربع است سرانه اي كه بايد به 60/0 افزايش يايد و بايد گفت كه  شان شهري كه چنين بلندآوازه است با قهرماناني بزرگ ، محجوب و پهلوان صفت بيش از اينها ست.
اسبقيان  در پايان اضافه كرد : سياست اداره كل در ورزشهاي همگاني و عمومي پيشبرد اهداف ورزشي در راستاي توسعه ورزش قهرماني و همگاني با رويكرد علمي فرهنگي و مذهبي مي باشد كه در امر توسعه ورزش شهرستانها با رويكرد فرهنگي تلاش خواهيم كرد.
مدير كل تربيت بدني استان در پايان حضور خانمها در ورزش  را  باعث ايجاد شادابي در جامعه دانست و افزود:  تامين منابع انساني مشكل جدي تربيت بدني است كه بدون مجوز قابل رفع نيست كه در اين زمينه نيز  به دنبال مجوز هستيم تا با تامين نيروي انساني  شهرستانها هم تقويت شوند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s