فرماندار شهرستان ميانه : امروز سعادت كشور ما در ادامه راه امام (ره) است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 91: فرماندار شهرستان ميانه : امروز سعادت كشور ما در ادامه راه امام (ره) است.بازدید کننده : 418 نفر

فرماندار شهرستان ميانه : امروز سعادت كشور ما در ادامه راه امام (ره) است.
فرماندار شهرستان ميانه با بيان اين مطلب در جلسه شوراي اداري شهرستان ميانه با عنوان در سوگ آفتاب ضمن گراميداشت ياد و خاطره امام خميني (ره) ، تامين تمامي آرمانهاي ملت بزرگ ايران را در گرو راهروي بر خط امام (ره) دانست.
سيد حميد يزداني اضافه كرد : ساري و جاري بودن ياد و خاطر امام بزرگوار دربطن جامعه تنها با بصيرت و ولايتمداري ملت بزرگ ايران تابحال ممكن بوده و خواهد بود كه الحمدالله امروز با بصيرت ملت ايران است كه شاهد گسترش افكار امام در دنيا هستيم.
رييس شوراي اداري شهرستان ميانه  در ادامه  به بحث حجاب و عفاف در جامعه واينكه حجاب تنها مختص زنان نيست  اشاره كرده افزود: چرا اين امر بايد تبديل به مطالبه شده و كار به جايي رسد كه بر عليه بدحجابي تظاهرات كنيم ، چرا دانشگاهها و ادارات و ساير ارگانها در اين راستا برنامه ريزي نمي كنند، همچنين لازم است تا عوامل نيروي انتظامي در مورد مظاهر بدحجابي در جامعه عالمانه و قاطعانه برخورد كنند.
وي به بحث نماز و اقامه آن در ادارات اشاره كرد ه  از مسئولين خواست تا در محسوس كردن اين واجب مهم در ادارات از هيچ كوششي دريغ نكرده و خود عامل به اين امر باشند.
فرماندار شهرستان ميانه همچنين با ارائه گزارشي از عملكرد شهرستان به بحث اعتبارات پرداخته گفت: درسال 84 اعتباري كه براي شهرستان تخصيص يافته بود صدو چهل ميليارد ريال بود در حالي كه امسال اين ميزان به دويست ميليارد ريال افزايش يافته و اين امر صرف نظر از ميزان رقم  ، نشانگرميزان  توجه دولت به منطقه ما ست و گذشته از اين اعتبارات تنها از محل تملك و دارائيهاي استان بيش از صدو چهل ميليارد ريال به شهرستان ميانه اختصاص يافته است.
يزداني  عنوان كرد كه هم اكنون در شهرستان ميانه بالغ بر صد ميليیارد تومان پرو‍ژة  ملي  و عمراني در حال اجراست كه از جمله آنها مي توان به چهارخطه شدن مسير ميانه ، سرچم / احداث كمربندي / احداث ورودي و خروجي شهر/ بحث راه آهن كه ميانه را به چها راه اصلي راه آهن شمالغرب كشور تبديل خواهد كرد / احداث سدهاي بزرگي چون شهريار ، آيدوغموش، گرمي چاي / احداث بزرگترين ايستگاه خط شمالغرب كشور / طرح توسعه فولاد كه جزو هشت طرح كشور و سه طرح اول محسوب مي شود / احداث دانشكده فني مهندس و ... اشاره كرد.
وي در پايان ضمن تذكر به مسئولين و  مديران شهرستان از آنها خواست تا تنها در قالب تعريفها و اعتبارات كار نكنند چون كاري از پيش نخواهند برد بلكه آنها مي توانند با عقل و همت و پيگيري وهمت خود مردم را نيز در امور اجرايي و عمراني شهرستان به كار گيرند                                                                             استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s