امام جمعه ميانه تاكيد كرد: دقت كنيم تا تكليف و مسئوليت زنان در جامعه تغيير نكند . - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 90: امام جمعه ميانه تاكيد كرد: دقت كنيم تا تكليف و مسئوليت زنان در جامعه تغيير نكند .بازدید کننده : 401 نفر

امام جمعه ميانه تاكيد كرد: دقت كنيم تا تكليف و مسئوليت زنان در جامعه تغيير نكند .
امام جمعه ميانه با اشاره به اينكه اسلام هرگز با فعاليت اجتماعي زنان مخالف نبوده تاكيد كرد كه نبايد بگذاريم مسوليت و تكليف زنان جامعه كه تربيت فرزندان شايسته است  توسط دشمنان اسلام تغيير يابد.
حجت الاسلام والمسلمين حامدي با حضور در جلسه شوراي اداري شهرستان ضمن گراميداشت يادو خاطر امام بزرگوار انقلاب (ره) و روز زن به مقايسه زن با قرآن از نظر امام (ره) پرداخته افزود: امام فرمودند همانطور كه قرآن برنامه انسان ساز است زن نيز انسان ساز است .
نماينده ولي فقيه در ميانه اضافه كرد : يك ركن اساسي  تمامي پيروزيها و حركتهاي موفق در  جامعه زن محسوب مي شود و چون دشمن به تمامي نقاط حساس ما كه مايه موفقيت است آگاه بوده به همين دليل براي زنان شايسته انسان ساز ايران اسلامي برنامه ريزي كرده تا با گمراه كردن آنها از مسئوليت خويش ، مردان بزرگي پرورش نيابند تا عهده دار مسئوليتي در  نظام اسلامي باشند.
وي  افزود: تنها هدف مقام معظم رهبري از تاكيد به بصيرت در جامعه اين است كه از مقابل  تغييرات فرهنگي بي اعتنا نگذريم زيرا اگر فرهنگ ما عوض شود ديگر نخواهيم توانست آن را به فرهنگ اوليه  تبديل كنيم.
امام جمعه ميانه در پايان   به اسلاميت و مردمي بودن نظام اسلامي بنا به فرموده امام راحل و تاكيد ايشان بر اين دو اصل از مسئولين خواست تا بدون هيچ شعاري برنامه هاي خود را چنان برنامه ريزي كرده كه بوي اسلام داده و خادم مردم نه در شعار بلكه در واقعيت باشند زيرا بدون مردم فلسفه وجودي ندارند.
همچنين در اين جلسه سرهنگ شاكر فرمانده ناحيه مقاومت بسيج ميانه با اشاره به اينكه ساعت 30/17 بعد از ظهر امروز قريب به هزار نفر از مردم و تمام عوامل دست اندكار كاروان  با 25 دستگاه اتوبوس و خودروي تجهيزات وعوامل بهداشت و درمان و ... زائر مرقد مطهر امام رضوان الله خواهند بود از مسولين و مردم خواست تا با حضور در مقابل تربيت بدني شهرستان اين زائران را بدرقه نمايند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s