مدير كل راه استان: بيش از ده درصد پروژه هاي راه استان در منطقه ميانه قرار دارد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 88: مدير كل راه استان: بيش از ده درصد پروژه هاي راه استان در منطقه ميانه قرار دارد.بازدید کننده : 457 نفر

مدير كل راه استان: بيش از ده درصد  پروژه هاي  راه  استان در منطقه ميانه قرار دارد.
مدير كل راه استان با اشاره به اينكه شهرستان ميانه يكي از بزرگترين شهرستانهاي استان است كه بيش از ده درصد كليه پروژه هاي طول راههاي اصلي و فرعي ، شرياني و روستايي در آن واقع شده گفت: 25 پروژ ه راه روستايي در دست اجراست كه تا تير ماه 89 به بهره برداري خواهند رسيد.
عليزاده  در بازديد از پروژه هاي راه در شهرستان ميانه  به احداث  پل قرانقو با 6 دهنه 40 متري  با هزينه 35 ميليارد ريال  كه بالاي 80 درصد پيشرفت فيزيكي داشته و قرار بود تا پايان خرداد امسال به بهره برداري برسد اشاره كرده اظهار اميدواري كرد كه اين پروژه تا هفته دولت به بهره برداري برسد. 
وي همچنين بزرگراه سرچم ميانه را يكي از بزرگترن پروژه هاي ملي خواند كه به استان تفويض شده ودر اين راستا افزود: با پيگيريهاي نماينده شهرستان ميانه كميسيون ماده 32 آن گرفته شده و جزو برنامه هاي سال جاري آمده است.
عليزاده همچنين اضافه كرد كه پروژه چهار خطه كردن بستان آباد ، قره چمن و ميانه در مرحله مطالعات است تا مشكل و معضلات جاده اي و ترافيكي اين مسير رفع گردد.
مدير كل راه استان در پايان افزود: امسال با توجه به ابلاغ اعتبارات در ابتداي سال از محل اعتبارات استاني بيش از چهل ميليارد ريال سهم حمل و نقل و راه و ترابري شهرستان ميانه است و در حد چهل ميليارد هم از محل اعتبارات استاني براي اين شهرستان  با توجه به نياز منطقه و وسعت و پراكندگي روستاها در نظر داريم و هم اكنون سي پروژه در شهرستان در دست اجراست كه اميدواريم با تكميل اين پروژه ها در جهت شكوفايي منطقه شاهد حركتهايي وسيع باشيم.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s