فرماندار شهرستان ميانه تاكيد كرد: مشكل آب شهرستان بايد قبل از بحران در درازمدت حل شود. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 87: فرماندار شهرستان ميانه تاكيد كرد: مشكل آب شهرستان بايد قبل از بحران در درازمدت حل شود.بازدید کننده : 407 نفر


فرماندار شهرستان ميانه تاكيد كرد: مشكل آب شهرستان بايد قبل از بحران در درازمدت حل شود.
فرماندار شهرستان ميانه هدف از برگزاري جلسه مديريت بحران آب را حل مشكل آب قبل از بحران در درازمدت خواند و در  حل مشكل  به مسئولين ذيربط تاكيد كرد.
سيد حميد يزداني اضافه كرد كه بايد با اعتبار بيشتر و همت مضاعف مشكل كمبود آب شهرستان خصوصا در تابستانها را رفع كنيم و در اين راستا مديري موفق است كه علاوه بر هزينه اعتبار مالي به صورت صحيح ، جرات و توان مضاعف براي انجام امور را داشته باشد.
وي در ادامه  ضمن ابراز نگراني ، از مسئولين ، امام جمعه و جماعات شهرستان خواست تا با آگاهي دهي به مردم در جهت صرفه جويي و مصرف بهينه از آب با توجه به بحران آب شهرستان در سالهاي گذشته خصوصا در تابستان  مسئولين و دست اندركاران ذيربط را ياري كنند.
يزداني اطلاع رساني و آگاهي دهي به مردم از طريق صداو سيماي استان را موجب تاثيرگذاري بيشتر در امر صرفه جويي در مصرف آب خواند.
همچنين در اين جلسه  با حضور مهندس هاشمي نماينده مردم شهرستان در مجلس ، مسائل و مشكلات آب و فاضلاب شهرستان ميانه مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s