دبير شوراي مسكن مهر استان آذربايجان شرقي : مسكن مهر با بروكراسي اداري حل نمي شود. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري ميانه

متن شماره 83: دبير شوراي مسكن مهر استان آذربايجان شرقي : مسكن مهر با بروكراسي اداري حل نمي شود.بازدید کننده : 436 نفر

دبير شوراي مسكن مهر استان آذربايجان شرقي : مسكن مهر با بروكراسي اداري حل نمي شود.
دبير شوراي مسكن مهر ستان با تاكيد بر اهميت مسكن مهر و اينكه در اين راستا در طول بيست و هشت روز رييس جمهور كشورمان سه جلسه برگزار كرده اند گفت: موضوع مسكن مهر با بروكراسي اداري حل نمي شود بلكه بايد با جديت وارد عرصه عمل شدچرا كه در راستاي اجراي اين طرح علاوه بر مسكن دار شدن اقشار كم درآمد و فاقد مسكن ، اشتغالزايي نيز بوجود مي آيد كه در جاي خود بسياز حائز اهميت است. .
خليل مرد اضافه كرد : وضعيت ميانه نسبت به كل شهرستانها با توجه به اينكه زمينها بهترين زمين و در داخل شهر بوده كه ساخت مدارس و خدمات رساني نيز به سهولت انجام خواهد پذيرفت مطلوب است اما متاسفانه از لحاظ  فيزيكي در اجرا به دليل اختلافات داخلي تعاونيها نسبت به ساير شهرستانها پيشرفت چنداني حاصل نشده اما با توجه مسئولين از جمله فرماندار ميانه اخيرا اين امر رونق يافته كه اميدواريم نزديك به شصت و پنج واحد از واحدهاي مسكن مهر قابل سكونت و تحويل به مردم باشد.
وي  در ادامه با اشاره به اينكه از دو هزارو پانصد واحد سهم شهرستان ميانه دو هزار و سيصد واحد متقاضي دارد گفت: مسكن مهر شهرستان ميانه در چهار فاز به انجام مي رسد كه در يكي از فازها سقف آخر زده شده و در مرحله  نازك كاري است ، و بقيه نيز در در اسكلت فلزي و نيز اتمام فونداسيون قرار دارند ، همچنين طرح مسكن مهر 48 هكتاري ميانه نيز در مراحل پاياني آماده سازي است كه به زودي پي سازي آن در يكهزارو پانصد واحد شروع مي شود.
دبير شوراي مسكن مهر استان افزود: در مجموع نزديك به ششصد ميليارد ريال تسهيلات بانكي به اين شهر تزريق خواهد  شد كه در رونق اقتصادي شهر نقش عمده اي ايفا خواهد نمود و نزديك به پنج هزار نفر با اجراي طرح مسكن مهر به صورت مستقيم مشغول به كار خواهند شد.
در پايان اين جلسه مقرر شد تا در طرح مسكن مهر چهل و هشت  هكتاري ميانه طبق تصميمات اتخاذ شده در جلسه شوراي مسكن مهر شهرستان ميانه شركتهاي خدماتي آب و برق ، خدمات رساني خود را شروع و نيز مقرر شد تا ايجاد مسكن  مهر به صورت انبوه سازي با تجميع تعاونيها  و كنار گذاشتن اختلافاتشان اجرا شود.
   استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s